To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole-Wrocław

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

JaDorka
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat przedszkoli nr 133 (ul.Zemska), 123 (ul.Wojrowicka), 148 (ul.Rogowska) ? Do kiedy trwa rekrutacja? Pozdrawiam
wroc
już dobiega końca...
hawah
CYTAT(wroc @ śro, 05 mar 2008 - 23:28) *
już dobiega końca...


Przeciwnie, dopiero siÄ™ zaczyna
od 10 marca do 19 marca można składać podania
tu masz wszystko od A do Z wyłuszczone

https://www.wroclaw.pl/m3497/p35458.aspx
JaDorka
Dzięki, już wiem, ze składanie podań jest od 10-19 marca. Chodziło mi bardziej o opinie na temat tych przedszkoli, może ktoś będzie wiedział. Pozdrawiam
wroc
dobiega konca, bo jak 10-tego nie złożysz podania, to pewnie sznase na przedszkole są równe zero
O Zemskiej słyszałam, ze mają złe jedzenie z catteringu (nie wiem, jak to się pisze), ponoc najlepsze jest na Wojrowickiej, ale to satylko plotki z piaskownicy - mieszkam na ND
monga
Mój Krzyś chodzi do przedszkola na Rogowskiej i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif Jak masz jakieś konkretne pytania to pytaj, chociaż pewnie teraz już za późno.
kometa
CYTAT(JaDorka @ czw, 06 mar 2008 - 15:43) *
Dzięki, już wiem, ze składanie podań jest od 10-19 marca. Chodziło mi bardziej o opinie na temat tych przedszkoli, może ktoś będzie wiedział. Pozdrawiam


No ja wszedzie (tzn. na forach gazetowych) czytam, ze najlepsze jest na Rogowskiej icon_wink.gif Plotki z paskownicy tez to potwierdzaja icon_wink.gif
JaDorka
Dzięki kobietki. Już złożyłam papiery do przedszkola na Rogowskiej. Teraz tylko czekać.. Jak dobrze pójdzie i mój Mikołaj się tam dostanie, to może się tam kiedyś spotkamy... Pozdrawiam
monga
I jak, dostał się ? icon_smile.gif
fascia
a moze znacie namiary na prywatne przedszkola na Gaju lub okolicy?
Bede chciała posłac teraz juz Ulke na 2-3 godziny np 2 razy w tygodniu.
Wiem, ze coś jest na Jagodnie i w Wysokiej ( to dla mnie troche daleko), ale moze jest cos co umknęło mojej uwadze?
JaDorka
Tak, udało się i Mikołaj bnędzie od września chodził do przedszkola na Rogowską. Podobno w czerwcu organizuje się tam festyn dla dzieciaczków, wiecie coś o tym? pozdrówka
mielcia
JaDorka ! Jak tam wrażenia z przedszkola na Rogowskiej ? Podziel się proszę. Myśle o zapisaniu synka na Rogowska, Szkocką lub Strzegomską. Pozdrawiam
elacara
Potwierdzam, że jeśli chodzi o przedszkole Fair Play (www.przedszkolefairplay.wroclaw.pl) to są zorganizowani doskonale i dołączam się do pochwalnych głosów. To takie miejsce, gdzie faktycznie dziecko może się harmonijnie rozwijać pod okiem osób, które wiedza jak o to zadbać. Kadra nauczycielska jest na świetnym poziomie, podobnie jak osoby, które odpowiadają za zajęcia dodatkowe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.