To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
kornelia132
Zapraszam do spotkań i rozmów na naszej
SZÓSTEJ ODSŁONIE!!!


Angels2000 mama Wojtusia urodzonego 11.07.2007


Beemka mama Kubusia urodzonego 15.07.2007


Kasiorzyca mama Sebastiana urodzonego 15.07.2007


Kijanka mama Lucynki urodzonej 17.07.2007


Katrinaka mama Nadii urodzonej 20.07.2007


Aanicha mama Oliwii urodzonej 23.07.2007


ggosia_21 mama Michała urodzonego 23.07.2007


Domonia mama Kuby urodzonego 27.07.2007


Becia mama Kuby urodzonego 31.07.2007


MoniaB mama Ewelinki urodzonej 03.08.2007


Chojna1981 mama Maurycego urodzonego 04.08.2007


Kiniabo mama Kuby urodzonego 05.08.2007


Ewa.p55 mama Patryka urodzonego 05.08.2007


DominikaK mama Kajetana urodzonego 06.08.2007


Gosiata1 mama Wiktorii urodzonej 06.08.2007


Nunusia mama Kuby urodzonego 08.08.2007


Ulka83 mama Gosi urodzonej 12.08.2007


Dominika1 mama Zuzi urodzonej 13.08.2007


Zuzia mama Jagódki urodzonej 13.08.2007


Malinka1978 mama Julianka urodzonego 13.08.2007


Moni156 mama Blanki urodzonej 15.08.2007


Ewetka mama Oli urodzonej 18.08.2007


Ptasia mama Oliwii urodzonej 25.08.2007


Martka26 mama Tosi urodzonej 26.08.2007


Hania17 mama Darii urodzonej 28.08.2007


Kornelia132 mama Karola urodzonego 03.09.2007


Annahw mama Tymka urodzonego 04.09.2007


Josh mama Przemka urodzonego 10.09.2007


oraz mamusie i dzieciaczki z którymi zaczynałyśmy przygodę na forum:

Romenka mama Kuby urodzonego 23.07.2007
Florencja79 mama Gabrysi urodzonej 26.07.2007
Shelley mama Kacpra urodzonego 28.07.2007
Migdus mama Zuzi urodzonej 28.07.2007
Magda2209 mama Maksymiliana urodzonego 31.07.2007
Mami Uzi mama Marcinka urodzonego 03.08.2007
Stasyl mama Franka urodzonego 07.08.2007
Alusia27 mama Gabrysi urodzonej 13.08.2007
Agusiątko1981 mama Antosia urodzonego 15.08.2007
Magda_lena mama Eryka urodzonego 17.08.2007
Ela26 mama Szymona urodzonego 21.08.2007
Zwierciadlana mama Oliwii urodzonej 03.09.2007
Sam mama Malwinki urodzonej 05.09.2007
gosiata1
He,he Kornelia widzę,że gdzieś ci suwaczki wcięło 08.gif 03.gif 03.gif  
No to ja się melduja na szóstej odsłonie,ale zasuwamy,jak burza 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
Becia;)
uwaga sprawdzam czy mnie wyrzuci!!!
DominikaK

DominikaK
sprawdzałąm, jak sie kopiuje suwaczki

Kornelio - prawym klawiszem myszki klikasz na właściwości kopiujesz adres suwaczka iw stawiasz miedzy znaczniki
kornelia132
Dzięki Dominika!

Jak mi nie zablokują neta w pracy (bo właśnie jest informatyk i nie wiem co robi...) to mam trochę czasu na robienie takich pozazawodowych rzeczy... więc Haniu, mam nadzieję, że nie zrobiłam Ci przykrości odbierając przyjemność stworzenia wątku...
Kijanka
To ja się melduję posłusznie na pokładzie szóstego wątku. Witajcie 03.gif
Ptasia
No to i ja sie melduję na 6 odsłonie 06.gif

Dominika K Kajtek jest niemożłiwy z ta swoją siłą,a jego braciszek przesłodki i jaki tancerz 03.gif
Kijanka
Kornelia nie daj nic robić informatykowi oni tylko potrafia psuć komputy!!!!!!
DominikaK
Kacpra ukradkiem kręciłam, bo nie pozwala sie, bo się wstydzi icon_biggrin.gif
ewa.p55
i ja się melduje na nowym wątku

jeśli chodzi o pralkę to my mamy whirpoola ta od góry otwieraną- mniej miejsca zajmuje -jestem z niej bardzo zadowolona
a jeśli chodzi o zmywarkę to też whirpool tylko ta mała -zreszta niedawno zrobiliśmy kuchnię nowe mebelki itd wyszła nam nawet fajna muszę się pochwalić że to mój projekt
ale dla pocieszenia DominikaK my mmay lodówkę Amica i okap jest już lodówka dosyć długo i jeszcze nic się nie popsuło i mam nadzieje że będzie tak dalej

a wiecie u Patryka idzie i idzie ten ząb jedyneczka i coś nie może się przebić widać niby nawet ją tak przez dziąsło 32.gif

chojna a przydały Ci się skany ?
ewa.p55
06.gif DominikaK noi jak mogłam zapomnieć Dominika masz super tancerzy ale Kacper już fajnie sam stoi
Becia;)
uff widzę że chyba się naprawiło!! nie wiem czemu to forum mnie nie lubi 08.gif

OSTRZEGAM! TO JEST KOMPLETNIE BEZ SENSU, JEŻELI NIE CHCESZ NIE CZYTAJ!!!
wylało się ze mnie

chciałam wam wczoraj napisać dlaczego w końcu się skończyły święta ale mi nie dało!! paskudne!! ale nie dam się i spróbuje dzisiaj również!!

a więc tak!
w sobotę pojechaliśmy święcić jaja na zaspę razem z teściową. Po czym do nich, mieliśmy u nich zostać na noc 29.gif Obiad przetrwałam, jestem z siebie dumna. Gryzłam się w język aż mnie rozbolał. D. piwkował ze swoim tatą, ja ogarnałam kuchnię i robiłam sałatkę. Więc luz. Tata coraz bardziej rozochocony pozwalał Kubie na wszystko, też przymykałam oko. Wieczorem przyszedł najmłodszy brat dareckiego z narzyczoną i pili drinki. I się zaczęło... Później D. powiedział mi żebym z tymi wrzutami nie przesadzała bo ojciec czasami siedział zakłopotany... na co się zapytałam co wtedy mówiłam żeby się gryźć w jęzor a nie nim kłapać, ale mój miły nie był w stanie mi powiedzieć co. Ogólnie mnie pochwalił że dobrze gadałam 37.gif

no może tekst że jeżeli będzie tak robił z Kubą to bedzie go oglądał przez okno i nie dam dotknąć dziecka albo że jak będziemy razem mieszkać /podczas remontu icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif / to się przekonamy jacy jesteśmy. Ja powiedziałam że jak najbardziej i dojdzie do tego że jak się spotkamy na korytarzu i każde obróci się na pięcie, wejdzie do swoich pokoi, trzasnąwszy drzwiami z obrzydzeniem na twarzy... wtedy się zdziwił

po spędzeniu 24 godzin u teściów, skoczyliśmy na chwile do domu i trzeba było jechać do mojej cioci na zlot rodzinny 37.gif
2 babcie, 2 dziadków, 120kg 19-letnia kuzynka z nowy BMW pod oknem patrząca bykiem na moją siostrę i mnie!!, ciotka, wójek, moi rodzice, my i Kuba istna sielanka!!!
Kuba dostał pidżamkę i bluzę z trupią czachą i kośćmi na co moja matka się obraziła i przez pół popołudnia i wieczoru siedziała jak chmura gradowa 450[1].gif
mój wujek zwierzał się D. z problemów małżeńskiech, ja cały czas słyszałam groźny szept D. "nie jedz tyle!!!!! i tak już przytyłaś 3 kg!!!' myślałam że zamorduje!!!!
o 19.30 udaliśmy się do domu... nareście ale wieczór był kijowy bo się z D. pokłóciłam o swery łóżkowe 21.gif

w poniedziałek od 6 D. robił rzeczy do pracy, urwałam się z Kubą do kościoła, póżniej dostałam OPR za to że poszłam robić żurek do mamy, chciałam strasznie iść n apremierę filmu mojego kolegi i jego znajomych do kina ale oczywiście się nie udało. Nikt nie chciał zostać z Kubą, a moja siostra poszła do pubu z moim kumplem który przyjechał z Holandii zamiast nas i nie wpadła na pomysł że to MY powinniśmy tam iść!! orólnie byłam taka zła że ryczałam jak bóbr!

o 5 rano we wtorek wstałam i opisywałam D. faktury do pracy, tylko ponad 60.

A później przez cały dzień nie mogłam się zalogować na forum co dobijało mnie bardziej!!
kornelia132
Ciekawe... Coś mi się kwasi, ale bądźcie cierpliwe...

Ggosia, proszę o Twoje dane, bo Cię chyba nie ma

I Nową Mamusię też proszę o dane syneczka, jeśli ciągle chce z nami być!!!
DominikaK
Ewa - wycałuj Patrysia, niech go już nie boli, wiem, zę marne pocieszenie, ale mojemu też idą zęby i strasznie marudzi i go boli i wisi mi na nodze, tragedia, ja tantum verde psikam na palec, a potem masuję dziąsełka, pomaga, bardziej, niż żel i gryzak, ulga na godzinę około, a ożna 6 razy dziennie tak zrobić, wiec co 4 godzinki tak mu smaruję

a teraz, moje kochane, stawiam impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif , maz wziął 1000zł pozyczki :/ ale za to kupił pralkę za 999zł icon_biggrin.gif jak będą ją widzieć, to zrobię zdjecie i się pochwale, bo nie widziąłam i nie wiem, jaka icon_biggrin.gif
aanicha
No to ja też już jestem

Becia bidoku nasz przytul.gif przytul.gif przytul.gif i tak podziwiam Twoją cierpliwość, ja przy tekście "nie jedz tyle" chyba bym w łeb walnęła. Odruchowo.

Kornelia gratki za otworzenie wątku, najważniejsze że mamy gdzie pisać icon_smile.gif


No a Patryk nadal się z jedyneczką męczy, ciekawe kiedy mojej zaczną iść. Na razie śmiesznie wygląda z takimi już dużymi dwoma ząbkami na dole normalnie prawdziwe kasowniki icon_smile.gif
ewa.p55
DominikaK no to gratuluje nowej pralki super
Tantum Verde? oo nie słyszałam o tym a nawet mam no to musze zastosować nawet Patryko już nie płacze tak jak by ząbek się zatrzymał albo najgorsze już przeszło , aaa a masz już jakiś pomysł na mebelki w kuchni ?

Becia nie martw się wszystko się jakoś ułoży wyżal się to anpewno ci choć trochę ulży

Kornelia jesteśmy cierpliwe
DominikaK
Oj, Beciu - mocno przytulam!!!!!!!!!!! rzeczywiscie wspaniałe te swieta miałas....
aanicha
No to Dominika w końcu się doczekałaś nowej pralki!!! No to za to napewno wypiję impreza.gif impreza.gif impreza.gif

A teraz zmykam układać puzzle ze starszym bo mnie męczy icon_smile.gif
ewa.p55
aanicha Patryk też miał atkie właśnie kasowniki i ząbki nawet nie wiadomo kiedy wyszły i chyba też go boli bo idą naraz były długo dwa a już 7
gosiata1
Beciu trzymaj siękobito,kłótnie są okropne,ja swego czasu z moim też się kłócilismy i to o *****oły,myslałam,że nasz zwiazek już legnie w gruzach,ale udało nam sie przetrwać ten czas i teraz jesteśmy za soba strasznie a mała Wiki jeszcze bardziej nas ze soba zwiazała.
DominikaK koniecznie pokaz pralkę,my z czasem też mamy zamiar kupić nowa bo ta już niedługo ducha wyzionie.
ewa.p55
ale nas się uzbierało pewnie wszystkie dzieciaczki śpią co? ja muszę zmykać bo nic nie riobię tylko cały czas siedzę na forum
DominikaK
Ewa- mam juz kuchenne meble- kurcze, kupilismy najtańze, białe, nie widziałam na zywo, bo sa złozone w kartonach, kupowalismy kazda szafke osobno, zeby wszystko pomiescic w małej kuchni ( bedzie zlew 45 wpuszczony w szafke 50cm, kuchenka i nad nia okap, zmywarka45 cm, nad nia szafka wiszaca, po przeciwnej stronie pralka, nad nia nic, bo okna bym nie otwarła:/
szafka 80 chyba, lub 70, nie pamietam na dole i na górze, lodówka bedzie w przedpokoju :/ bo sie nie zmiesci, nawet nie wiem, czy działa, okaze sie na miejscu dopiero
Becia;)
dzięki wam dziewczyny icon_smile.gif

a teścia i D. zamorduje, tak profilaktycznie, dla .świętego spokoju...

Tantum verde dominiko mówisz??? kurcze musze spróbować, bo Kuba krzyczy, płacze i wkłada wszystko do paszczęki, 4 jedynki idą 32.gif wczoraj wieczorem godzinę wył... 41.gif
DominikaK
nie śpią, Ewo, nie śpia, mój na kolanach - też ma kasowniki dwa na dole wielkie, a na górze tylko widać przez dziąsła i dwójki też i napuchnięte całe dziąsła zresztą :/, a obok pralki będzie jeszcze szafka 40 chyba cm, taka wąziutka
Becia;)
CYTAT(DominikaK @ Wed, 26 Mar 2008 - 10:56) *
nie śpią, Ewo, nie śpia, mój na kolanach


na kolanach, próbuje zeżreć klawiaturę!
ewa.p55
DominikaK a ty masz trzech chłopaków czy jedną dzioewczynkę?
no to tylko mój taki śpioch
ewa.p55
dobra dziewczyny idę prasować
Becia;)
sprawdziłam, mam pralkę Samsunga 4,5kg pojemności. jest stosunkowo mała, ma programy dziecięce, można ją zablokować, wyprać w ciągu 30min i te pe. ale naprzykład dużego koca już tam nie zmieszczę...
DominikaK
Ewo - mam trzech synów - zdjecia ich mam w suwaczkach icon_smile.gif

Pralke, tę, co nam szlag trafił, co używke kupiliśmy od szefa męza, to była Ariston AVD109, tragedia, stanowczo odradzam - szajs, szmelc i czesci drogie, ze nowa pralka taniej wyjdzie!!!! poza tym nie odpierała, wyświetlacz zepsuł sie na 3 dzień, Kuba lekko sie oparł, tragedia, a nie pralka, kurcze, ciekawa jestem, jaka ta jest, jest to przeceniona z 1399zł, bo ostatnia, wystawowa sztuka, ma 8 kg bęben, wiec jest duża, nie ma opakowania, ale ma gwarancję, a to jest bardzo ważne w przypadku sprzętu. Oby dobrze mi służyła.
A lodówkę mamy Mińska, starutką, strasza jeszcse ode mnei icon_smile.gif mam nadzieję, zę działą, bo 5 lat nie uruchamialiśmy ją, ma zamrażalnik na taśmie klejącej, ale jakoś da sie przezyć, tylko głośna i pradożerna :/ https://allegro.pl/item332945545_lodowka_mi...ka_sprawna.html dokłądnie taka, tylko nasza już nie ma jednej półki i nie ma szybki i pojemnika na jajka, bo to jeszcze jak stałą u rodziców to się popsuło, dlatego oni chcieli ją wyrzucić.
Becia;)
wszystkożerca zasnął, lece ogarnąć mieszkanie

ja mam starą ruską lodówkę 08.gif która tu była jak się wprowadziliśmy, jak kupimy to mieszkanie to poszukam jakieś innej. Zamrażalnik ma pułapkowe drzwiczki, jak je dotkniesz to zostają ci w ręce, dlatego lepiej gdy jest trochę olodzony, przynajmniej nie odpadają jak otwierasz lodówkę <hahaha>

uciekam, do później papa
kornelia132
Straszny mam ruch w pracowni, nie mogę nic robić na forum, a jak już robię to źle!!!!

Dominika, kochana, napisz łopatologicznie, jak te słodkie suwaczki wkleić... Jestem cierpliwa i mogę jeden po drugim, ale mi nie wychodzi...
Co to są znaczniki???
DominikaK
[ img ] tu adres suwaczka [ /img ]
DominikaK
pomoge ci troszke zaraz, sekunde, makaron wstawie tylko
DominikaK
Kornelio - pw napisałam, jak mi maila podasz, to podesle Ci dokładnie to, co tlyko wkleisz i będzie widać suwaczki
kornelia132
Oj, Dominika, zamiast się pakować to pomocną dłoń musisz podawać...
Dziękuję Ci.
kornelia132@wp.pl
DominikaK
Kornelio - wysyła sie własnie icon_smile.gif nie ma sprawy, wpadniesz kiedyś na kawę do mnie icon_biggrin.gif I tak pakowac się nie da, bo pan jękoła mękoła nie śpi, moze jak pójdę na pocztę wysłać jakieś papierzyska meżowe, to zaśnie mi potworzysko, pakowac będę jak Dawid wróci, w nocuy, inaczekj nie ma szans
DominikaK
jedyne, co trzeba zmienić, to tylko kolor, bo pisałam w notatniku, a tam kolorów nie mogę wstawić
Becia;)
Kuba spał 37 minut

teraz tylko na rękach a i tak ryyyyyk

jak przyjdzie moja mama to po rehabilitacji kupię tantum w aptece bo osiwieję

łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

może jakieś zatyczki do uszu gdzieś mam... w Allo Allo mieli ser, może spróbuję 06.gif
gosiata1
Beciu kobito ty z Gdańska może jakies spotkanko se zorganizujemy jak juz ciepełko przyjdze i sie spotkamy gdzieś w Gdańsku na starówce na jakiś mały spacerek?

No nie mój mały srajec czwartą kupę zmajstrował,chyba zbankrutuje na pieluchach 48.gif
MONIA B
jestem

nie udalo sie badanie 21.gif Kuba nie zasnał za slabo byl zmeczony

Dominika ale masz werwe jestes niesamowita
MONIA B
Przepis na kurczaka.
Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego.
Dodajemy goździki i cynamon, skrapiamy cytryną.
Tak przygotowanego kurczaka zalewamy szklanką wina białego,
szklanką wina czerwonego, dodając 100 g ginu, 100 g koniaku, 200 g Smirnoffa i 50 g rumu.
Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej.
Kurczaka możliwie jak najszybciej wy*****alamy, bo jest chujowy
Natomiast............. Sos! Sos! Paluszki lizac !!!

PS. Kurczak musi być martwy bo inaczj bydle sos wychleje !

----------------------------------------------------------------------
gosiata1
MoniaB przepis pierwsza klasa,ten sosik musi być pycha 03.gif 03.gif 03.gif
malinka1978
za 6 odslone wątku impreza.gif impreza.gif

ptasiu mam nadzije ze wyjasni sie sytuacja ze zdrowiem malej...
dominika super ze bedziecie miec nowa praleczke

beciu przytul.gif przytul.gif
malinka1978
dziewczyny jak oryginalnie nazywa sie naka zaslona na szybe samochodu by dziecku nie razilo w oczy. nie moge znalezc nazwy a szukam na allegro i nic mi nie wskakuje???
Becia;)
CYTAT(gosiata1 @ Wed, 26 Mar 2008 - 12:30) *
Beciu kobito ty z Gdańska może jakies spotkanko se zorganizujemy jak juz ciepełko przyjdze i sie spotkamy gdzieś w Gdańsku na starówce na jakiś mały spacerek?


ależ jak najbardziej icon_smile.gif tym bardziej że mamy od siebie 10 minut autobusem 03.gif ty na górze ja na dole

jak tylko zrobi się cieplej to zjedziemy nz starówkę 06.gif

Monia przykro mi że badanie się nie udało. A przepis suuuuper, trza spróbować 06.gif

ooooooooooooooooo



kuba zrzucił sobie na łeb 2 ładujące się komórki, dodatkowo ładowarkę od 3, przedłużacz i plastikową butelkę... ryyyyk
łazi, tzn. czołga się i później staje na czworakach po całym mieszkanie, szkodnik jeden
kornelia132
Malinko, nie wiem niestety..
Ale melduję, że podczas gdy od czasu do czasu (tzn. gdy nikt nie podglądał icon_redface.gif )
Wy napisałyście 3 strony, a ja (przy pomocy Dominiki wink.gif ) skończyłam jako-tako powitalną stronę...
Uffff.
Idę poczytać.
malinka1978
https://www.allegro.pl/item334744768_rolety...ssawki_waw.html

znalazlam takie cos uffffffff
Becia;)
CYTAT(malinka1978 @ Wed, 26 Mar 2008 - 13:01) *
dziewczyny jak oryginalnie nazywa sie naka zaslona na szybe samochodu by dziecku nie razilo w oczy. nie moge znalezc nazwy a szukam na allegro i nic mi nie wskakuje???


https://www.allegro.pl/item334905789_roleta...45x50_hit_.html

https://www.allegro.pl/item335464363_thomas...100_48_bcm.html

chodzi ci o coś takiego malinko??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.