To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wiosennie u Kwietniowek 2004

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Patison
W przededniu wiosny, w pieknych okolicznosciach pelnego ataku zimy, zapraszam na nowy wiosenny watek icon_smile.gif
moze uda sie nam wiosne przywolac icon_biggrin.gif

Meldowac sie prosze icon_smile.gif jakie plany swiateczne macie?
bo ja juz wiem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif wychodze dzis do domu i swieta z rodzinka u siebie icon_smile.gif icon_smile.gif bosssssssko!!!!! w koncu sie doczekalam, po 24 dniach icon_wink.gif

Justin, kurka...ale mialas przezycia...podziwiam...
ale to mnie na duchu podtrzymyje, ze moze i mi sie uda icon_smile.gif
Ewaaa
jestem
a ty patrycha to dzielna laska, rozumiem ze usg zrobione i wszystko wraca do normy
pewnie siedzisz na walizkach juz, czekasz na meza, super
co do swiat to my spedzamy w domku, znajomi wpadna, pojemy, popijemy i potem poodpoczywamy, tradycyjnie
a pogoda rowniez u nas bedzie zimowa, jestem w szoku, snieg zapowiadaja, ale pewnie to juz ostatnie powroty zimy beda, potem przyjdzie wiosna i pochowam w koncu te czapki szaliki
no buziaki dziewczyny
trzymajcie sie cieplutko
Mama Madzia
Witamy i My

Dziękuje za życzonka rodzinowe i pamięć, ach jakie to miłe 03.gif

Ewciaa dziewczyny Twe sa boooskie poprostu 03.gif

Patisonku , no super , ale babo jedna masz w domciu odpoczywac i dbac o sibie i Oktawianka 03.gif

Póżniej zapodam wam foteczki z Kacperkiem i jego stroikiem Easter Bonnet tak zwany 03.gif 03.gif
ja to nazywam "święconka noszona na głowie" 03.gif 03.gif 08.gif 03.gif 08.gif 03.gif 08.gif
madziarex
Witajcie icon_smile.gif

Wpadam złożyć świąteczne życzenia - zdrówka , uśmiechu i radości z maluchów icon_smile.gif

Madzi M składam spóźnione icon_redface.gif , ale szczere życzonka.

Trzymajcie się zdrowo wszyscy !!!!!!!!


Ps. Dawidku Tobie również ( jak nas podczytujesz) uśmiechu , choć wiem , ze trudno ostatnio o niego icon_sad.gif , zdrówka dla maluszków i STU lat dla Frania roczniaka !

Wszystkie Was pozdrawiam, podziwiam zdjęcia itd...
Nie piszę , bo u nas nic nowego.Nie mam zamiaru być cierpiętnicą 43.gif

Kubuś ma zap. oskrzeli , minęło zap . spojówek.STANDARD. Testy alergologiczne poszły znowu w łeb.

W święta siedzimy sami .Mieliśmy jechać na wesele mojej kuzynki do Gorzowa - d...a.Nie możemy.Rodzinka wyjeżdża i zostajemy sami. Ja z dwoma chorowitkami.Na szczęście jutro mam urlop- więc 4 dni laby( nie do końca laby) przede mną.

To tyle u nas.
Buziaki!
Ewaaa
Madziarka , znow jestes, super , cierpietnica to nie jestes, tylko matka Kuby ktory choruje, i tyle, a czsem jak skrobniesz co nieco bedzie milo, no !
Pati to fasolinek jest Oktawianem ?? czemu ja dowiaduje sie ostatnia?hmmmm
chwal sie jak powrot do domu, lezysz ??
a kurde Anetka , czemu nic nam nie napiszesz, dzieciulki chore?? co sie dzeije?

u nas pizdzi jak w kieleckim, szok , a ja wcale tych swiat nie czuje, w sumie to i choinka mogla by stac, tak zimno
oli od poniiedzialku 2 tyg wakacji wielkanocnych ma, bede miala jazde z dwiema, mam nadzieje ze w koncu wiosna wroci i pobiegam z nimi po parkach troche, w domu beda swirowac
ale coz
Patison
Madziarka 32.gif mam nadzieje ze wraz z wiosna (pogodowo nie kalendarzowo) choroby pojda precz i znowu zaczniesz sie usmiechac....brakuje mi Twoich optymistycznych postow 32.gif sciskam Was mocno przytul.gif

MadziuM 03.gif wstawiaj zdjecia, bo sie nie doczeksam icon_wink.gif czy sa jakies jedzeniowe tradycje w Walii inne niz u nas ?

Ewciu, nie wiem czy dzielna, nie raz ryczalam i jeszcze nie jeden dol pewnie przede mna....ale mam taaaaak kochanego meza i synka, ze szok icon_mrgreen.gif nawet nie wyobrazacie sobie jak o mnie dbaja icon_cool.gif
Kaza lezec, nie pozwalaja nic robic icon_lol.gif
Ale wiecie co? jestem dumna z mojego meza, jak radzi sobie ze wszystkim i dom prowadzi 06.gif no pelen szacunek i podziw....kochany moj icon_biggrin.gif hihi icon_smile.gif
A zwolnienie mam do 2 kwietnia z prikazem lezenia, 1go ide do likarza wiec akurat....bedzie usg polowkowe, wiec poogladam ludzika 01.gif

Szalejecie pewnie wielkanocnie...ja patrze biernie, ale jest git icon_wink.gif
Mama Madzia
Madziu, tak mi przykro 32.gif ale pisz kochanienka tu do nas baardzo proszę

Patisonku, jak fajnie być w domciu no nie 03.gif leż jak trzeba i ciesze sie ogromnie, ze faceci Twoi sa taaak baaardzooo poomocni 03.gif

My jutro tradycyjnie swięconeczke robimy i do polskiego kościołka mykniemy na swiecenie, Kacper już nie moze sie odczekac malowania jajeczek 03.gif
Patisonku , szczerze mówiac to ja nie wiem czy kulinarnie to tu inaczej jest, bo ja robie wszytsko to co u nas, a w sklepach widze ten ogrom słodkościowych jaj, zajączkow, przecudnych ciasteczek kurczaczkowo-zajaczkowych 03.gif
ale tradycje na pewno maja nieco inna chociazby ten Easter Parade i te ich easter bonnet 03.gif


Obiecane foteczki 03.gif

Easter bonnet czyli święconka na glowie icon_lol.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_mrgreen.gif


i z tyłu icon_lol.gif
.

i Oli icon_lol.gif


rowerzysta icon_lol.gif
.

smieszek icon_mrgreen.gif
.
justin
melduję się i ja.
Pierwsze zdjęcia na wątku, no, no. Mamo Madziu, słodkie 03.gif

Patisonku, Oktawian? (z paliwem mi się kojarzy 03.gif )

madziarko, pisz, bo mnie tez brakuje Twoich postów, a zwłaszcza pomysłów malarskich, plastycznych, które zżynałam od Ciebie żywcem. Wiosna idzie, będzie dobrze.

Ewaaa u mnie też piździ, zimno, że niech to szlag.

A ja jestem 21.gif bo święta w pracy.
Ewaaa
Zlociutkich kaczuszek,
jajeczek dzbanuszek,
slodziutkich barankow,
slonecznych porankow,
wiosennej euforii,
a w brzuszku swiatecznych kalorii.


no madziu fajny ten kapelutek
trzymajcie sie cieplutko
Patison
Wesolych pisanek, radosnych dni swiatecznych i mokrego dyngusa.
Patison
Madziu! stroik wspanialy, prezentuje sie na chlopakach swietnie 06.gif Boszszsz....jacy oni podobni do siebie, wspanialych masz synow icon_smile.gif

A mi nadal nic nie pozwalaja robic....jedynie wczoraj stacjonarnie stroik z Wipkiem zrobilismy, pisanki i koszyczek icon_smile.gif Maz od rana salatke kroil icon_smile.gif reszte pysznosci rodzice popoludniu dowioza;)
Chlopaki pojechali ze swieconka i do sklepu po....nowa zastawe stolowa, bo braki stwierdzilismy hihi, bedzie brand new na swieta icon_biggrin.gif
Poza tym jest bosssko, czuje sie swietnie (przynajmniej psychicznie)-to beda super swieta 06.gif czego i Wam zycze icon_smile.gif buziaki!
Mama Madzia
Dziękujemy, dziękujemy.

My na 16 na swiecenie pomykamy, koszyczek juz ustrojony, Kacper od rana pisaneczki malował, potem zapodam foty 08.gif a ja sałateczke zrobilam, serniczek i babę upichciłam 03.gif
Jutro świeta z moim tata spedzimy sobie 03.gif
Mama Madzia
[font="Century Gothic"]Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.[/
font]
Dorotka
Spóźnione życzenia urodzinowe i świąteczne icon_smile.gif ale bardzo szczere icon_smile.gif
Kacper mi kaszle strasznie, znów ta paskudna alergia, mam nadzieję, że uda się w tym roku mimo wszystko przejść bez sterydów...
Kornel ma za to alergie skórną, chodzi cały łaciaty i przez co najmniej pół roku ma być na lekach

Ach oby się chociaż pogoda poprawiła...icon_smile.gif

Pati Kacper cała ciążę był podtrzymywany i tak mi go podtrzymali, że urodził się w 42 tygodniu z wagą 4350 icon_smile.gif Będzie dobrze zobaczysz
przytul.gif
Patison
I po swietach icon_smile.gif ja moje przelezalam glownie na kanapie z ksiazka icon_smile.gif
Wcale sie nie objadlam, bo najnormalniej w swiecie nie bylam w stanie, pomimo szczerych checi i pozerania wzrokiem pysznosci, jakich mi brakowalo przez szpitalny czas icon_lol.gif

Wipus dzis w przedszkolu, ale od jutra siedzimy w domku, bo mezus do soboty bedzie w Lizbonie i nie mam jak go wozic-Wipka oczywiscie 08.gif Ale w sumie dobrze sie sklada, bo jutro przybywaja do nas goscie i beda do konca tygodnia 06.gif (kuzynka z mezem i malutka Elenka icon_smile.gif ) Takze nudzic sie nie bede icon_smile.gif

Dorotko, pogonic alergie wstretne sio! usciski dla chlopakow i...... dzieki 03.gif przytul.gif
Mama Madzia
My tez juz poświateczni , ale sie wynuudzilam , a i pogoda do bani była 13.gif
zapodam Wam foteczki jajcowe 03.gif

wielkie malowanie jaj 03.gif
.

takie dzieło stworzyłem 03.gif
.

patrz Olinku, co to??
.

taka swięconeczka powstała 03.gif


i już jestem gotowy do pójścia do kosciółka
.


Ja już żyje naszym wylotem do PL na urlopik 08.gif to już, juz .... w soobootę 03.gif
za krajem to powiem szczerze ze sie nie stesknilam wogóle, ale patriotka jestem 08.gif ale za rodzinka i przyjaciółmi dalszymi i bliższybi to baaardzooo moooocnooo 03.gif
Bbbbbbnn
Ja też się melduje na nowym wąteczku, lepiej późno niż wcale 08.gif 08.gif.

Jakoś ostatnio brakuje mi ciągle czasu, na cokolwiek 32.gif . U nas też poświątecznie, trochę poodpoczywaliśmy i poleniuchwaliśmy 06.gif 06.gif , dodatkowo wziełam sobie trzy dni urlopu, żeby pobyć z rodzinką a szczególnie z moim urwisem. Dzisiaj z małym byliśmy w teatrze, nawet sam wysiedział prawie półtora godziny podziwiam go, miałam obawy ale podobała mu się. Myślę że jeszcze się wybierzemy.

Patisonku życzę zdrowia, odpoczywaj kochana i nie przemęczaj się a wszystko napewno będzie dobrze. Cieszę się że optymizm ci dopisuje, dalej tak trzymać.

Madziarka, naprawdę ci współczuje, że Kuba ciągle chory, szkoda takiego kochanego szkaraba, mam nadzieję że mu to w końcu przejdzie i wszystko będzie dobrze. Z całego serca życzę przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Madzia fajnych masz tych jajkowych chłopaków, mój mały wprawdzie robił pisanki, ale głównie polegało to na naklejaniu na jajka naklejek, a uciebie taki kolorowe dzieła. Super 06.gif 06.gif

Pozdrowionka dla wszyskich, bo tak żadko piszę że możecie mnie już zapomnieć.
Jak znajdę jutro chwileczkę to wstawie parę świątecznych zdjęć.
Ewaaa
o matko ale sie roooozpisalyscie
ja walcze z moimi diabelkami w domku, pogoda jest bleeee, ale chyba zaczne po sklepach z nimi jezdzic zeby sie wybiegaly, wariatkowo normalnie,
madziu , ty to chyba tylko o jutrze myslisz, jak bedziesz nad belgia leciala to pomachaj mi, hi hi
a pisanki pikne , pozazdroscic takich malych artystow, chyba sie powtorze, ale chlopaki sa jak dwie krople wody
patisonku, jak lezenie??
pysiak, widzialam fotki na klasie, lasencja z ciebie , wklej tutaj
agunia fotki zapodaj to se popatrze
buziaki
Mama Madzia
Witam, witam 03.gif

dziękujemy za komplementy 03.gif
tak, tak my już prawie spakowani i jutro fruuuuuuu 03.gif Ewuniu ok, pomacham Ci 03.gif
Jutro o 16.00 czasu lokalnego mamy wylotz Bristol Airport i przylatujemy do Wawy o 19.40 03.gif czyli na pózna kolacyjkę będziemy już w u mamci 03.gif

Całuję Was gorąco no i klikne chyba dopiero po powrocie, bo u mamci niet kompa 03.gif

buuuziaczkiii 03.gif
Bbbbbbnn
No to obiecane zdęcia
Moje słoneczko

Nasz kotek

Wiosenny spacer
madziarex
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie JASIU życzy
ciotka M z Kubusiem i wujkiem
icon_smile.gif

Ewaaa
STO LAT ,STO LAT, NIE ZYJE NAM ZDROWO SZCZESLIWIE I DLUGOOOO JASIO NASZ KOCHANY
Mama Madzia
SŁONECZKA, UŚMIECHU, RADOŚCI I DUUUŻO PREZENTÓW W DNIU URODZIN TOBIE JASIU ŻYCZY CIOCIA MAGDA Z URWISKAMI
Ptysiak
Bardzo dziekujęmy za życzenia i pamięć 03.gif
Patison
Wszystkiego slodkiego dla Jasia czteroletniego icon_smile.gif

aneta z urwisami
I od nas też najsłodsze życzenia dla Jasia 03.gif
Zdrowia szczęścia i słodyczy oraz mnóstwo prezentów
Patison
Hello niedzielnie icon_smile.gif
pogoda cuuuudo!!!! a ja wciaz w domu uwieziona 32.gif Chlopaki pojechali rano tradycyjnie na basen 03.gif Wipson sie juz doczekac nie mogl, bo tydzien temu nie byli icon_wink.gif wiec caly mega happy pojechal...siedze chwilowo sama icon_wink.gif
Tyje za szybko, buuuuuuu...weszlam dzis na wage i zalamka...musze sie pilnowac 21.gif wszytsko przez ten lezacy tryb zycia i wieczne podjadanie 21.gif

MadziaM juz w Polszi 03.gif fajniascie, dobrze ze akurat wiosenna pogoda zaczela sie robic icon_smile.gif

Agunia, super Blazejek i jaki kiciak faaaaany icon_smile.gif icon_smile.gif a mama jaka laska icon_biggrin.gif

Madziarko, odezwij sie :!: :!:
Ptysiulec, jak tam po imprezie icon_smile.gif

Obudzilam sie z zapaleniem migdalow i ucha lewego, boli jak......i nie wiem co wogole moge brac na to, wiec na razie po prostu cierpie...
Maz wrocil wczoraj a goscie wyjechali.....
Elenka jest cuuudowna, juz chce swoje malenstwo miec icon_razz.gif
Wi sie zachowuje super, naprawde:
-jak ja karmie to podchodzi, glaszcze po glowie i chce trzymac butelke
-interesuje sie nia, ciagle pyta
-zagaduje do niej i zabawia (nie za dlugo, ale zainteresowanie jest icon_wink.gif )
-jak slyszy ze placze to przybiega o tym informowac
taki delikatny jest i kochany i mam nadzieje, ze bedzie cudownym starszym bratem icon_smile.gif
A to pare zdjec z wczoraj i Wielkanocy icon_wink.gif







i moj brzuch

madziarex
Śliczny Wiktorek i śliczny brzualchek icon_biggrin.gif
Dorotka
Pati jaki ładny brzuszek icon_smile.gif a dlaczego Ty kobieto nie leżysz, tylko z brzucholem biegasz i zdjęcia robisz icon_wink.gif Prześliczne zdjęcia, Wiktorek jak zwykle cudowny icon_smile.gif

Ptysia wszystkiego najlepszego dla Jasia z okazji urodzin icon_smile.gif Czemu zdjęć z urodzin nie pokazujesz tylko na naszą- klasę wklejasz icon_smile.gif Fajna imprezka. Kornel zażyczył sobie urodzinki na sali zabaw, jutro jadę zrobić rezerwację.

A dziś moi chłopcy maja w przedszkolu bal wiosny. Przez weekend miałam zorganizować im przebrania, problem był w tym, że pracowałam icon_sad.gif Kacperek chciał być pszczółka - jest bardziej trutniem 01.gif a Kornel... wymyślił, ze chce być dynią icon_rolleyes.gif na nic zdały sie tłumaczenia Kacperka, ze dynia to jesienne warzywo. Mało tego zrobiło jeszcze ciekawiej, bo Kornel wymyślił, że w takim razie on będzie latającą dynią 29.gif i do stroju dyni spakował skrzydełka aniołka 37.gif Pani obiecała mi zdjęcia przesłać, więc jak tylko będę miała wstawię i pochwalę się moim mega kreatywnym dzieckiem 03.gif
Patison
Kornel mocarz maks 04.gif 04.gif umarlam i niecierpliwie fot wyczekuje 03.gif
Dorotko, leze icon_smile.gif ale zdjecie polmetkowe chcialam miec icon_wink.gif
Jutro ide do likarza podejrzec ludzika 06.gif juz sie doczekac nie moge i zapytam czy juz male spacerki robic mozna.
A w najblizszy weekend jedziemy po prezent dla Wi - rower, musowo niebieski, juz wybral 03.gif Urodziny spedzimy u dziadkow w Boleslawcu icon_wink.gif jak co roku taty nie bedzie tydzien a nie chce sama siedziec, wiec juz 11-go jade do rodzicow icon_smile.gif oczywiscie zabierzemy rowerek icon_wink.gif

Madziarka, no wez ze cos napisz...... 32.gif
Packa! fooootyyyy icon_smile.gif
Ptysiak
Pacia, pieknie Ci z tym brzuszkiem icon_smile.gif a Wiktor super sie prezentuje jako starszy brat icon_smile.gif


to ja wklejam zdjecia urodzinowe

w piatek byla imprezka dla rodzinki




a w sobote dla dzieci









tutaj z Maksiem, juz kiedys o nim pisalam i wstawialam zdjecia, poznalysmy sie z jego mama w szkole rodzenia, potem spotkalysmy na porodowce, chlopaki urodzily sie tego samego dnia, i razem 3 tygodnie potem z nimi siedzialysmy bo mieli zapalenie ucha


i w niedziele z rewizyta bylismy na urodzinach wlasnie u Maksia












i niedzielny spacerek z urodzinowym prezentem











Dorotka
Ptysia suuuper zdjęcia icon_smile.gif i fajne torty, ten drugi to zamek? Sama piekłaś?
Jasiek boski sportowiec na hulajnodze icon_smile.gif A Ty jakie masz już długie włosy icon_eek.gif ja też zapuszczam, ale tego nie cierpię, więc ja braknie mi cierpliwości to znowu Kamila poproszę o jakąś króciutka fryzurkę, choć to właśnie dzięki jego namowom i systematycznym podcinaniu przez niego końcówek moge już rozbić kitkę icon_wink.gif

Nie mam jeszcze zdjęć synków, ale miałam doniesione już, że Kornel wyglądał przezabawnie icon_smile.gif
justin
to i ja przyłączę się do życzeń mega spóźniona.
Jaki wstyd , ojejku.

Jasiu, zdrówka przede wszystkim, słoneczka na buzi, super humoru przez cały rok 03.gif

Dziewczyny zdjęcia sa super.
Ptysia, historia z Maksem fantastyczna, to jakieś przeznaczenie 03.gif
Hulajnoga fantastyczna. Na pewno będzie miał super zabawę.
Patisonku wyglądasz bosko, śliczna z Ciebie ciężarówka.
Dorotko, też chcę zobaczyć latającą dynię 03.gif
madziarka chyba naprawdę się stąd wyprowadziła 13.gif

Dzisiaj Natalka zrobiła niezłą scenę w przedszkolu. Histeria na maksa. Zapierała się rękami o framugę i za cholerę nie chciała wejść do grupy. Miałam chęć ją udusić. Nie mam pojęcia, co to była za wścieklizna. Nie mam ochoty po takich występach zaprowadzać jej i odbierać z przedszkola. Moja córka jest strasznie, ale to strasznie humorzasta, bardzo mi z tym ciężko, bo często mnie poprzez to irytuje.

Ptysiak
tak, ten drugi tort to zamek icon_smile.gif i sama ich nie pieklam, mi zawsze krzywo wychodza

Justin, Jasiek tez czesto miewa humory, taki wiek chyba
justin
Ptysiak, i jak Ty reagujesz. Jesteś twierdzą spokoju? Wybuchasz? Przeczekujesz? Tłumaczysz?
Już sama nie wiem co robic i jak robić. Sprałabym jej najchętniej dupsko i już.
Od rana mam podniesione ciśnienie przez takie sceny.
Dorotka
Justin Kornel też często chce stawiać na swoim i jak się uprze na coś to ryk jak nie po jego myśli.
Ja staram sie jak stara płyta powtarzać swoje racje, czasem braknie mi cierpliwości i krzyknę za co później przepraszam, czasami dobrym rozwiązaniem jest zostawienie go samego. Zwykle wtedy wraca po chwili i mówi "przepraszam, już mam dobry humor" icon_smile.gif
Jednak gdy wije się i wydziera nie dając się przypiąć w samochodzie do fotelika to nigdy nie ma zmiłuj icon_twisted.gif przypinam na siłę i jadę z włączoną syreną, która za chile usypia icon_wink.gif bo taką głupawkę łapie jak jest bardzo śpiący.
Ptysiak
staram sie nie reagowac i olewam, chyba ze np. w domu dostaje jakiegos szalu i dluzej to trwa to nie wytrzymuje niestety, podnosze glos, kaze mu isc do pokoju i uspokoic sie

jezeli tak robi np w sklepie to wychodze z nim i sprobuje tlumaczyc i dojsc o co mu chodzi
Ptysiak
moge sie pochwalic troszke? 02.gif

to ja w rozmiarze 46 - czerwiec 2007


a to w rozmiarze 40 - marzec 2008



02.gif
Patison
Pati wygladasz bosssko a wlosy to juz masz takie ze szok 23.gif
Urodziny i jedne i drugie suuuper! sie napracowalas, swietne dekoracje i tematy icon_biggrin.gif
torty przebossssskie 03.gif mniam!!! gdzie zamawialas??? (choc ja i tak bede w BC w tym roku to we Wro nie zamowie icon_sad.gif ) I napisz co jasko dostal preznetowego? hulajnoga od Was? radzi sobie na niej? a na rowerku tez jezdzi?

My cale szczescie nie mamy problemu wiekszego z Wi. On jakis taki ugodowy zawsze byl, z malymi oczywiscie odchylami ale nie czesto sie one zdarzaja icon_wink.gif Jak juz mu cos odwali to ja przeczekuje, jemu szybko mija i przychodzi sie przytulic. Rzutow na ziemie nam nie robi, nie zniosla bym tego.....zal mi rodzicow i dzieci jak widze takie sceny w sklepie...brrrr....Raz zrobil rzut, kiedys mi maz opowiedzial, ale szybko mu przeszlo - tato skutecznie zignorowal icon_wink.gif

Bylam wczoraj u lekarza, wszytsko w porzadku. Ludzik fikal na usg jak szalony, az sie doktor smial ze taki ruchliwy 03.gif Rozwija sie prawidlowo (tfutfu), leki mi zmniejszyl i za pare dni kazal odstawic i bedzie obserwowac - moze juz fenoterol nie bedzie potrzebny icon_smile.gif
Moge w koncu chodzic icon_biggrin.gif nananaaa, wiec jak wiosna wroci to male spacerki beda icon_wink.gif ale ostroznie bo szybko sie mecze icon_lol.gif
Noooo i makaronik potwierdzony


06.gif no to moge juz ubranka dla Oktawianka zaczac kupowac hahahah icon_smile.gif
Ptysiak
torty od jakiegos czasu na wszelkie imprezy zamawiam U Spychaly, na Pereca - bosssssssssskie maja icon_smile.gif

a z wiekszych rzeczy to Jasiek dostal hulajnoge, a tak to drobiazgi, samochodziki, ksiazeczki, figurki z zolwi ninja

no to bedziesz miala trzech facecikow w domku 02.gif ale super ze wszystko super icon_smile.gif
Patison
Nie wiem gdzie to jest, ale torty maja bossskie....szkoda ze nie mam jak zamowic do bc icon_wink.gif
Trzech chlopa nooooo.....Wi sie cieszy z brata hehe.... 08.gif
pozostaje mi nadal wzdychac na male dziewczece ubranka i obdarowywac dziewczynki w rodzinie icon_smile.gif moze Ty sie Pati wylamiesz 03.gif
Dorotka
Pati ja cały czas wzdycham na widok małych dziewczynek i tych przesłodkich dziewczęcych ciuszków icon_smile.gif może kiedyś...
Ptysia jejciu jaka różnica icon_eek.gif Przepięknie wyglądasz icon_smile.gif Jaka dietę stosowałaś?

Kupiłam Kacperkowi dziś kimono na karate icon_smile.gif ale będzie się cieszył icon_smile.gif

A Kornel icon_confused.gif icon_confused.gif dziś na zajęciach u logopedy był po prostu okropny, nic nie chciał robić, wył, krzyczał, obrażał sie i twierdził, że jest zmęczony icon_sad.gif Jak wyszliśmy chciałam wyjcowi kupić coś do jedzenia, aby w przedszkolu do obiadu dotrwał- nie chciał. Włożyłam więc "robala" do samochodu i jak zaczęłam go przypinać, dziecko mi się zmieniło nie do poznania icon_twisted.gif icon_eek.gif zrobił się nagle słodziutki i uśmiechnięty i stwierdził " acha to tu zostawiłem mój dobry humor". Myślałam, że padnę 04.gif 29.gif Od razu zrobił sie głodny, więc musiałam go wypakowac z auta i zabrać na szybkie zakupy. Kochane maleństwo.
justin
Ptysiak, wow, faktycznie róznica ogromna. Moje gratulacje.
Torty boskie, szkoda, że u nas nie ma takich.

dorotko to ci Kornel tekst odwalił, ach te dzieciaki.
Ja za karę wczoraj się cały dzień do Natalii nie odzywałam a ona tylko chodziła i się pytała, czy jesli jutro będzie miała dobry humorek to będę z nią rozmawiać, i za karę została dzisiaj w domu.

Patison co to jest za skrót bc
wyjasnij, bo ja nie łapię o co chodzi.

poza tym muszę jakieś większe auto skombinować, bo chcę, żeby Alek pojechał do Ikei po łóżko dla Natalki. Już wybraliśmy, tylko trzeba przywieźć.
Wybralismy takie, tylko brzozowe.
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80120584

ponieważ mamy juz komody z tej serii.
Dorotka
Justin czyli takie ? icon_wink.gif
justin
Dorotko, dokładnie takie.
Dorotka
To Natalce zapowiada się całkiem dorosły pokój icon_smile.gif Co do tego samochodu, to może weźcie przyczepkę jak wasz ma hak, albo zamówcie transport z Ikea. Poza tym oni mają to wszystko popakowane w takie zgrabne paczki, że chyba do każdego ciut większego auta się zmieści takie łóżko jak złoży sie fotele icon_rolleyes.gif
justin
w sumie to mamy "kombika" to może faktycznie by weszło, ale tak jakoś wydawało mi sie taaakie duże.
Trzeba by wymierzyć czy dwumetrowa paczka wejdzie.
Patison
CYTAT(justin @ Wed, 02 Apr 2008 - 11:57) *
Patison co to jest za skrót bc
wyjasnij, bo ja nie łapię o co chodzi.

Boleslawiec icon_lol.gif moi rodzice tam mieszkaja icon_wink.gif

Justin super lozeczko, zrob foti pokoiku z doroslym lozkiem, jak juz wsio bedzie zrobione icon_smile.gif

Ja sie juz remontu doczekac nie moge...tzn nie samego remontu bo bedzie syf ale efektu koncowego icon_smile.gif chcemy odmalowac cale mieszkanie i zrobic na nowo pokoik Wipsa icon_wink.gif wykonczyc w koncu lazienke i wogole no...na przyjscie Oktawianka na swiat wszytsko musi byc gotowe 06.gif

Siedze dzis z Wipkiem domowo, bo maz pojechal do Berlina tym razem icon_wink.gif wybralismy sie na malutki spacerek, siedzimy ukladamy puzzle i sluchajac bajek do sluchania 03.gif fajniascie jest icon_wink.gif

Madziarko co sie dzieje? obrazilas sie na nas? icon_sad.gif
Patison
Uuuuuuuuuuu...ale mam czytania ...... cos mi sie wydaje, ze nasz wateczek jednak umiera smiercia wcale nie naturalna a kilujaca poprzez...nie wiem przec co....nie chce sie Wam juz czy co? 32.gif icon_rolleyes.gif

Wczoraj kupilam pierwsze ubranka dla dzidzi na allegro icon_redface.gif mam nadzieje, ze nie zapeszam tfu tfu icon_rolleyes.gif
A ostatnio Wipkowi kupilam dwie koszulki ze Scoobym i tragedia....musze je caly czas prac bo od 5 dni zadnej innej nosic nie chce icon_lol.gif chyba mu dokupie bo szalu inaczej dostane icon_wink.gif

Juz sie nie moge doczekam przyszlego tygodnia...w koncu sie udajee do kosmetyczki i do fryzjera...boszsz...taka zapuszczona sie czuje ze fuuuj 29.gif
Mecza mnie ostatnio kolory.....chciala bym cos nowego na scianach, ale nie wiem na ile mojego meza namowie - on delikatnie i jasno a mi sie chce cos wyrazisteego choc w jednym pokoju icon_wink.gif wogole to juz wizji mam troche i niech ze sie robi juz cieplo to zaczniemy dzialac icon_smile.gif

Piszcie dziewczyny, nie dajcie sie prosic......
justin
Patisonku, gdybym tylko miała więcej czasu, to chętnie bym cos pisała.
W zasadzie to ja tylko wpadam i wypadam 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.