To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wynik EEG

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
W opisie EEG pojawiło sie takie coś " Rz obecna" co to może znaczyć? Co to jest to "Rz" ?
szantrapa
Marta icon_smile.gif ja wiem tylko tyle, że rz - reakcja zatrzymania (blokowanie rytmu ALFA otwarciem oczu), ale co to znaczy w praktyce, nie umiem Ci powiedzieć. Ale jestem z Tobą cały czas, buziaki
m4rusia
Dzięki madziu. W ogóle ja patrzę na te swoje wykresy z EEG to wyglądaja one troche jak wynik badania wariografem w momencie kłamania 08.gif 4. 04 mam tomograf. Dokładnie angio MR. Mam nadzieję, że nie zdołują mnie tam cał kiem
m4rusia
W ogóle w rozpoznaniu choroby mam napisane : podejrzenie malformacji naczyniowej w prawym płacie skroniowym (naczyniak jamisty?) Padaczka.
Lekarz powiedział żeby mi za bardzo do śmiechu z tym nie było bo być może czeka mnie operacja 32.gif
mistrzu
witam!
Dziewczyny prosze o pomoc z interpretowaniu badania eeg mojej córki gdyz lekarz kierujący moja córke jest na urlopie:/oto badanie:
Opis badania:
zapis wykonany w czuwaniu .Czynność podstawowa mózgu prawidłowa,dominuje rytm alfa
9-10HZ , w odpr- skron-ciem obustronnie rejestruje siÄ™ synchroniczne fale ostre i zesp fala
ostra=wolna,z zaznaczonÄ… propagacjÄ… zmian,Rz zaznacza siÄ™ Hw i FS nie nasilajÄ… zmian.
orzeczenia :
Zapisz nieprawidłowy

prosze pomózcie
z góry dziękuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.