To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co się dzieję?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniś
Czy to już ciąża? Cztery dni temu powinnam dostać okres, a tu nic!!! Bolały mnie parę dni temu piersi, były obrzmiałe, i nagle wróciły do normalnego stanu jak zaraz po miesiączce, a tu okresu nie widać. Ciąże jakoś wykluczam- po pierwsze piersi są normalne i po drugie nie współżyłam z moim mężem w dni płodne, a potem jak współżyliśmy to stosowalismy stosunek przerywany. Może to przez stresy te spóżnienia, ostatnio ich mi nie brakowało. Mam już 2 dzieci i przed ciążami też miałam nieregularne miesiączki i bardzo wysoki poziom prolaktyny, na co przyjmowałam Bromergon.
Ostatnie miesiące chodziłam jak w zegarku, a tu taki psikus!! 32.gif

Eta
mam wyjąć szklaną kulę czy wolisz skoczyć po test ciążowy?
aniś
ale jak? nie czuję, że to ciąża
Eta
ale jak czary mary czy jak test zobić pytasz?
no wiesz kilka kropel sisiu na płytkę testową
Sabina
icon_smile.gif Eta a fe, tak obcesowo, te tfuuu obscenicznie znaczy ha ha 03.gif

aniś zrób test, to dobra wykładnia w tej materii. Okres może się spóźniać, a nawet ze stresu silnego można nie mieć go wcale,
znam taki przypadek. Zrobisz test i będzie jasne. Napisz - ciekawam. icon_wink.gif

Bez paniki. Może będzie wspaniały dzidziuś! icon_smile.gif
skanna
No ja sądzę, że nie masz się czego obawiać, stosunek przerywany na pewno Cię dobrze zabezpieczył. icon_cool.gif
Sabina
Tia.... 43.gif
Magduś
Tak, tak. Potwierdzam. To świetna metoda antykoncepcji. U mnie ona ma na imię Wiktor i ma 2 latka.
A tak serio to rzeczywiście, zrób test i nie katuj się domysłami. Będziesz miała jasność.
Eta
CYTAT(Sabina @ Wed, 26 Mar 2008 - 16:27) *
icon_smile.gif Eta a fe, tak obcesowo 03.gif


tam zaraz obcesowo
Sabina Ty nie widzałaś mojego najnowszego zdjęcia?
o
Sabina
Ło matko, to to na dole? Fiu fiu!
aniś
Sprostowanie- własnie dziś dostałam okres, miałam aż 5 dni opóznienia jak nigdy
Gruszka
CYTAT(aniś @ Thu, 27 Mar 2008 - 22:13) *
Sprostowanie- własnie dziś dostałam okres, miałam aż 5 dni opóznienia jak nigdy

A widzicie, Skanna, Sabina, Magduś! a jednak działa! icon_smile.gif tylko trza umiec przerywac 01.gif
konto_usunięte
CYTAT(Gruszka @ Mon, 31 Mar 2008 - 11:29) *
tylko trza umiec przerywac 01.gif

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.