To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SZMEREK KOÅ‚O SERCA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

LidiaMama
Witam drogie mamy!dziewczyny mam taki problem byłam z moim dwu letnim synkiem na badaniu bilansowym i było wszystko wporządku zawsze aż do wtedy pani doktor podczas badania usłyszała jakiś szmerek koło serduszka i teraz jestem załamana bo to wkońcu moj synuś i podejrzewała doktorka że może to od anemi czasami tak sie zdarzało ale wyniki wyszły dobre i teraz mam skierowanie z Kacperkiem do poradni kardiologicznej na badania chciałam sie zapytać czy spodkałyście sie z tym samymchoć przyczyna zależy od dziecka i od wszystkiego nie ma na to diagnozy ale jeszcze tydzien namzostał do wizyty u kardiologa i boje sie ale musze być dobrej mysli trzymajcie za kacperka kciuki aby było dobrze wiem że jesteście z nami
ciacho
moja Alicja w pierwszym roku życia miała kilka razy diagnozowane szmery wokół serca i jak się okazało po badaniu echa serca - wszystko było ok i lekarz stwierdził że te szmery wynikały albo z anemii albo były to tzw. szmery wzrostowe
LidiaMama
Dziękuje za rade każde słowo dodaje otuchy a ja jestem troche przewrażliwiona mama zrerszta mysle że każda mama miała by ten niepokój w sobie a zwłaszcza w naszym świecie ciągle sie widzi i słyszy o chorobach wiadomo że choróbska nas czy nasze rodziny nie omijają a ja jestem dobrej myśli ...
AnkaSkikanka
Wg statystyk co 4 ludzik ma problem z zastawką mitralną. Ja też mam. Wtedy słychać szmery. Nic groźnego. Tego się nie leczy. Z tym się komfortowo żyje icon_smile.gif Może to to?
grzałka
szmery przygodne u małych dzieci sa całkiem częste i zupełnie niegroźne, całkiem możliwe, że to własnie to
Kocisława zwana Warkotem
Moja Marta też ma takie szmery.Po badaniu u kardiologa okazało się,że taka "jej uroda"
mamolka
Nie martw siÄ™ na zapas.
Skoro synek ma już dwa latka i dopiero teraz lekarz usłyszał szmerki to mysle że to tzw szmery niewinne.
Trzymam kciuki za pozytywne wyniki.
Agnieszka AZJ
Julka też miała skierowanie do kardiologa po bilansie dwulatka z powodu szmerów - nic nie zostało wykryte.
sylwi13
Czy już się dowiedziałaś co to za szmerki.Nasz Patryś też je ma,ale kardiolog twierdzi,że to takie niewinne szmerki w maju mamy zrobić echo serduszka tak dla pewności i spokoju.
pinola
Zrób USG to się uspokoisz. Moja Pati miała co badanie przed szczepieniem w niemowlęctwie mówione o szmerach i w końcu zrobiłam jej badanie u kardiologa dzieciecego. Wszystko ok - opis na wyniku był długi - ja zapamietałam tylko coś o "szmerach rzekomych" (cokolwiek to znaczy). Teraz Patrycja ma 3 lata i szmerów juz nie słychać. Pozdrawiam
pinola
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.