To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kuchenka gazowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

polasia
Rodzice kupują nową kuchenkę gazową z piekarnikiem raczej elektrycznym (chyba lepszy). Mam pytanie jakiej firmy kuchenki polecacie z naciskiem na przydatność piekarnika.
Ja mam Amicę z przed paru lat i jestem niestety niezadowolona. Piekarnik gazowy nierówno piecze a gaz żeby włączyć trzeba trzymać gałkę wciśniętą z 30 sek zanim "załapie". 21.gif
Wasze opinie zawsze bezcenne!
tissaia
Ja mam Mastercook gazową z elektrycznym piekarnikiem - to już moja 4 kuchenka 37.gif i w końcu jestem zadowolona icon_smile.gif
szantrapa
Mam niespełna roczną Amicę , inox, gazowa z elektrycznym piekarnikiem. Piekarnik jakoś, nie narzekam, cholerny inox wiecznie brudny, szyby nad kuchenką doczyścić idealnie nie idzie, chyba się pryskający olej wżarł, zapalarka czasem działa czasem nie (a jak nie to jak tak buchnie po tych próbach to mnie wreszcie wysadzi.) No i garnki, popalone, dna powyginane a od mleka to już w ogóle nie moge doczyścić. Tak więc...chyba nie polacam icon_razz.gif
LilySnape
Nie polecam Indesitu, cuda siÄ™ dziejÄ… z piekarnikiem icon_sad.gif
.uzytkownik.usuniety.
Mam Boscha i go uwielbiam. Ma taką fajną funkcję, że jeśli się nie zakręci gazu - ona sama odcina dopływ w/w i się nie ulatnia. Piekarnik jest elektryczny. Z termoobiegiem, ofkors.

Z
lalalala
A ja mam właśnie indesit od dwóch lat i piekarnik jest tym, za co kocham moją kuchenkę. Elektryczny koniecznie. W gazowym wszystko suche jak wiór, zawsze musiałam garnuszek z wodą wstawiać. Zapalarka zawsze działa, tylko musi być taka na prąd, bo są też takie, co zapalają bez prądu i z nimi mam złe doświadczenia.

A, i za moją namową moja mama też ma indesita i też jest zadowolona. Ona ma białego, a ja mam takiego metalowego (czyżby się to inox nazywało 06.gif ?)
LilySnape
^ Moja kuchenka Indesit jest całkiem gazowa i wcale nie chciała się zapalać, ze 3 razy był fachowiec i wciąż było to samo... a kuchenka była na gwarancji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.