To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spacerówka dla prawie rocznego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witam,
co prawda jest juz post na temat spacerówek, ale ja nie szukam parasolki, chce solidny wózek, bo mój maluch lubi spac na spacerkach, wiec szukam:
- takiego by mozna dziecko połozyc i stopek by nie miał spuszczonych na dół-czyli z regulacja
-solidna buda, by podmuch wiatru jej nie podnosił
- zminna rączka do prowadzenia wózka
czy na cos jeszcze powninnam zwrócić uwagę?
pomóżcie przy wyborze bardzo prosze
MamaLenki
chicco ct o4
dla nas rewelka, Lena jeździła w nim od 6 mies. życia. Ma wszystko co powinien jako wózek do miasta.
domonia
Ct 04 owszem... bo ma dość duże koła jak na spacerówkę - średnica 20 cm. Ale nie ma przekładanej rączki - co chciała 4nia.

z tego co zauważyłam, wózki z przekładaną rączką są też o wiele droższe... i tez nie ma ich zbyt wiele.... A w dodatku też swoje ważą.....
Agatkie
4nia wiesz, do niedawna miałam BuggyBoba (tak to wygląda: https://www.allegro.pl/item346902755_nowy_w...rzykolowy.html) w zasadzie spełnia to o czym piszesz. Można siedzisko ustawić zarówno w kierunku jazdy jak i przodem do siebie. Podnóżek jest w pełni regulowany a oparcie kładzie sie całkiem na płasko. Koła duże pompowane. Dla mnie wygodna była bardzo rączka, bo składana była teleskopowo (dla osób wysokich bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ im wyżej rączka to jednocześnie też dalej od wózka).

Wózeczek ma jednak jedną bardzo solidną jak dla mnie wadę... waga... na aukcji jest napisane 13kg, ale coś mi się wydaje, że nawet 15... Mój nie był nowy, dość zniszczony i do tego ta waga, dlatego zmieniłam na inny. Nie ma jednak takich rozwiązań jak Buggy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.