To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Deltim Mały Podróżnik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
Zastanawiam się nad kupnem fotelika Deltim Mały Podróżnik (9-36 kg) , opis i zdjęcia wyglądają zachęcająco.
Wolałabym jednak poznać opinie użytkowników tego fotelika. Czy jest wygodny (zwłaszcza dla małego grubaska icon_wink.gif ? I podstawowe pytanie- gdzie w Warszawie można go kupić ? Wolałabym przed kupnem dokładnie go obejrzeć dlatego internet odpada.
Z góry dziękuję za odpowiedzi icon_smile.gif
katiek
W Warszawie w wielu miejscach. Widziałam nawet w sklepach NorAuto, oprócz tego 1 egz mam w domu i pewnie będę go sprzedawać 08.gif
mamuśka81
Katiek, a mogłabyś napisać czy warto takowy zakupić? Jesteś- byłaś z niego zadowolona?
Mój maluch ma 8 miesięcy, waży 10,5 kg i jest wysoki, znaczy długi icon_wink.gif
Zastanawiam się czy kupić przejściowy fotelik ( 9-18 kg) czy od razu taki docelowy. Aha, i czy ten Deltim jest w miarę duży - szeroki? Bo słyszałam opinie , że dzieci nie mieszczą się do niego np. w zimowym ubraniu.
a tak z ciekawości icon_smile.gif ile pieniążków chciałabyś za fotelik, w jakim jest stanie itd? Jeśli mogłabyś jakieś fotki strzelić ... ??
katiek
Kinga w niego wsiadła jak miała ok 8 miesięcy. Mieściła się bez problemu do 2007 roku, bo mam dziecię bardzo duże jak na swój wiek (ma prawie 120 cm) a nie chciałam jej przesadzać na podpupnik. Z fotelika byliśmy zadowoleni.
No i fotelik jest niezniszczalny-jakby mi się chciało mu odświeżyć tapicerkę (ciut jest przykurzona bo fotelik już z pół roku jest nieużywany) to byś stwierdziła że jest nowy.
Dla mnie plusem było to, że trzeba było nacisnąć solidnie na przycisk zwalniający pasy i dziecko samo tego zrobić nie mogło.
Fotki mogę ci przesłać na maila-tylko podaj.
Cena.....160 zł?? Nowy kosztuje ok. 400
mamuśka81
Katiek, dziękuję za odpowiedź , ale mój m. uparł się żeby fotelik kupić nowy.
mgiełka
Foteliki Deltim można kupić w sklepie Adi na Ciołka 15, tel. 8360016
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.