To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stumilowy Gaj

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fascia
Czy któras z Was chodziła ze swoim dzieckiem do Stumilowego Gaju?
Jak tam jest?

Szukam generalnie podobnego miejsca, tak by pojsc np na 16-30 - 17.00 z Ulka na jakies zajęcia.
Chodzi mi o to , by mała przebywała wśród rówiesników, bawiła sie z dziećmi.. jest generalnie odludniek, wiec takie zabawy, zajęcia by jej bardzo pomogły.
U nas przedszkole "normalne" odpada- po pierwsze za mała jescze, po drugie, nie je samodzielnie, w ogole cięzko u niej z jedzeniem ( ale to przez chorobę), no i o nocniku to mowy u nas nie ma narazie... Poza tym jest bardzo jakby to ując strachliwa, wiec nie sadze, ze nawet za pól roku jakby miala pojsc do przedszkola to by sama z dziecmi została.

Wiec szukam placówki, przedszkola, ale gdzie bede mogła z nią byc.. no i na popołudnia, przynajmniej na razie.... bo jeszcze prace musze dokonczyc... a za 2-3 miesiace równiez zajecia dopołudniowe będa mnie in\teresowały....
joakar
Zobacz klub malucha na ul. Zagony 18

www.klubmalucha.pl

Przyjmują dzieci do przedszkola od 2 r. ż. Dzieci nie muszą być w pełni samodzielne. Moja samodzielna jest, ale są dzieci wymagające pomocy przy jedzeniu i załatwianiu swoich potrzeb (także z pieluchą). Gro dzieci jest właśnie w wieku 2-3 lat.

Organizują też zajęcia dla dzieci, np. adaptacyjne w soboty, w tyg. nie wiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.