To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odszedł!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamakapselka
Dziś zapisałam sie na to forum i chyba (niestety)tylko po to zebym mogła gdzieś napisać wyrzucić z siebie to co mi nie daje spać. Mój mały dzwoneczek 41.gif
jak sie dowiedziałam że jestem w ciąży to też płakałam zrobiłam rano test i co widzę dwa paski. Tak sie popłakałam ze szczęścia czekałam 5 lat na ten dzień i cieszyłam się nim dokładnie 8 tygodni.
Wypadł ze mnie mój dzwoneczek tak po prostu, to było okropne. Nie wiedziałam jak powiedzieć o tym mężowi był u mnie w szpitalu to była niedziela wszystko było ok.
Wieczorem wstałam aby umyć zęby i wypadł. Nie wiem czy to moja wina czy nie ale czuje sie okropnie. To na co czekaliśmy tyle lat po prostu odeszło nie mam nawet zdjecia USG musiało zostać w aktach szpitala.Dziś szukałam forum i wpisałam w googlach " forum poronienie" i pierwsza pozycja jaka wyskoczyła to gdzie i jak można dokonać bezpiecznej aborcji. Nie wiem nie wiem jak ci ludzie tak mogą.
Rozsypałam sie trzymałam sie bez łzy przez miesiąc i dwa dni i pękłam, nie moge sie pozbierac. Czekam na czerwiec wtedy podobno znów możemy próbować. Ale to bedzie drugie dziecko nie pierwsze pierwsze odeszło i nigdy nie dowiem sie czy to on czy ona. To jest po prostu mój dzwoneczek! 41.gif
owiwia7
Bardzo mi przykro... icon_sad.gif nie przeszłam przez coś takiego, więc nie wiem co czujesz.. mogę sobie jedynie wyobrażać.. ale smucę się z Tobą..
Sabina
Ja przeszłam. I dalej przechodzę i ręce mi powoli opadają. icon_sad.gif

Ale kiedyś zajaśnieje słońce i powiemy o nich bez bólu, wierzę w to.
Wspomnienia marzeń zostają... i nadzieja, niech Ona nigdy nie umiera.

przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
marchewka
mamodzwoneczka bardzo mi przykro przytul.gif
mama_do_kwadratu
przykro mi...
.uzytkownik.usuniety.
Bardzo mi przykro icon_sad.gif

C
tissaia
(*) Bardzo Ci współczuję.
Zostań z nami, na forum. Tu zawsze możesz porozmawiać, wypłakać się i po prostu wiedzieć, że nie jesteś sama.
AniaEL
Bardzo mi przykro
sdw
Współczuję przytul.gif

Trzymaj siÄ™.
mamakapselka
Dziękuję Wam wszystkim za te dobre słowa! mam nadzieję że wkrótce będziemy znów oczekiwać na bombelka. Czytałam parę postów na tym forum i w wielu z nich pojawiło się stwierdzenie "...nigdy nie myślałam że mnie to spotka" i ja tez nie myslałam ze kiedyś to przeżyję. mam trzy siostry i żadna z nich nigdy nie poroniła, nie miały problemów jedna ma trójkę druga ma trójkę, a trzecia ma... też trójkę icon_neutral.gif i ja chciałam żeby w naszym mieszkaniu przestało być tak pusto. Ale niestety nadal jest.Co do lekarzy i szpitala to niestety trafiłam na weekend a wiadomo że wtedy nasi kochani lekarze nic nie robią. Lekarz był koszmarny nie był ani trochę delikatny przy pierwszym badaniu USG dopochwowego powiedział że jest tu coś na kształt pęcherzyka nie wie czy coś z tego bedzie ale mnie położy na oddział.Pielęgniarki za to były naprawdę kochane . Pocieszały mnie co chwila któraś przychodziła i pytała jak sie czuję i mówiły ze wszystko bedzie dobrze.
Ale powiem wam szczerze że gdy 23 lutego w sobotę rano zaczełam krwawić(bardzo delikatnie) wiedziałam , czułam że to koniec. A najgorsze w tym wszystkim było to że w tym momencie byłam sama. Misiek był w pracy, nie mogłam sie do niego dodzwonic, wzięłam taxówkę i pojechałam na izbę przyjęć. A dalej potoczyło sie ...szybko.
Sobinko widzę że Ty też całkiem niedawno. Mam nadzieję że za parę miesiecy bedziemy sobie mogły na tym forum napisać że zaczynamy od nowa. W każdym razie ja wierze że mój Dzwoneczek i każde z naszych kochanych słoneczek które przedwcześnie odeszły są małymi aniołkami które z góry patrzą na nas i wiedzą jak bardzo je kochamy.
pozdrawiam was Wszystkie.
anax
strasznie mi przykro.Nie przeszłam przez to ale jak czytałam co napisałaś i jak ładnie nazwałaś swoje dzieciątko ,,dzwoneczek" to sie popłakałam.
Powodzenia w kolejnych staraniach napewno siÄ™ uda.
za aniołka [*]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.