To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SINGULAIR=depresja?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kubeko
Mój syn od kilku lat bierze Flixotide w dysku i Singulair10.Wczoraj w TVN24 usłyszałam o nowych skutkach ubocznych jakie moga wystapic po długotrwałym zazywaniu Singulairu.Musze przyznac,ze troche sie tym zaniepokoiłam.Moze ktos wie cos na ten temat?
Klucha
a ja nie wpadam w panikÄ™, jednemu szkodzi drugiemu nie - jak to z lekami.
a czy depresja moze wystapić po długotrwałym zażywaniu tego leku, przeczy temu wypowiedź matki, której syn zaczął zażywać lek 17 dni przed popełnieniem samobójstwa.
ja brałam miesiac i nic nie zauważyłam
mamuśka.chłidzw
Artur bierze Singulair5. Teraz 5 opakowanie chyba. Robiliśmy czasową przerwę gdy pojawiły sie bóle brzucha. To jedyne skutki uboczne, któe nas dodtknęły. Szczerze mówiąc nie spotkałam się z taka opinią jak twoja.
Kari07
MÅ‚odybirze Singulair od 2 lat.
Hmm- nie przesadzajmy.
Tak pogodnego i wesolego dziecka życzyłabym każdemu.
Poczekajmy co tam zbadajÄ… i bez paniki.
KLEOPATRA
Moja córka bierze Singulair od prawie dwóch lat. Faktycznie bole brzuch sa dosc czeste, ostatnio zaczęła narzekac na bóle nóg. Nie wiem czy jest to spowodowane własnie tymi tabletkami. Nie mogę ich przerwac, bo po kilku dniach rozpoczynają sie dusznosci. wieć juz sama nie wiem? Zgłaszałam lekarzowi, ale miałam wrazenie jakby zignorował moje spostrzezenia. 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.