To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pomozcie mi prosze znalezc mojego psiaka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

slomka
witam
Chcialabym prosic o pomoc w znalezieniu mojego ukochanego pieska.
W dn. 20-02-2008 zaginal moj pies Reksio. Jest to duzy rudy mieszaniec. Ma czarną mordkę i klapnięte uszy. Jest szczuplej budowy ciala na dlugich nogach. Ma bialy krawat. Ma wazne szczepienie do 12-03-2008 wiec to juz niedlugo. . Ktokolwiek jest w stanie mi pomoc w odnalezieniu mojego ukochanego rudzielca prosze o kontakt




Sprawdzalismy juz w schroniskach we Wroclawiu, Nowej Ligocie, dzwonilam do Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Jeleniej Góry.
Obkleilismy wszystkie sklepy i szkole we wsi i wciaz nie mamy zadnej informacji - zapadl sie pod ziemie. Moze ktos z Was go jednak widzial.
Gaja
slomka
Bardzo Ci współczuję. icon_sad.gif

Dzwoń regularnie do okolicznych schronisk.
Możesz przeszukaj wątek na Dogomanii w dziale "Psy znalezione"
https://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=28
Może ktoś gdzieś widział Twojego psa bo może się okazać, że on jest w całkiem odległym schronisku.
A również napisać w dziale "psy zagubione".
Tam też jest taki fajny wątek "Vademecum poszukującego" https://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49262

Mam nadzieję, że się znajdzie ...
slomka
Hej
Gaja ja to wszystko juz porobilam i nic. Ludzie na dogomanii popodowiadlai mi duzo pomyslow, ale i tak nic.
Schronisko na Skarbowcow odwiedzamy regularnie, trafial do Nowej Ligoty gdzie tak naprawde nie wiedzialm, ze cos takiego istnieje.
W sobote przeszlismy wioske i przypatrywalam sie budom i psom przy nich, poprosilam znajomych zeby sie tez podpytali znajomych i wciaz nic.
Dzwonili ludzie, ze widzieli psa ale jak docieralam na miejsce okazywalo sie, ze to inn psiak.
Wyglada jkaby nasz psiak zniknal jak kamien w wode.
Sa 2 mozliwosci, ze mu sie cos stalo, albo go ktos wywiozl. On byl przyzwyczajony do samochodu i jazdy. Dlatego tez wrzucilam tu prosbe bo moze ktos z Was go zobaczy w swojej okolicy. Przeciez nie mogl zapasc sie pod ziemie, jak tyle innych psow biega po naszej wsi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.