Maluchy.pl logo

To jest uproszczna wersja wybranego przez Ciebie wątku
lozysko przodujace
Kliknij tutaj aby przejśc dalej i przeczytać pełną wersję


Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowanć i rozszerzoną wersję, nadajšc mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Pełna wersja: lozysko przodujace
silwia2000
Witajcie icon_biggrin.gif

jakis czas temu dwiedzialam sie, ze mam nisko ulozone lozysko. Jesli nie zmieni swojego polozenia, cesarke mam jak w banku. Troche sie boje. Ide do lekarza w poniedzialek i wtedy dowiemy sie czy cos sie zmienilo. Czy ktoras z Was ma podobnie??
oro
A w którym tygodniu ciąży jesteś?
Ja też miałam łożysko przodujące i na pewno wiele innych dziewczyn też, ale bardzo często łożysko samo się cofa, czyli może i Tobie się cofnie.
A cesarki nie ma się co bać - sama miałam, ale z powodu gestozy.
Uszy do góry i zdrówka.
ez
Ja miałam przeboje z łożyskiem przodującym, ujawnia sie około 32-33 tygodnia. Udało mi się urodić w 37 dzięki wielkiej walce i bezruchowi (miesiąc leżenia bez ruchu na basenie itd). Ale to prawda łożysko może się unieść. Należy unikać siedzącego trybu życia dużo leżeć i odpoczywać
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.