To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
Dziewczyny jw. kiedy u Was minęły objawy ciąży?
Czy to jest indywidualne?

Teraz ani jestem, ani nie jestem w ciąży. icon_sad.gif Brzuszek odstaje jeszcze.
Ale te mdłości są zastanawiające wręcz. Długo krwawiłyście?

Przepraszam za te pytania... nie wiem czy są na miejscu. icon_rolleyes.gif
Ewelinek
Sabinko, ja Cię mogę tylko bardzo mocno przytulić :przytulić

Jak brzuszek będzie się utrzymywał a objawy ciążowe utrzymywały to lepiej idź do lekarza bo moja koleżanka miała spore prblemy gdy to zaniedbała...mam jednak nadzieję, że będzie dobrze zarówno fizycznie jak i psychicznie przytul.gif
Sabina
Dziękuję Ci.
O czym to może świadczyć? Coś nie tak z hormonami?
użytkownik usunięty
Sabina, a ja chciałam tylko spytać - nie dotyczy to tego wątku, tylko ogólnie - czy dostałaś immunoglobulinę (bo chyba masz Rh minus, tak?).
Ewelinek
Wynikało to z tego, że lekarze byli niedokładni i nie "wyczyścili" (jakie paskudne słowo icon_sad.gif ) jej do końca i wszystko nadal pracowało tak jakby była w ciąży icon_sad.gif
sdw
Sabina, u mniekrwawienia utrzymywaly się od 10 dni do 4 tygodni. Nie a reguly, podobnie jak w przypadku porodu. Objawy ciązowe po poronieniu miałam raz. Miały podłoże psychiczne.
Sabina
CYTAT(Paka @ Thu, 27 Mar 2008 - 01:21) *
Sabina, a ja chciałam tylko spytać - nie dotyczy to tego wątku, tylko ogólnie - czy dostałaś immunoglobulinę (bo chyba masz Rh minus, tak?).



Tak, dostałam zaraz po zabiegu. Mają na to 72 godziny, ale leżałam tylko dobę po.
Sabina
CYTAT(Ciotka Manuela @ Thu, 27 Mar 2008 - 06:52) *
Sabina, u mniekrwawienia utrzymywaly się od 10 dni do 4 tygodni. Nie a reguly, podobnie jak w przypadku porodu. Objawy ciązowe po poronieniu miałam raz. Miały podłoże psychiczne.



Tego się bałam. Wyłam wczoraj chyba ze 3 godziny. icon_sad.gif wyglądam koszmarnie, spuchnięta jestem okropnie. 41.gif
Jak ja z domu wyjdę. Co zrobić, żeby to zeszło? icon_sad.gif
AnkaSkikanka
CYTAT(Sabina @ Thu, 27 Mar 2008 - 08:07) *
wyglądam koszmarnie, spuchnięta jestem okropnie. 41.gif

Dementuję. Oficjalnie. Wyglądasz ślicznie. Jak zawsze zresztą icon_smile.gif

Wierzycie mi dziewczyny? Wpisujcie miasta, które są za icon_wink.gif
Fragosia
Na oczy Cie Sabinko nie widziałam ale wierzę Plombiuszowi
napewno wyglądasz ślicznie - Kraków popiera Plombiusza
Ewelinek
Gdynia - e tam Trójmiasto całe icon_wink.gif wierzy Plombiuszowi 06.gif
Adriannna
Cala Zürich sie dolacza...zreszta co tam Zürich....Szwajcaria cala!!!
aganiok78
CYTAT(GosiaF @ Thu, 27 Mar 2008 - 08:47) *
Na oczy Cie Sabinko nie widziałam ale wierzę Plombiuszowi
napewno wyglądasz ślicznie - Kraków popiera Plombiusza


Ja również Cię nie widziałam ale CAŁY Kalisz jest za Plombiuszem

przytul.gif
użytkownik usunięty
Wrocław jest za icon_smile.gif
Dorott
Grudziądz...ba nawet całe województwo kujawsko-pomorskie

Sabinko przytul.gif
tissaia
Kraków i okolice popierają Plombiusza! Ręczę, że wręcz całą małopolska!
Dorotka
Łódź, a co tam mieszkam pod Łodzią wiec całe woj. łódzkie wierzy w słowa Plombiusza. Wyglądasz ślicznie!
Sabina
04.gif no faktycznie mnie nie widziałyście Kochane, wyglądam jak by mi ktoś prawym sierpowym wyjechał
z prawa i z lewa.

Ale mnie rozbawiłyście DZIĘKI 03.gif
Dorotka
CYTAT(Sabina @ Thu, 27 Mar 2008 - 12:23) *
Ale mnie rozbawiłyście DZIĘKI 03.gif

...więc udał się choć troszkę, skoro sie uśmiechnęłaś icon_smile.gif przytul.gif
ulcik
CYTAT(GosiaF @ Thu, 27 Mar 2008 - 08:47) *
Na oczy Cie Sabinko nie widziałam ale wierzę Plombiuszowi
napewno wyglądasz ślicznie - Kraków popiera Plombiusza

Krzeszowice też popierają !!!!! Sabinko !!!!
przytulam mocno
u
Myssia
przytul.gif ja też twierdzę że ślicznie!!!! przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
maminka43
taaaaaaaaaa...cały kraków wierzy Plombiuszowi
Gosia z edziecka
CYTAT(plombiusz @ Thu, 27 Mar 2008 - 08:36) *
Dementuję. Oficjalnie. Wyglądasz ślicznie. Jak zawsze zresztą icon_smile.gif

Wierzycie mi dziewczyny? Wpisujcie miasta, które są za icon_wink.gif

Kraków icon_wink.gif
Hexi
i stolyca murem za wami stoi !!!!
przytul.gif
Sabina
Normalnie KOCHAM to forum 06.gif
AniaEL
Sabinko, Wadowice też wierzą Plombiuszowi.
Ślicznie wyglądasz icon_biggrin.gif
Kasia Sz.
A ja Sabinę widziałam 10.gif (tak tak, piękne z Niej dziewczątko( icon_smile.gif i reprezentuję całą Polskę zachodnią icon_wink.gif
fifafo
całe Kielce i świętokrzyskie ufa całym sercem zakochanemu w Tobie Sabino Plombiuszowi.
Dorotka25
niewielkie Juszkowo z całą okolicą potwierdza - ślicznie wyglądasz Sabino!!
...asia...
To i Elbląg się dołącza 06.gif .
Sabina
Drogie Panie, Wy też wyglądacie super 06.gif

Kupiłam czarny okular i już nie widać oczu 08.gif ale po domu ciężko się w tym chodzi,
nic nie widać 29.gif
Sun
Ja też widziałam i popieram - nie da się z taką urodą nie wyglądać ślicznie icon_wink.gif
katiek
Sabinko wracając do Twojego pytania-masz dwa wyjścia-albo zrobić sobie teraz i za tydzień ilościowo betę, albo za tydzień zrobić rano test ciążowy o wysokiej czułości (taniej wyjdzie) i jeśli wyjdzie pozytywny to do lekarza i niech badają czy beta wolno spada czy też właśnie coś jest źle zrobione.
Wiem o czym piszę, uwierz mi. Moja własna dociekliwość prawdopodobnie sprawiła że piszę sobie te słowa.
PS Na pewno wyglądasz ślicznie
Gosia z edziecka
CYTAT(katiek @ Thu, 27 Mar 2008 - 20:09) *
Sabinko wracając do Twojego pytania-masz dwa wyjścia-albo zrobić sobie teraz i za tydzień ilościowo betę, albo za tydzień zrobić rano test ciążowy o wysokiej czułości (taniej wyjdzie) i jeśli wyjdzie pozytywny to do lekarza i niech badają czy beta wolno spada czy też właśnie coś jest źle zrobione.
Wiem o czym piszę, uwierz mi. Moja własna dociekliwość prawdopodobnie sprawiła że piszę sobie te słowa.
PS Na pewno wyglądasz ślicznie

Wtedy sie dostaje skierowanie od lekarza i się nie płaci za betę. TAk bylo przynajmniej w 2004 roku.
Sabina
CYTAT(katiek @ Thu, 27 Mar 2008 - 20:09) *
Sabinko wracając do Twojego pytania-masz dwa wyjścia-albo zrobić sobie teraz i za tydzień ilościowo betę, albo za tydzień zrobić rano test ciążowy o wysokiej czułości (taniej wyjdzie) i jeśli wyjdzie pozytywny to do lekarza i niech badają czy beta wolno spada czy też właśnie coś jest źle zrobione.
Wiem o czym piszę, uwierz mi. Moja własna dociekliwość prawdopodobnie sprawiła że piszę sobie te słowa.
PS Na pewno wyglądasz ślicznie



Jak wyjdzie pozytywnie, to zawału dostanę. Poczekam jeszcze, może te mdłości są z nerwów icon_sad.gif
Bo brzuch ma prawo jeszcze sterczeć niestety. Ale najbardziej mnie rozbroiło, jak po zabiegu zaczęłam produkować mleko icon_sad.gif
owiwia7
Sabinko na pewno wyglądasz ślicznie.. icon_smile.gif mocno przytulam...
katiek
CYTAT(Gośka z edziecka @ Thu, 27 Mar 2008 - 20:45) *
Wtedy sie dostaje skierowanie od lekarza i się nie płaci za betę. TAk bylo przynajmniej w 2004 roku.

W 2005 już trzeba było płacić, przynajmniej w przychodniach, bo nie kontraktowali tego badania (Warszawa).
Sabina
Według wielu rad dziewczyn zrobiłam (nieco z opóźnieniem) test i wyszła jedna kreska, więc wygląda na to, że jest już ok.
Natomiast zastanawia mnie czemu wciąż nie ma wyniku badania histopatologicznego icon_eek.gif
Minęły wczoraj 3 tyg. Dni pracujących trochę mniej, ale miało być po 14 dniach... dziwne.
Może pomylili nazwisko? Nie wiem co o tym myśleć...
AniaEL
Sabina, wynik może sie gdzieś im zawieruszył. Zapytaj jeszcze raz.
Mój był po 14 dniach mimo świąt.
Jest prawidłowy i nic nie wykazał. W sumie nie spodziewałam się, że dzięki niemu dowiem się "dlaczego".
We wtorek idę do lekarza i boję się tej wizyty.
Sabina
Dzwoniłam już tam kilka ładnych razy i ciągle mnie odsyłają do środy, do piątku... do... 21.gif 21.gif 21.gif
No nie wiem... zadzwonię w poniedziałek i się troszkę poawanturuję chyba 08.gif bo co mam zrobić?
Nawet osobiście tam byłam, pani szukała w regale i oznajmiła, że widocznie mają tak dużo poronień, że się jeszcze nie wyrobili...

Ale żeby aż tyle dni? Już minęło 22 dni. 21.gif
m4rusia
No to oczywiście trzymamy kciukaski za wynik przytul.gif Daj znać
beata777
czesc mam pytanie bo niewiem co mam o tym myslec icon_sad.gif
Bylam w czwartek u lakrza i stwierdzil u mnie ciąze..jednak niewiadomo czy to zywy plod czy obumarly:(gdyz dostalam planowo okres jednak tydzien przed okresem bylam chora na grype(nie bralam antybiotykow) 5 kwietnia mialam silne bole brzucha,bardzo mnie kulo:(6 kwietnia juz mniej ale jeszcze pobolewalo a 7 kiwetnia dostalam okres tylko ze pierwsze 2 dni to byla brazowa wydzielina icon_sad.gifa poznije krwawienie tyle ze nielecialo jak zwykle tylko wygladalo to jka sluz zmieszany z krwia i kolor byl zywszy:(usg nie wykazalo jeszcze ciazy gdyz jest za wczesnie i niema akcji serca fasolki:( boje sie ze poronilam ,wiele osob mowi mi ze na to wskazuje :(ale bola mnie jeszcze piersi troche czy to normalne?a na dodatek w 13 dzien po tej niby miesiaczce mialam uplawy wynikalo by ze to moje dni plodne.prosze o odp
Sabina
CYTAT(beata777 @ Mon, 21 Apr 2008 - 20:23) *
czesc mam pytanie bo niewiem co mam o tym myslec icon_sad.gif
Bylam w czwartek u lakrza i stwierdzil u mnie ciąze..jednak niewiadomo czy to zywy plod czy obumarly:(gdyz dostalam planowo okres jednak tydzien przed okresem bylam chora na grype(nie bralam antybiotykow) 5 kwietnia mialam silne bole brzucha,bardzo mnie kulo:(6 kwietnia juz mniej ale jeszcze pobolewalo a 7 kiwetnia dostalam okres tylko ze pierwsze 2 dni to byla brazowa wydzielina icon_sad.gifa poznije krwawienie tyle ze nielecialo jak zwykle tylko wygladalo to jka sluz zmieszany z krwia i kolor byl zywszy:(usg nie wykazalo jeszcze ciazy gdyz jest za wczesnie i niema akcji serca fasolki:( boje sie ze poronilam ,wiele osob mowi mi ze na to wskazuje :(ale bola mnie jeszcze piersi troche czy to normalne?a na dodatek w 13 dzien po tej niby miesiaczce mialam uplawy wynikalo by ze to moje dni plodne.prosze o odp



Nie wiem co Ci powiedzieć... icon_eek.gif
Myślę, że lekarz musi się wypowiedzieć. Badanie HCG by może coś dało. Ale chyba będziesz musiała w tej nie wiedzy jeszcze pobyć.
Ja bym zrobiła test ciążowy i zobaczyła, czy wyszedł. Śluz w ciąży nie jest niczym nadzwyczajnym. Ale ta miesiączka, czy krwawienie nie jest
raczej pozytywnym objawem. Choć! nie mogę pisać PSIA KOŚĆ wysiada mi klawikord no zzzeszz mogą być krwawienia miedzy miesiączkowe nie pamiętam jakie hormony to powodują. Najlepiej żeby wypowiadał sie lekarz. przeprasyAm cakiem mi wzsiadla klawiatura wrrrrr
ylf
Witam,
ja zaczynam (chyba) 4 tydz. ciąży. Pod koniec trzeciego nie było jeszcze echa płodu, pani doktor powiedziała, że mam przyjść za tydzień i zobaczymy co to będzie. Parę dni temu troszkę plamiłam ale mało, był to bardziej różowawy śluz, czasem jakby woda i znalazło się tam coś jakby kawałek tkanki, jakby zwitek naskórka ale taki 2-3 mm. Potem też tochę plamiłam ale na prawdę to jest kilka kropli i takiej brązowawej krwi, to bardziej takie mazanie niż plamienie i odczuwałam mini skurcze. Od tamtej pory nic się nie zmieniło, objawy ciąży są dalej. Dodam, że jak zaszłam w ciążę - to nie wiedziałam o tym (byłam zabezpieczona), byłam chora i brałam antybiotyk-doxycyklinę i biorę delikatne środki antydepresyjne a nawet 2 razy udało mi się upić. Czy możliwe, że poroniłam? Albo że płód obumarł tylko nie mogę go poronić? Czy możliwe, że będę miała chore dziecko? 32.gif
mamakapselka
ylf powiem szczerze że powinnaś natychmiast kiedy zauważyłaś plamienie (i nieważne że mało i różowe itp)zgłosić sie do lekarza szpitala. Do kogoś kto mógłby cie zbadać.
Z doświadczenia wiem że TAKICH objawów się nie bagatelizuje.
ylf
Właśnie gdzieś indziej pprzeczytałam, że drobne plamienia są normalne, dlatego nie narobiłam paniki. Od kiedy zazwyczaj bije dziecku "serce"? Tak z praktyki, bo ja już tak różne opinie przeczytałam. ....
Fiefiora
plamienie nie jest noemalne! Należy jak najpredzej skonsultowac sie z lekarzem!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.