To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hubek ma już ROK!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejka
No i nie wiadomo kiedy Hubek stał się Hubertem, dużym chłopakiem - roczniakiem.
Hubeczku! Zdrówka Ci życzę przede wszystkim i duuużo radości. Niech Cię los rozpieszcza, a uśmiech nie schodzi z Twojej ślicznej buzi.

Rafaelko, dla Ciebie też najlepsze życzenia, matko dużych chłopaków (siopaków, jak mówi mój Wojtek) icon_wink.gif
emce
Hubcio! Rośnij duży, okrąglutki!

A Ty, Rafaelko, spokojnie i bez stresów ciesz się swoimi dużymi Synami. Niech Wam się zdrowo wiedzie!
Rafaelka
Koleżanki niezawodnie pamiętliwe wink.gif Dziękuję za życzenia w imieniu Jubilata szacownego.
Hubek zawirusowany i zakatarzony do imentu. Biedny był wczoraj bardzo, ale znalazł jeszcze trochę sił, żeby zdmuchnąć świeczkę.

A oto nasz jednoroczniak. Zdjęcie jak zwykle beznadziejne( flash ciągle czeka na naprawę), ale może to i lepiej, bo nie widać dokładnie, co tam się dzieje pod nosem Huberta...
mamboo
No i kiedy to minęło?!

Niech Wam Hubek rośnie zdrowo i staje się godnym towarzyszem zabaw Rafała icon_smile.gif

.uzytkownik.usuniety.
Rany, jaki stary Hubek!! A ja ciągle myślę o Nim jak o pakuneczku w beciku... No, zaskoczona jestem. Wszystkiego najlepszego icon_smile.gif

Z
Mika
cudny jak zawsze icon_biggrin.gif
Hubciu,wszystkiego co najlepsze,najpiękniejsze i najsłodsze!!!
100 lat !!!!! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.