To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nefrologa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
Wątek założony tez na "lekarz' ale to dość PILNE więc pozwoliłam sobie tez tutaj zamiescić jak nie wolno to prosze o usunięcie jesli nie to :
Poszukuję dobrego , sprawdzonego nefrologa dzieciecego. W piątek wyszłam z Wojtusiem ze szpitala niestety z diagnozą dla mnie przytłaczającą , Wojtuś ma najprawdopodobniej wadę jednej nerki jesteśmy w trakcie badań za 6 tygodni wracamy znowu na oddział na kolejna serie badań łącznie z cystografią.
Jeśli macie kogoś od "nerek " będę wdzięczna za namiary,
załamana kacha
Dorcik1
Kachaa ja mam synka z wada nerek,nie wiem skąd jesteś ,ale ja lecze synka w Krakowie.A możesz napisac co jest synkowi.I moze to zabrzmi ''głupio'',ale bedzie dobrze ,nie martw się
kachaaa
Mieszkamy we Wrocławiu
po ostrych wymiotach Wojtuś trafił na oddział nefrologii i ostrych zatruć i tam po badaniach morfologicznych i usg wyszło że lewa nerka jest nie halo dokładnie po mikcji otwarty jest kielich górny i dolny nerki , teraz co dwa tygodnie badanie moczu za miesiąc posiew a ok 5-10,05 cystografia. Lekarka tak mi nagadała co będzię co to może byc że zeszłam im tam w gabinecie
Dorcik1
Kachaa no tez słyszałam ,że we Wrocławiu jest nieciekawie,ale nie mnie osadzac ,nie jestem z Waszych stron.A dlaczego ta lekarka Cie tak postraszyła ,czy to jest jakas Pani Doktor nefrolog/urolog,sie na tym zna ?!!Moge napisac ,że sa różne choroby nerek ,które mozna wyleczyc ,czasami leczenie jest bardzo długie ,ale efekty z dnia na dzień sa jak najlepsze.I tego sie trzymać.Najlepiej jakbys sie skontaktowała z lekarzem ,który ma z tym do czynienia,który na tym sie zna,ja moge polecić Ci CZD ,tam sa wspaniali specjalisci:doktor Czyż ,doktor Gastoł,doktor Śmigielski ,ale on jest bardziej od spodziectwa,no i lekarza mojego Bartosza Doktora Górniaka ,tylko ,że on leczy w Krakowie.
Mało napisałas jezeli chodzi o chorobe synka ,bo nie wiem czy on ma refluks ,wodonercze ,kamienie w nerce ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.