To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik na rower - jaki i za ile

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnecha
jak w temacie
mam rower górski, damka. Chciałabym kupić taki fotelik przyczepiany do roweru

zastanawiam się jaki lepszy: na przód czy na tył/bagażnik
czy jeśli na tył to czy dziecku nie będzie przeszkadzał mój plecak
czy są jakieś z lepszego tworzywa - boje się że plastik sie połamie

jaki przedział cenowy
używany czy lepiej nowy

dzięki za wszelkie rady
Dorka
Jeśli planujesz dłuższe wycieczki to może lepiej zastanowic sie nad kupnem przyczepki rowerowej dla dziecka ( w Czechach widziałam wielu ludzi tak podrózujących z małymi dziećmi) . Z doświadczenia wiem, że przy dłuzszych wycieczkach rowerowych dzieci usypiają w fotelikach i wtedy na pewno nie jest im wygodnie, przechylaja się niebezpiecznie mimo przypięcia pasami fotelika, najczęściej trzeba robic przymusowu postój lub szybko wracać.

Z fotelików dobre są firmy Hamax (dostępne w Dehatlonie)
ewik.
agnecha my mamy taki Hamax Olga zachwycona - Teraz jak J jedzie rowerem bez niej to jest płacz - tak jej się spodobało icon_smile.gif
MamaLenki
ja równiez mam Hamax, jak wyżej. Polecam. Mój mąż jeździ z córką z plecakiem i jej to nie przeszkadza. Są modele z regulacją oparcia, bardziej na leżąco/siedząco. U nas świetnie sprawdza się ten model. Jak dziecko zaśnie głowa lata i nie da się tego unikąć, ale naszemu to nie przeszkadza icon_smile.gif
grzałka
ja tez mam Hamax Kiss i też polecam, już drugie dziecko w nim wożę
aluc
Hamax, Olka dopiero zaczęłam wozić jesienią i żałuję, że się przy Maksie zgapiłam
i koniecznie kask dla malucha
agnecha
Już nie szukam fotelka, właśnie mąż kupił za 50 w Biedronce icon_smile.gif nawet fajnie wygląda. Nie ma niestety zagłówka do spania icon_sad.gif no ale coś za coś

Fotelik do samochodu też z biedronki mamy i się b. dobrze się sprawdza to ten moze też sie sprawdzi icon_smile.gif

Bardzo dziękuję za rady.

jeśli chodzi o wózek do roweru to nie jestem pewna ale chyba polskie prawo nie zezwala po drogach, a po leśnych dróżkach sobie nie wyobrażam jazdy z taką przyczepką. Ale na pewno z 2 dzieci i wycieczki po drodze to fajna sprawa icon_smile.gif

dzięki za przypomnienie o kasku
Pollaco
Takie przyczepki to fajna sprawa, można jeździć wygodnie z maluszkiem i ma z tego wielką frajdę icon_smile.gif Można poszukać takie
akcesoria rowerowe w sklepie Rowerzysta.pl , ceny rzeczywiście znacząco spadły w stosunku po poprzednich lat, już nie są takim niedostępnym luksusem jak kiedyś
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.