To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Starań część XIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
niunia23







8 kwietnia zobaczyła II kreseczki po 12 cyklach starań icon_smile.gif

17 kwietnia zobaczyła II kreseczki po 9 cyklach starań icon_smile.gif



19 kwietnia zobaczyła II kreseczki po 12 cyklach starań icon_smile.gif


15 maja zobaczyła II kreseczki po 7 miesiącach starań icon_smile.gif



17 Maja zobaczyła II kreseczki po 14 cyklach starań icon_smile.gif



01 czerwca zobaczyła II kreseczki po 10 miesiącach starań icon_smile.gif


10 czerwca zobaczyła II kreseczki icon_smile.gif


14 czerwca ujrzała II kreseczki po 1 cyklu starań icon_smile.gif







Sobcia 34 cykl starań @-30.03-25 dni cykl
Kabi 34 cykl starań @ 05.06.2008
Asikp
29 cykl @ 10.06.2008
Niusia85 23 cykl starań - @ 18.05.08 clo
Inka-24 22 cykl starań - @ 28-05-2008 cykl 31 dni
Kasiaczek ~22 cykl starań @16 05 clo , luteina
Milutka 18 cykl starań @ 19.05.2008
Mama nadzieja
18 cykl starań
Izzy 11 cykl starań - @ 8.04.2008, cykl 27 dni
Izaaa 11 cykl starań - @ 17.05.08 - cykl ~ 30
Lita 11 cykl starań - @ 25 05 2008 cykl 25-26 dni
Żabol22 10 cykl starań - @ 27.05 .08 - cykl 38 dni
isllandia 8 cykl starań
@23.05.2008 lametta
Gocha1978 6 cykl starań - @ @ 29 kwiecien cykl 30 dn
Megi26 4 cykl starań - 04.04.08@
Leni1
4 cykl starań, @ 16.06.08.
Agsia24 - 2 cykl
Katka82 - 2 cykl staran @ 15 czerwca 2008 cykle 30-32 dni
Gdamalena























SaaRaa 13 cykl starań - @ 15.02.2008 - cykl 28 dni
Duszyczka 23 cykl starań - @ 1.12.07 - cykl 30 dni
Kasiaa28 6 cykl starań - @ 12.10.07 - cykl 28 dni
Justyna26 6 cykl starań - @ 02.11.07 - cykl 30 dni
Ania78 37 cykl starań
Agra 36 cykl starań





Dziekuje za prowadzenie poprzedniego wÄ…tku









Małgosia31 czeka...
Lidzia31 - czeka, aż wszystko się pomyślnie ułoży




LINKI DO SUWACZKÓW:
https://lilypie.com/
https://www.youngnutrition.net/member/tickers/index.php
https://image.lafemmebonita.com/cgi-bin/ttc-tickers.cgi
https://www.justmommies.com/tickers/trying_...to_conceive.php
https://www.babybrabbel.org/
https://www.theparentclub.com/index.php
https://daisypath.com/wedding_announcement.php
https://www.tickerfactory.com/ezticker/tick...er_designer.php
https://abcslubu.pl/suwaczki/?gclid=CIqx5Lf...CFQ7aXgodVQfmQw

INSTRUKCJE JAK ZROBIĆ SUWACZEK:
1. wchodzisz na stronkÄ™ [url=https://lilypie.com/index.html]https://lilypie.com/index.html://https://vsdi.net/count/form.htm ://h....com/index.html</a>
2. klikasz na Trying to Conceive
3. wybierasz sobie dowolny paseczek i klikasz step 2:select marker
4. wybierasz sobie teraz dowolny marker i klikasz step3: input text
5. teraz wybierasz date ostatniej miesiączki First Day of Last Menstral Period oraz dłogość cyklu-cycle lenght
6. w okienku Text above the ticker możesz wpisac dowolny tekst który pokaże się na górze suwaczka np. czekamy na ciebie fasolko...(tylko bez znaków polskich ś,ć etc)
7. następnie klikasz create ticker
8. twój suwaczek jest gotowy, jeśli chcesz go umieścić na forum musisz skopiować kod z okienka PseudoHTML, UBBCode or BBCode a następnie wkleić go do swojego profilu na forum w podpisie
9. gotowe! powodzenia!


Uaktualnienia prosze wysyłajcie na PRV- nie chce nikogo przeoczyć
inka-24
Witam icon_smile.gif
to jako pierwsza meldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…teczku

Pierwsza stronka rewelacja icon_smile.gif
leni 1
No ja sie też melduje 06.gif i wznosze toast za wszystkie staraczki co byśmy wszystkie szybciutko zafasolkowały impreza.gif
Niusiu23 zgadzam sie z InkÄ…, stronka super! przytul.gif
niunia23
inka , leni dziękuje staram sie jak mogę - to mój pierwszy raz w prowadzeniu wątku wiec jeżeli coś pokręciłam to proszę o wybaczenie icon_smile.gif

Mama nadzieje ze wątek będzie bardzo owocny icon_smile.gif bo to w końcu 13 część a dla mnie 13 zawsze jest szczęśliwa icon_smile.gif
Niusia85
Melduje sie szybciutko na nowym wateczku icon_biggrin.gif Witam i pozdrawiam nowa gosposie, Powodzenia icon_smile.gif
adonisek
No to dziewczyny na dobry początek wątku łapcie-żeby wszystkie bez wyjątku zafasolkowały!!!!!!!!!!
niunia23
adonisku dziekujemy icon_smile.gif fluidki napewno sie przydadza zwłaszcza że kilka z nas jest akurat w trakcie staranek lub tuż po nich icon_smile.gif
okruszek
Nowy wątek , nowe nadzije, nowe ciężarówki

Porcja fluidków ******************************************************
aska24
No to i ja sie melduje!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.gif
niunia23
A ja właśnie odkryłam na wkładce kilka kropelek krwi icon_eek.gif , trochę mnie to martwi bo nigdy wcześniej tak nie miałam ...... icon_sad.gif

Zainspirowało mnie to zdażenie do zrobienia kolejnego testu owu ( wczoraj i przed wczoraj juz były negatywne
zrobiłam go i mnie zamurowało !!!!!!! pozytywny juz nie wiem sama o co chodzi .....
Megi26
To ja też sie melduje na nowym wateczku....oby były owocny! 06.gif
Niunia 23 - to pewnie owu zbliżajaca...wiec starac sie starac!
Asikp
Witam ja tu dawno nie pisałam (chodzi o starankowy wateczek) choć podczytywałam 08.gif . mam nadzieję że Ten wątek zaowocuje przynajmniej 13 nowych mamuś!
Asikp
Niunia 23 u mnie własnie co 2-3 mieisace mam takie oznaki owu czasem sa to brunatne plaminia a czasem żywo czerwona krew z domieszką sluzu jednak przechodzi szybciutko. jedna z lekarek gin powiedziała zeby sie cieszyć że organizm daje znaki! Zatem kciuki z owocne staranka!!!
niunia23
megi26 no generalnie nie była bym tym zaniepokojona gdyby nie to ze od 10 dc mialam dwie krechy na tych testach 13dc testowa mocniejsza od kontrolnej wiec owu powinna byc 14 i 15 dc testy negatywne -tylko jedna krecha i dzisiaj znowu 16dc dwie krechy i to znowu testowa mocniejsza od kontrolnej plus to plamienie , temperaturke od 14dc mam na poziomie 36,9 do 37,5 dzisiejszego dnia . oj juz sama nie wiem co myslec na wszelki wypadek jednak powtorzymy staranka jeszcze dzisiaj i jutro icon_smile.gif i bedziemy czekac .....
aska24
Dziewczyny a wu tez macie napuchniete podbrzusze w czasie owu?
Asikp
aska24 ja mam takie lekko opuchniete (wzdęte). Pózniej przechodzi i powtóraka przed @
aska24
ASIKP no to mam tak samo......juz myslalam ze cos nie tak ze mna znowu icon_wink.gif
niunia23
z podbrzuszem to ja tak mam że opuchniete mam od mniej wiecej owu potem mi na 3-4 dni przechodzi i przy @ powtórka jest i tak w kółko icon_smile.gif
Asikp
Mi teraz piersi napęczniały do @ jeszcze kilka dni ale już mam dosyć niech przyłazi przynajmniej przestaną tak boleć. To chyba sprawka progesteronu bo biore teraz duphaston.
Megi26
Niunia23 - to nie wiem co z tymi testami, ja po pozytywnym juz dalej nie sprawdzam, bo człowiek by ogłupial 06.gif ....powtórz staranka dzis i jutro i napewno cos z tego bedzie! 08.gif
niunia23
megi a co będę żałować pewnie że je powtórzę icon_smile.gif bo to bardzo przyjemne zajęcie jest icon_smile.gif

Ok moje drogie panie ja już znikam na dzisiaj icon_smile.gif do jutra...

mam nadzieje ze niedługo któraś tutaj ogłosi nam 2 kreseczki icon_smile.gif
yagiw



No to fluidki na ten nowy wątek - aby był jeszcze bardziej owocny niż poprzedni - POWODZENIA Dziewczyny !!!
asiaad2
Mam nadzieje że 13 wątek będzie dla was szczęśliwy, ciesze sie że malutko juz "starych" starczek zostało, powodzenia i nic sie nie martwcie ja tez długo tu tkwiłam 03.gif
żabol22
padam dobrz co z pracy wróciłam a jutro powtórka z rozrywki 21.gif

Jestem przeziebiona i nie najlepiej sie czuje. Jeszce maz mnie denerwuje bo ma fochy 21.gif i nie rozmawiamy ze soba. Musiałam odwołac fryzjera jutrzejszego bo nie zdaze na 17 byc w salonie bo niestety pracuje do tej godziny

Musze wam powiedziec ze chyba dziś była owulka bo tempka podskoczyła do 36,8 i pojawił sie piekny sluz.

Tylko to przeziebienie... 32.gif

Katka82
Melduje sie na nowym starankowym wątku, bardzo bym chciała by był dla mnie szczęsliwy 06.gif
do mnie @ nie przyszła (spozniła sie 15 dni), wiec dostałam luteine na wywołanie. Pierwszy raz w zyciu.Luteina smakuje okropnie, wyczekuje mojej @ jak nigdy dotąd.

Przesyłam buziaki icon_smile.gif
aska24
Czesc Evellina .......dawno cie nie bylo co tam u ciebie?
magdulinska
Kochane Starczki z okazji powstania Nowego Wątku życzę Wam przenamietnych staranek aby małe żołnierzyki dotarły do celu i zaowocowało to maleńką fasolinką



Do tego przesyłam Wam fluidki od 10 tygodniowej fasolki















Katka82
Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały lub stosują testy owulacyjne . Czy przyjmowanie progesterony (dokładnie luteiny) moze wpłynąc na zafalszowanie wyniku? Czy mimo tego, ze owulki nie ma test wyjdzie pozytywnie?
nutka1
witam wszystkie staraczki na watku czesc XIII.
jak zobaczylam, ze juz XIII czesc, to wierzyc mi sie nie chcialo
postanowilam sprawdzic, kiedy ja tu sie zalogowalam........ to byla czesc II icon_eek.gif , szok jak ten czas leci !
walka trwala dlugo, ale od 6 miesiecy jestem szczesliwa ciezarowka )))))))
mam wiec nadzieje i zycze Wam, aby ten symboliczny numerek 13 byl szczesliwy dla wszystkich )))))))))))
i pamietajcie.............. nie poddawajcie sie mimo uplywu czasu i mimo przejsciowych niepowodzen ))))))))))
mimo zalaman, czarnych mysli, dola i poczucia beznadziei, mimo pytan "czemu ja", mimo wszystko............ cel do ktorego zmierzacie wart jest najwiekszych poswiecen i cierpliwosci, ktora wytrenowana przyda sie potem przy opiece nad maluszkiem)))))))))))))))
trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 06.gif
aj80
Witam siÄ™ na nowym wÄ…tku. Nowy wÄ…tek, nowy lekarz, nowy cykl, Å‚apiÄ™ fluidki icon_biggrin.gif
lornetka
Aj, trzymam mocno kciuki zaciśnięte i mocno kibicuję!!!
leni 1
Hejka Dziewczynki fajny ten wąteczek 06.gif, no ale niestety ten miesiac musze spisać na straty bo właśnie mam owu a mój m przyjeżdza dopiero jutro wieczorem 13.gif, los czasami płata figle ale nie bede sie smucic bo to ma być szczesłiwy wąteczek wiec spokojnie zaczekam na kolejny miesiac trzymajac za staraczki weteranki kciukasy 06.gif
aj80
leni mi gin mówi, że po owu też dobrze jeden, dwa dni poprawić. Więc nie wszystko jeszcze stracone.

Niunia23 jeśli możesz przesegreguj jeszcze nas na pierwszej liście wg cykli za sobą. A przy nowych cięzarówkach proszę o wpis kto ile się starał, bo to zawsze dodaje mi nadzieji icon_biggrin.gif
anulka80
Witam,

Niunia przepiękna stronka:)
mam nadzieję że z nowym wątkiem wstapi w nas wszystkie nowa energia i bedzie mnóstwo ciezarówek:)

kochane ciezarówki dziękuję za fluidki:)

evelina co u Ciebie? dawno nie pisałaś

pozdrawiam
Asikp
Katka82 nie wiem jak z tym progesteronem ale testy owu lubią wariować. Ja już przepraszłam się z nimi 3 razy 06.gif . W tym cyklu jednak wyszły zgodnie z tym co było widac na USG, jednak z 1,5 roku temu poprostu szalały pokazały owu po tym jak widziałam ciałko zółte (lekarz potwierdził że owu była wczesniej). U mnie przed laparoskopią był problem z tzw fazą LUFF i moze dlatego to wszytko wariowało.
Trzymam kciuki za majowe staranka!! 06.gif
Megi26
Leni - mąz napewno zdązy do Ciebie...tzn do twojej komóreczki, wiec nie ma się co smucic tylko działać...
Katka- ja stosuje testy owu, ale niestety nie biore luteiny, wiec nie wiem jak to z nimi jest...ale luteine zazwyczaj po pozytywnym tescie sie bierze...?hm?
Swoją droga chyba by mi sie przydała ta luteina, bo jakies dziwne plamienia mam przed @ ze 2 dni...przed poronieniem raczej ich nie miałam i progesteron był wzorowy, stad mój lekarz stwierdził, ze mi progesteron nie jest potrzebny, ale teraz to juz sama nie wiem.
@ zbliża się wielkimi krokami, wiec o grudniu moge zapomniec 32.gif
aska24
Witam Moze kawki sie napijemy?

Leni skad ja to znam,ze owu jest a M nie ma 21.gif Wiec duzo sie nie zastanawialam zostawilam prace i heja z mezem w trase,ale naszczescie teraz mam go w domku codziennie,ale narazie pozatym nic sie nie zmienia :ry
niunia23
zabol no to wspaniałe wieści - owulka- a choróbsko trzeba szybko przepędzić icon_smile.gif
katka no to trzymam kciuki żeby @ przyszła do ciebie jak najszybciej żebyś już mogła zacząć sie starać icon_smile.gif
leni przytul.gif a może jednak nie tak do końca stracony 06.gif
aj mówisz i masz posegregowane już chyba wszystko - a przy ciężarówkach oczywiście że będę wpisywała po ilu m-cach starań sie udało icon_smile.gif tylko poproszę o jakieś ciężarówki i to szybciutko icon_smile.gif
anulka no ja tez mam nadzieje ze to będzie bardzo pozytywny wątek i że zaowocuje fasolkami
aska przyłaczam sie do kawki icon_smile.gif
megi jak nie grudzień to styczeń icon_smile.gif

Być może to właśnie po progesteronie mi ten test wyszedł pozytywny ??? bo na luteinie od wczoraj jestem....
hmmm no ale nic poprawiliśmy i jeszcze dzisiaj też poprawimy jak działać to działać icon_smile.gif 06.gif
leni 1
Megi26 jak masz tylko plamienie a nie masz jeszcze @ to jets nadzieja.
Aska24 kawusie chętniewypiję 06.gif , mój m wyjezdza bardzo rzadko, niestety w nieodpowiednim czasie 21.gif no cóz pewnych rzeczy sie nie przeskoczy szkoda tylko ze tak trudno mi sie z tym pogodzic.
aska24
Tak sobie podczytywalam teraz '' jak nasze dzieci przychodzily na swiat" az ciary przechodza!!!!!!! Cos nie samowitego!
Wiec moje drogie wieczorem do roboty!!!!!!!! 03.gif abysmy i my juz nie dlugo tez mogly opisac swoj porod
A i pamietajcie obowiazkowo spotykamy sie wszystkie na wigili w szpitalu 03.gif,bo nikt nam leprzego prezentu nie jak mu same 03.gif

Proponuje druga kawusie.........
leni 1
A ja ide dzisiaj do mojej kolezanki pobawic jej miesiecznego synka, moze sie zapatrze 08.gif
niunia23
aska to ja sie do twojej kawki dołączam tyle ze ja z herbatka icon_smile.gif
leni mój M nigdzie nie wyjeżdża ale niestety ma taka prace ze przeważnie wraca z niej padnięty bo zaczyna wcześnie rano i zanim ja wrócę do domu zrobię obiad i ogarnę wszystko to on często już wykąpany w łóżku zasypia icon_sad.gif no ale sie nie przeskoczy tego niestety .....
aska24
Leni Ja bede miala taka przyjemnosc zobaczyc mala kruszynke w przyszym tyg.bo kumpela caly czas dochodzi do siebie......biedulka jeszcze nie siada
niunia23
ja niestety już takich maluszków nie mam naokoło - mojej przyjaciółki synek ma już 8 miesięcy prawie moja chrześniaczka już dwa latka a córa kuzynki ma już 1,5 roczku
wiec najbliższy maluch w rodzinie to będzie mojej bratowej przełom października i listopada.... no ale jej już powoli zaczyna brzuszek sie pokazywać więc może chociaż tym sie zarazę icon_smile.gif
Asikp
U mnie wszytkie kolezanki tez mamusie od 2 miesięcy do 4 lat pocieszki, ale lubie je odwiedzać fajnie tak z maluchami poobcować! Może sie w końcu zapatrzę 08.gif
aska24
Niunia No to u mnie jest wysyp od lutego wszystkie rodza,a reszta w ciazy i juz z dosc sporymi brzuszkami,tylko ja oczekujaca pieknych krech na tescie 32.gif
aska24
Tylko nie rozumiem jednego,dlaczego nie ktore z tych moich zaciazonych kolezanek nagle sie nie odzywaja,boja sie czy co,ze je oczaruje cy co? A ja naprawde sie ciesze ich szczesciem i jest mi ogromnie milo jak moge sobie taki brzuszek poglaskac i poczuc jak malenstwo sie porusza,az lzy mam w oczach
niunia23
aska ja mam tak mało ciąż i dzieci bo w sumie to mam większość kumpli którzy nawet nie myślą jeszcze o dzieciach icon_smile.gif
no ale z synkiem mojej przyjacióły to jesteśmy za pan brat icon_smile.gif ona przynajmniej jak ja do niej przyjadę nic przy nim nie musi robić, bo ja sie wszystkim zajmuje - po prostu sie już nie mogę doczekać aż sama będę w pieluchach siedziała icon_smile.gif
niunia23
aska wiesz mi sie wydaje ze po prostu nie chcą żebyś była smutna ze im sie już udało a tobie nie - tak maja czasami ludzie co jest dla mnie zupełnym nieporozumieniem icon_smile.gif no ale nie martw sie już niedługo będziemy swoje brzuszki głaskać i czuć jak nasze dzidziulki kopia icon_smile.gif
Asikp
aska24 Ja o dzidzie staram się od grudnia 2005 r. od tego czasu kilka kolezanek z dziecmi się odsunęło - bo nie mamy wspólnych tematów (bo nie jestem na czasie 41.gif ), inne bały się chyba zarazić niepłodnością. Nie rozumiem takiego postępowania, ale cóż przeciez nie bedę uszczesliwiac ludzi na siłę swoją osobą. Jednak czasem jest mi poprostu przykro.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.