To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Domyślna mamusia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sdw
Mamusia w mej skromnej osobie toczyla interesującą dysputę z dawno nie widzianą kolezanką. Dziecię numer dwa prawdopodobnie odrabiało lekcje. W pewnym momencie mamunia poczuła szarpanie. Za plecami jej stało dzieciatko z marsem na czole i frasunkiem w oku.

- Mamooo, a jak siÄ™ pisze "czszy"?
- Cy, Zy, Y - przeliterowała mamunia.
- Acha. Ale...
- Ale dziecko, tobie chodzi o "czy" czy o "trzy"? Bo jak o "czy" na przykład w takim zdaniu" czy pójdziesz ze mną na spacer?" to piszemy Cy, zy, y ale jesli "trzy", czyli cyfra trzy to piszemy ty, ry, zy, y. A tobie chodzi o "czy" czy "trzy"?
- Cztery.









Pi.Es. Mamunia się ześmiała, dzecie popłakało a dziś wyszło na jaw, że to nie dziecie tłumaczyć nie umie tylko mamunia domyslna inaczej. Wszak chciała napisać cztery tylko nie wiedziała jak napisać cz 06.gif

Pi.Es.dwa. Dziecię pozbawione tak górnych jak i dolnych jedynek i dwójek szeleści mówiąc aż skóra cierpnie. I każdą szeleszczącą spółgłoskę dopełnia głoską sz.
Ciocia Magda
icon_lol.gif

zaraz zaraz - to Kamili też już wypadają mleczaki? 10.gif
sdw
No wypadają, wypadają. Przesłodko wygląda 06.gif
Myssia
04.gif 04.gif 04.gif zanim przeczytałam końcówkę to się nieźle nagłowiłam dlaczego cztery icon_smile.gif
wiesiołek
Dobre icon_smile.gif 06.gif
Anecznik
Ale się naśmiałam. Żal mi małej, tak dokładnie próbowała wytłumaczyć o co jej chodzi.......
Berek
Wiolka, Ty cholero, oplułam monitor, klawiaturę i świeżo wytarte biurko 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.