To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Brodaweczki kuleczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tedi
Witajcie;]
Od roku borykam sie z problemem z brodawkami... mam ich kilka i chcialbym sie ich w koncu pozbyc... bylem u dermatologa i przepisal mi lakier ale pomogl na krotka chwile czasu poczym brodawki znowu sie pojawialy uzywalem takze brodativ itp ale bez skotkow...
Ostatnio na forum wyczytalem o stosowaniu cytryny i octu ;] Dzis minely dwa dni jak zaklejam plasterkami nasaczona skorke cytryny na brodawki...
zauwazylem ze jakby powiekszyly sie i w srodku widac korzenie brodawki ale w ogole nie zczarnialy
Co powinnem teraz robic? dalej nakladac owa cytryne czy poczekac kilka dni i zobaczyc co bedzie sie dzialo?
dodam ze przy dotyku tych miejsc odczowam bol...

Prosze o pomoc ;] pozdrawiam
Aga H
Nie wiem, czy o takich samych brodawkach myślimy. Ja swoje gdy miałam naście lat dałam wymrozić ciekłym azotem - owszem, bolało, ale problem zniknął raz na zawsze. Miałam brodawki na stopach i dłoniach, bolesna. Lekarz wymroził największe, podeszły wodą i po jakimś czasie odpadły. A mniejsze zniknęły jakoś tak przy okazji - trudno mi to zrozumieć, ale tak było.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.