To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Buty Gucie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Nie mogę wyguglać strony butków Guci, może mi ktoś podrzucić? Dzięki!
skanna
https://www.spdesign.biz/
zilka
CYTAT(skanna @ Mon, 24 Mar 2008 - 14:32) *


O dzięki dobra kobieto! Meli trzeba pierwsze buty kupićicon_smile.gif Swoją drogą mogliby się lepiej spozycjonować, w ogóle w pierwszej 10-ste ich nie ma.
skanna
Hmmm, jesteÅ› pewna?
Po wpisaniu w googla "Gucio" pierwsze co wychodzi, to strona z Guciami. Wprawdzie inna niż ta, którą Ci podałam, ale buty te same.
zilka
CYTAT(skanna @ Mon, 24 Mar 2008 - 21:37) *
Hmmm, jesteÅ› pewna?
Po wpisaniu w googla "Gucio" pierwsze co wychodzi, to strona z Guciami. Wprawdzie inna niż ta, którą Ci podałam, ale buty te same.


Tak, ja wpisywałam buty Gucio i ich strona się nie pojawia w pierwszych 10 linkach a chodziło mi o ich stronę.
skanna
Bo wystarczyło Gucio icon_smile.gif
Choco.
Mam pytanie odnośnie tych bucików.
Bardzo mi się podobają i według opisu na stronie internetowej są rewelacyjne. Już miałam zamawiać dla Michała ale naczytałam się na forum gazety, że jednak są do bani, że za miękkie, że dzieci się w nich wywracają i ślizgają. Teraz sama nie wiem, co robić.
Czy Wasze dzieci nosiły te buciki? Jak je oceniacie? Warto kupić takie dziecku?
Będę wdzięczna za odpowiedzi.
ulcik
moja dwójka się na nich wychowała .. aż wyrosła z rozmiarówki icon_smile.gif

ja polecam
u
Silije
Ja też już drugie dziecko mam zaczynające tuptać w Guciach. Super wygodnie się zakłada niewspółpracującemu dziecku, skórka mięciutka nie drażni nawet na bosą stopę, podobają mi się wizualnie.
Choco.
Zdecydowałam się i był to trafny wybór. Buciki są rewelacyjne. Polecam!
truska
Mojej Weronice zaczyna się robic płaskoskopie i pediatra mówiła ze ma lekką koślawosc stóp ,
czy te buciki będą odpowiednie ?
truska
Złozyłam zamówienie na buciki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.