To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tran z REKINA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edzia
Czy ktoś go stosował i z jakim skutkiem. icon_rolleyes.gif
Monisia
icon_confused.gif
Tran kiedys jak byłam mała -babcia próbowała mi go wlać niemalże siłą do buzi ale po kilku razach zrezygnowała.Ja do dziś czuję ten paskudny smak icon_evil.gif
Słyszałam kiedyś , że teraz są trany lepsze smkowo i dzieciaczki piją je bez problemu ale nic więcej na ten temat niestety nie wiem.

Pozdrawiam
MamaJiP
Ja Julii podaję tran w kapsułkach. Nazywa się ECOMER olej z wątroby rekina. Kosztuje przeszło 18 zł i trzeba brać 3 miesiące.
Julii podaję pierwszy miesiąc więc nie wiem jakie będa efekty ale napewno nie zaszkodzi.
Są to kapsułki łatwe do połknięcia i moja córka bierze je bardzo chętnie.
Tak więc mogę z ręką na sercu je tobie polecić. icon_wink.gif
Małgoś.dz
CYTAT(mamaJulii)
Ja Julii podaję tran w kapsułkach. Nazywa się ECOMER olej z wątroby rekina. Kosztuje przeszło 18 zł


Qrcze, 18 zeta???? icon_eek.gif
A ja nie dalej jak wczoraj pytałam w aptece o cenę Ecomeru i usłyszałam 72zł!!!! Za pudełeczko z zwartością chyba 90 kapsułek.
Czyżby to był "inny" Ecomer?

W każdym razie, jak usłyszałam taką wysokę cenę - to z miejsca chęć mi przeszła na tran. icon_wink.gif
MamaJiP
Bo w pudełeczku jest 90 kapsułek i tyle kosztuje cała dawka icon_smile.gif
Ale mi pani w aptece sprzedała na jeden miesiąc kuracji czyli nie płacę od razu 72 zł tylko 18 zł z hakiem icon_wink.gif
Teraz w listopadzie kupię następną dawkę a w grudniu trzecią icon_smile.gif
Jak bardzo chcesz kupić ten tran to poproś farmaceutę o rozdzielenie tych kapsułek.
U nas w aptece można kupić w całości medykamenty jak i pojedyńczo jak np. homeopatyczne tabletki do ssania.
aronka
Ja daję Natalii Iskial, też tran z rekina, tyle że tańszy.
Są to spore kapsułki, które Natalia łyka bez problemu, bez popijania. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Trudno stwierdzić, jaki jest skutek stosowania, bo Natalia była raptem dwa razy przeziębiona (odpukać!!!!), chociaż nie sądzę, żeby tran miał taki wpływ. Ale na pewno nie zaszkodzi.
mamadwojki
ja tez podaje iskial swojej 5-letniej corce
daje jedna kapsulke dziennie, a jak Wy dawkujecie???
anonimowy
hej
Ja dawałam synkowe Ecomer
icon_biggrin.gif
pozdrawiam
Dorota z Przemkiem i Kamilkiem
aronka
CYTAT(mamadwojki)
ja tez podaje iskial swojej 5-letniej corce
daje jedna kapsulke dziennie, a jak Wy dawkujecie???


Ja też daję jedną kapsułkę dziennie. Rozmawiałam niedawno z lekarką i ona potwierdziła, że właśnie tak jest dobrze. Dodała, że jeśli zapomnę to też się nic nie stanie. Któraś z dziewczyn pisała tu kiedyś, że można to przedawkować. Ale w takiej ilości, jak my dajemy jest w porządku. icon_smile.gif
mamadwojki
czy w trakcie brania antybiotyku dajecie tran??
na razie wstrzymalam, ale moze niepotrzebnie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.