To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spacerówka do 400 zł - jaka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MM
Jestem w trakcie szukania spacerówki dla półtorarocznego wiercipiety. Cały problem w tym, że ofert pełno, jednak konkretnych opini na temat wózków brak, poza przekonaniem, że jeśli nie jest to produkt markowy jest tandetny.

W tej chwili, nie bardzo mogę sobie pozwalić na szaleństwo zakupowe. Dodatkowo mój synek zdecydowanie bardziej woli piesze wędrówki i obawiam się, że wydam pieniądze daremnie na wózek który będę używać okazjonalnie. Dlatego bardzo proszę o radę - może któraś z Was używała produktów tańszych firm?
ciacho
mi udalo sie kupić Inglesinę Trip - parasolkę za 399 zl i muszę przyznać że w porównaniu z innymi parasolkami jakie miałam okazję widzieć i testowac jest dobrze wykonana i bardzo stabilna

i cieszę się że nie kupiłam droższego wózka - przede wszsytkim drogiej spacerówki bo Ala woli piesze wycieczki niż jeżdżenie w wózku
Choco.
My mamy taki: https://www.allegro.pl/item337465537_titani...ekcja_2008.html już dłuższy czas używamy i jestem bardzo zadowolona. Miałam obawy czy jakość wózka nie będzie tak niska jak cena, ale póki co bez zastrzeżeń.
MM
Dziękuję bardzo za poodpowiedź icon_smile.gif
ATTA
Cześć,
Mam pytanie, czy ktoś z Was ma wózek spacerówkę Espiro Magic 3 firmy Baby Design? Podoba mi się ten wózek, widziałam go w sklepie, ale zastanawiam się jak on znosi nasze chodniki.Wydaje się, że jest bardzo delikatny i to budzi moje wątpliwości.
Dzięki i pozdrawiam.
Agatkie
Sorry... to nie tu miałam napisać 43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.