To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

chicco ct 0.4 czy zooper twist? Pomocy!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
witam,
Właśnie przymierzam się do kupna spacerówki (mam Deltima Focusa i szczerze mówiąc jestem średnio zadowolona).
Nie mam pojęcia jaki wózek wybrać. Moje typy jak w temacie icon_smile.gif
Czytałam na forum że chicco ma nisko rączki i trudno sie prowadzi przez wysokie osoby. A już byłam w 99 % zdecydowana.. icon_sad.gif
Może napiszę coś więcej o moich oczekiwaniach i proszę o rady jaki wózeczek wybrać

Młody ma 8 miesięcy, waży ponad 10 kg i jest długaśny icon_wink.gif, także siedzisko musi być w miarę szerokie i wygodne takze do leżenia (podnóżek podnoszony, żeby nie zwisały mu nogi)
Rączki muszą być w miarę wysoko (mąż ma prawie 190 cm wzrostu i często chodzi na spacery z Krzyśkiem)
Chciałabym żeby był to już wózek docelowy, także NIE z ograniczeniem wagowym do np 15 kg
Oczywiście stabilny , nieduży po złożeniu . Wolałabym też żeby jeździł dobrze nie tylko po prostym chodniku, ale równiez np w lesie po piasku itp
Sama nie wiem czy za duzo wymagam. Po prostu szukam wózeczka idealnego dla mojego szkraba.
ProszÄ™ o praktyczne rady !

aha, a czy ktoś posiada Zoopera Twista? Również biorę go pod uwagę.

Agga:)
chicco nie polecam sami jakis czas temu kupilismy CT05 juz jest sprzedany kicha i to wielka tak jak pisalas raczki sa nisko moj maz ma 192cm i mosial sie garbic a ja z kierowaniem mialam trudnosci cieszko sie go pchalo kupilismy malej Mutsy spaider mozna prowadzic go jedna reka wazy 6,5 kilo ale najwazniejsze to to ze malej sie podoba w niej jezdzic jedyny minus to jest drogi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.