To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POZNAJMY SIE ZE ZDJECIEM

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

EFFka
Co to duzo gadac....od kiedy was zobaczylam na zdjeciach z "maluchowych spotkan na zywo" chce wiecej:)))) Nie zebym byla fotomaniakiem... Zwyczajnie sie wzruszylam. Tak tak stara baba ze mnie a lezka mi sie zakrecila. Zwyczajnie zazdrosczze wam tych spotkan, pogaduszek, ploteczek, kolacyjek, kawus i ciach. Super bylo zobaczyc buchy tych z ktorymi mam przyjemnosc na czacie.... na czacie mam tez czasami nieprzyjemnosc...ha ha ale to juz inne story. Tak wiec egoistycznie prosze :Stworzmy forum poznajmy sie. Takie familijne, ze zdjeciami. Sa wsrod nas takie osoby jak ja ktore z racji odleglosci czy innych niesprawiedliwisci nie maja mozliwosci sie poznac. Nie badzmy anonimami... Chyba by bylo przyjemnie wiedziec kto zacz.
Co wy na to?
maggii
Ewuniu, co tak rzadko u nas piszesz????
Brakuje mi Ciebie icon_biggrin.gif

Ale pomysł fajny, też o tym myślałam
Jestem jak najbardziej za forum,gdzie można sobie będzie pooglądac nas i nasze dzieci!!!!!
MamaJiP
Też przyłączę się do tej akcji wink.gif
Odkąd poznałam ciebie Effka na zdjęciu nie jesteś dla mnie tylko nickiem icon_smile.gif
Wiem jak wyglądają inne mamyze zdjęć i od razu lepiej sie rozmawia icon_smile.gif
Tylko gdzie i jak wstawić zdjęcie?
Może specjalna strona na forum ze zdjęciami familijnymi? icon_smile.gif
EFFka
[quote="maggii"]Ewuniu, co tak rzadko u nas piszesz????
Brakuje mi Ciebie icon_biggrin.gif

Maguniu bo ja z natury leniwe paluszki mam:)))) Wole czytac niz pisac. Ale....moze to sie zmieni. A tak apropos.... Moj Dylan obdarzyl wielka miloscia Twoja corcie.....paluszkiem mi pokazywal na nia i mowil Jija co chyba znaczy dzidzia:)))) A pozniej jeszcze jakis potok slowno gestykulacyjny....Slowem Twoje sloneczko przypadlo do gustu mojemu huliganowi.
Pozdrowionka
anax
Bardzo chętnie tylko że ja nie umiem wklejać zdjęc icon_cry.gif
i.
Jestem jak najbardziej ZA

Uwielbiaam oglądać zdjecia - szczególnie dzieciaków i sama swoim robię bardzo dużo fotek wink.gif
KM
Również popieram icon_smile.gif
oro
Jestem za!!! A póki co, jeśli ktoś ma ochotę może zobaczyć zdjęcia Martynki zamieszczone na edziecku.https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=8014719
amania
Ja też popieram, chociaż zdjęć nigdzie wklejać nie potrafię... icon_redface.gif
Ale przynajmniej sobie pooglądam!
evi
i ja tez jestem za
lubie wiedziec z kim rozmawiam icon_smile.gif
i.
Przyszło mi do głowy, że można otworzyć po prostu wątek Poznajmy się ze zdjęciem na Poznajmy się. Kto będzie miał ochotę to wklei tam swoją fotkę.
oro
CYTAT(ilka)
Przyszło mi do głowy, że można otworzyć po prostu wątek Poznajmy się ze zdjęciem na Poznajmy się. Kto będzie miał ochotę to wklei tam swoją fotkę.


ilka kto będfzie miał ochotę i umiejętności.
Mimo, że przeglądam sprawy techniczne chyba bym nie umiała wkleić żadnego zdjęcia. icon_redface.gif
To też mi jedna emama pomogła. icon_redface.gif
i.
Może to i racja - w końcu nie każdy umie, a co ważniejsze ma gdzie zamieścić swoją fotkę.
Tylko czy nasze forum ma takie możliwości (miejsce) żeby trzymać nasze zdjęcia icon_question.gif
oro
CYTAT(ilka)
Może to i racja - w końcu nie każdy umie, a co ważniejsze ma gdzie zamieścić swoją fotkę.  
Tylko czy nasze forum ma takie możliwości (miejsce) żeby trzymać nasze zdjęcia icon_question.gif


Mnie nie pytaj, ja zielona jestem icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
.uzytkownik.usuniety.
Wyciągam w górę bo to bardzo fajny pomysł był. Dodatkowe forum na zdjęcia. A ja to jestem fanatyczką zdjęć. Nie tylko swoich. No uwielbiam oglądać. Mania to jakaś jest potworna. Wszystkie zdjęcia ze zlotów oglądałam już dziesiątki razy icon_biggrin.gif

Wiem, że istnieje kontrargument w postaci "Naszych maluchów."

Ale:

icon_arrow.gif Zdjęcia, które można tam zamieszczać to tylko buźki maluszków. W dodatku dosyć małe icon_sad.gif
icon_arrow.gif Zwykle dane zdjęcia nie są podpisane nickami więc tylko część da się rozpoznać. Do mnie osobiście bardziej by przemawiało oglądanie zdjęć "Dziubdziusia" niż Anny Hermenegildy Klupś z Łodzi bo nad tą drugą muszę się bardzo zastanawiać czy ją w ogóle znam.
icon_arrow.gif Takie podforum, myślę, pomogłoby również modemowcom. Byłoby wiadomo, że duże zdjęcia właśnie tutaj a nie w podpisie. Sama miałam ochotę w ramach sygnaturki walnąć sobie galeryjkę obrazków 10x15 i dopiero skargi tych, którzy nie mają stałego łącza uświadomiły mi, że to jednak zły pomysł wink.gif
icon_arrow.gif A poza tym miło by było założyć wątki na ten przykład o dzidziusiach przy piersi (gdzieś już to widziałam) albo o wakacjach względnie dać upust własnej artystycznej ekspresji...

I co Wy na to?

Pozdrawiam,

Zwierzo
KM
Popieram icon_biggrin.gif
Sel
ja tyż jestem fanką zdjęć...pooglądałam sobie właśnie te nasze dziewczynki na podforum zlotowym. wink.gif
Tuni
Mamy już podforum [url=https://maluchy.pl/forum/viewforum.php?f=75]zdjęcia gdzie mozna pooglądać się nawzajem icon_razz.gif
Sel
[quote=Tunisiek]Mamy już podforum [url=https://maluchy.pl/forum/viewforum.php?f=75]zdjęcia
no...ale mamy to siebie tam oszczędzają...trzymają zapewne dla lepsiejszych galerii.... icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.