To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy ktoÅ› ma niepotrzebne zabawki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania D.
Jeśli ktoś ma niepotrzebne zabawki i mógłby je przekazac dla rodziny z autystycznymi bliźniakami, to byłabym ogromnie wdzięczna. Chłopcy mają po 13 lat, ale dopiero teraz zaczęli się bawić zabawkami. Dla rodziców to wielka radość, że otwierają się na świat. Jeśli ktoś może, to bardzo prosze o pomoc. Wszelkie dane podan na priv. Rodzina mieszka we Wrocławiu.
użytkownik usunięty
Jakie konkretnie zabawki?
Ania D.
Wszystko się przyda, bo chłopcy dopiero odkrywają świat zabawy i zabawek. Najbardziej szaleją za samochodami, samolotami etc. ale podoba im się wszystko, co dostają. Mogą być proste rzeczy, mogą być bardziej skomplikowane, co kto może dać.
użytkownik usunięty
Aniu, przepraszam, że z takim opóźnieniem odpisuję, ale nie zauważyłam Twojej odpowiedzi.

Ja mam w domu mnóstwo pluszaków, lalek i gier planszowych oraz puzzli. Samochodów i samolotów niestety nie (bo mam trzy słodkie Baby) icon_sad.gif
Ania D.
Paka, to wspaniale. Już piszę na priv. Bardzo dziękuję icon_biggrin.gif
Anns
Czy to jeszcze aktualne? Chętnie zrobię porządek w zabawkach dziecka icon_smile.gif
Anns
Przy okazji zabawek - może chcieliby tez bardzo spokojną wysterylizowaną kotkę?? icon_smile.gif
Okazało się, że moje dziecko jest silnie uczulone na koty icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.