To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam i nie znajdujÄ™. Ginekologa w Warszawie dobrego mi potrzeba. :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Sabina
Szukam pilnie dobrego ginekologa, chętnie nie za 300 zł za wizytę 29.gif , więc Dr. Roszkowski odpada. icon_smile.gif
Bardzo proszę polećcież mi Kogoś dobrego, zaufanego. icon_smile.gif

Mam dość konowałów 21.gif
Mika
Mazanowski na Ursynowie na Grzegorzewskiej
możesz zobaczyć Go jak wygląda na n-k wink.gif
Sabina
Daleko ode mnie, ale dobra. Masz jakiś tam numer? Albo adres dokładniejszy, stronę internetową, czy cuś?
Dzięki icon_smile.gif
Sabina
https://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=1214182

No patrzaj...
Mika
tu sÄ… telefony
ten na 642 to domowy
Mika
z tego linka co podałaś Zdun też jest dobry
tylko młodszy wink.gif
aaa i miewa czasem fochy
Mazanowski nie miewa
Sabina
CYTAT(Mika @ Thu, 10 Apr 2008 - 00:53) *
z tego linka co podałaś Zdun też jest dobry
tylko młodszy wink.gif
aaa i miewa czasem fochy
Mazanowski nie miewa


Oj fochów nie znoszę icon_wink.gif

Dzięki raz jeszcze.
Powiedz jeszcze ile kosztuje wizyta. icon_smile.gif

Sabina
Kurcze drugi koniec świata ten usynów.... icon_sad.gif
Szkoda, że nie gdzieś koło mnie... 29.gif
Mika
nie wiem ile w W-wie ale setki nie przekroczy
ja mam go też tu u siebie "na miejscu"
coś tam dziewcyzny w podanym przez Ciebie linku pisały o 80zł
Sabina
Nie no ślepota umysłu. Przepraszam, jest koszt 100 zł. Ależ ze mnie...
nie powiem co... 29.gif
Mika
dobra,cofam tego focha icon_lol.gif
nie no fajny jest i dobry specjalista
tylko raz mieliśmy spięcie ale mu wybaczam -ja byłam po porodzie,od pokłócił się z dziewczyną wink.gif
Agnieszka AZJ
Sabina,
w poradni przyszpitalnej na Żelaznej przyjmuje dr Elżbieta Woźna - zakonnica urszulanka, cudowna kobieta. Tylko że tam trzeba mieć skierowanie, bo to na NFZ.

Znalazłam też informację, że przyjmuje w prywatnym gabinecie na Tamce tel. 509 524 079 i wizyta kosztuje ok. 100, ale to nie dam za to głowy.
marghe.
sporo forumowiczek zachwala dr Raka - ginekologa położnika ze Szpitala Śródmiejskiego w Warszawie,
Sabina
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 10 Apr 2008 - 01:03) *
Sabina,
w poradni przyszpitalnej na Żelaznej przyjmuje dr Elżbieta Woźna - zakonnica urszulanka, cudowna kobieta. Tylko że tam trzeba mieć skierowanie, bo to na NFZ.

Znalazłam też informację, że przyjmuje w prywatnym gabinecie na Tamce tel. 509 524 079 i wizyta kosztuje ok. 100, ale to nie dam za to głowy.


Ona mnie chyba uczyła. icon_smile.gif Świetna Babka!
Ale...
Jak to skierowanie? Od kogo, od internisty? icon_eek.gif
Sabina
CYTAT(Mika @ Thu, 10 Apr 2008 - 01:03) *
dobra,cofam tego focha icon_lol.gif
nie no fajny jest i dobry specjalista
tylko raz mieliśmy spięcie ale mu wybaczam -ja byłam po porodzie,od pokłócił się z dziewczyną wink.gif


uch... ulżyło mi, bo to gdzieś bliżej mnie, choć jak patrzę na mapę, to nie mam pojęcia gdzie ta Wólczyńska 29.gif
Ale Św. Zofia też blisko...

A to skierowanie mnie wysoce zadziwia. 43.gif
Agnieszka AZJ
Zajrzyj na ich stronÄ™ https://www.szpitalzelazna.pl/index.php?id_page=65
Sabina
dr Elżbieta WOŹNA Biofizjologia - tak na bank mnie uczyła. icon_smile.gif

Na Papieskim Wydz. Teologicznym uczy icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Mnie nie uczyła, ale leczyła icon_wink.gif Naprawdę cudowna. Generalnie nie lubię kobiet ginekologów, ale u niej czułam sie świetnie. Moje znajome też.
Sabina
Ależ zmienił się z wyglądu ten szpital od czasów jak rodziłam w nim Wiktorię.
Miałam cudo lekarkę, ale akurat miała wolne 3 dni... icon_sad.gif poród tam był traumatycznym przeżyciem..
Ale pewnie od tamtych czasów to nie tylko komfort tam się zmienił. icon_smile.gif
Sabina
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 10 Apr 2008 - 01:20) *
Mnie nie uczyła, ale leczyła icon_wink.gif Naprawdę cudowna. Generalnie nie lubię kobiet ginekologów, ale u niej czułam sie świetnie. Moje znajome też.


Czemu nie lubisz kobiet ginekologów? Ja nie lubię mężczyzn 29.gif , jakoś tak jak mnie bada obcy facet to 29.gif 29.gif 43.gif to czuję się z tym okropnie. A i mało delikatni bywają. 21.gif
Mika
też nie lubię kobiet ginekologów
na 5 lekarzy 4 facetów -kobieta never icon_wink.gif
Sabina
Ale z czego to wynika? icon_smile.gif W sumie też jestem Hetero 03.gif
Ale nie no... kobiety sÄ… delikatne przynajmniej 08.gif
Znam takiego lekarza, po którego badaniu chodzi się okrakiem. 08.gif
Ma krótkie palce i bardzo grube. A delikatności conajmniej zero.
Lekarz z Madalińskiego, taki z muchą na szyi... nazwiska nie pamiętam...
Koszmar. 29.gif Normalnie w badaniu ma się wrażenie, że Ci chce przez
tę dziurkę migdałki zbadać (namacalnie) icon_wink.gif
I robi to z taką siłą, że szok. 43.gif
pirania
CYTAT(Sabina @ Thu, 10 Apr 2008 - 01:54) *
Ale z czego to wynika? icon_smile.gif W sumie też jestem Hetero 03.gif
Ale nie no... kobiety sÄ… delikatne przynajmniej 08.gif
Znam takiego lekarza, po którego badaniu chodzi się okrakiem. 08.gif
Ma krótkie palce i bardzo grube. A delikatności conajmniej zero.
Lekarz z Madalińskiego, taki z muchą na szyi... nazwiska nie pamiętam...
Koszmar. 29.gif Normalnie w badaniu ma się wrażenie, że Ci chce przez
tę dziurkę migdałki zbadać (namacalnie) icon_wink.gif
I robi to z taką siłą, że szok. 43.gif


a ja mam kompletnie inne doswiadczenia- ze tobiety sa mniej delitatne bo wiedza ze TO sie rozciaga, skraca i w ogole dziecko przez TO przechodzi. A faceci trez niby wiedza, no ale saminie maja wiec nie znaja sily nacisku i na wszelki wypadek wola delikatnie icon_smile.gif
Mika
CYTAT(pirania @ Thu, 10 Apr 2008 - 06:16) *
a ja mam kompletnie inne doswiadczenia- ze tobiety sa mniej delitatne bo wiedza ze TO sie rozciaga, skraca i w ogole dziecko przez TO przechodzi. A faceci trez niby wiedza, no ale saminie maja wiec nie znaja sily nacisku i na wszelki wypadek wola delikatnie icon_smile.gif


pozwól Gosia,że się podpiszę wink.gif
właśnie dlatego wolę facetów
nie ma to nic wspólnego z hetero czy nie 08.gif
ciacho
ja tez polecam dr Rafala Zduna, jezdze do niego do Zielonki

bylam jego pacjentka na patolgii ciazy w szpitalu w Wolominie - jest tam szefem tego oddzialu - i od dziewczyn wolominskich nasuchalam sie o nim wiele dobrego, po ciazy zostalam jego pacjentka

podoba mi sie to ze nie pobiera oplaty za wypisanie recepty z czym spotykalam sie u innych lekarzy - jak potrzebowalam tabletki antykoncepcyjne to musialam zapisywac sie normalnie na wizyte

za wizyte z usg i cytologia zainkasowal 110 zl, o wynikach badan sam informuje telefonicznie (jezeli odbiegaja od normy)

dostepny od telefonem, jak nie moze rozmawiac to szybko oddzwania

Mika
CYTAT(ciacho @ Thu, 10 Apr 2008 - 09:35) *
ja tez polecam dr Rafala Zduna, jezdze do niego do Zielonki

bylam jego pacjentka na patolgii ciazy w szpitalu w Wolominie - jest tam szefem tego oddzialu - i od dziewczyn wolominskich nasuchalam sie o nim wiele dobrego, po ciazy zostalam jego pacjentka


na KolejowÄ… czy do Multimediki? 29.gif

ja dodam,że jest baaardzo drobiazgowy
w 30 tyg. ciąży z Antonem na usg tak go przebadał,że nawet palce liczył i kąciki ust sprawdzał
i jako jedyny już wtedy powiedział,że 3kg to młody nie będzie ważył wink.gif

przeprowadzał operację mojej babci -była nim zachwycona
annana
Ja polecam dr GÅ‚adkowskÄ….
Przyjmuje tutaj
https://www.babkamedica.pl/
Prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona
no i ma chudziutkie paluszki 08.gif
Sporo moich koleżanek do niej chodzi - wszystkie zadowolone.
Jest normalna icon_smile.gif
Kiedyś przyjmowała też w takiej przychodni na Mokotowie, jak chcesz mogę podać ci namiary.
polasia
W Babka Medica przyjmuje też dr Tomasz Dworniak. Generalnie zajmuje się problemami z niepłodnością ale ma naprawdę duże doświadczenie w sytacjach trudnych ciążowych i nieciązowych. Wizyta kosztuje 150 zł. Wiele moich koleżanek namówiłam do chodzenia do niego i wszystkie są zadowolne. Ja oczywiście też.
KM
CYTAT(Mika @ Thu, 10 Apr 2008 - 08:51) *
pozwól Gosia,że się podpiszę wink.gif
właśnie dlatego wolę facetów
nie ma to nic wspólnego z hetero czy nie 08.gif


Generalnie się zgadzam, tylko raz trafiłam na jednego takiego zwichrowanego, że od tamtej pory wybieram kobiety.
Sabina
CYTAT(ciacho @ Thu, 10 Apr 2008 - 11:35) *
ja tez polecam dr Rafala Zduna, jezdze do niego do Zielonki

bylam jego pacjentka na patolgii ciazy w szpitalu w Wolominie - jest tam szefem tego oddzialu - i od dziewczyn wolominskich nasuchalam sie o nim wiele dobrego, po ciazy zostalam jego pacjentka

podoba mi sie to ze nie pobiera oplaty za wypisanie recepty z czym spotykalam sie u innych lekarzy - jak potrzebowalam tabletki antykoncepcyjne to musialam zapisywac sie normalnie na wizyte

za wizyte z usg i cytologia zainkasowal 110 zl, o wynikach badan sam informuje telefonicznie (jezeli odbiegaja od normy)

dostepny od telefonem, jak nie moze rozmawiac to szybko oddzwania


rzeczywiście brzmi to nader obiecująco icon_smile.gif
Sabina
CYTAT(polasia @ Thu, 10 Apr 2008 - 15:39) *
W Babka Medica przyjmuje też dr Tomasz Dworniak. Generalnie zajmuje się problemami z niepłodnością ale ma naprawdę duże doświadczenie w sytacjach trudnych ciążowych i nieciązowych. Wizyta kosztuje 150 zł. Wiele moich koleżanek namówiłam do chodzenia do niego i wszystkie są zadowolne. Ja oczywiście też.


Cena mnie odstrasza zdecydowanie.
Dostałam namiar do dr. Alicji Mikłasz-Kupis podobno świetna - słyszałyście może coś o niej?
Jest też endokrynologiem. Ale przyjmuje prawie pod moją klatką i późnymi popołudniami, więc mam już zmiennika w domu.
No i bierze 100 zł. Idę w przyszły czwartek, to Wam powiem co myślę.
Na dr. Zduna się też zasadzam... ale najpierw sprawdzę jeszcze co mam pod domem icon_smile.gif oby to był
normalny lekarz. 29.gif

Z poprzedniego jestem maksymalnie niezadowolona. Bada że można jajko znieść z bólu.
Nie zrobił mi badań, a powinien, nie zbadał mnie jak mnie bolało i po złej cytologii mnie niczym nie leczy. 21.gif
A w dodatku dowiedziałam się - nie od niego, że mam nadżerkę. 21.gif
KM
Słyszałam o dr Mikłasz-Kupis, nawet do niej chodziłam. Miałam wtedy ca 20 lat. Wchodzę, siadam i słyszę pierwsze pytanie: ciąże, poronienia, operacje ginekologiczne były? 10.gif Trochę mnie zaskoczyła, bo młoda byłam, ale jak się później okazało to bardzo sympatyczna osoba i co najważniejsze dobry endokrynolog.
Gosia z edziecka
CYTAT(Sabina @ Sat, 12 Apr 2008 - 22:31) *
Nie zrobił mi badań, a powinien, nie zbadał mnie jak mnie bolało i po złej cytologii mnie niczym nie leczy. 21.gif
A w dodatku dowiedziałam się - nie od niego, że mam nadżerkę. 21.gif

Co to znaczy zła cytologia? Zła grupa? Bo jeśli wyszły bakterie czy tam jakieś tym podobne, to cytologia nie jest miarodajna do końca i trzeba robić dodatkowe badania.
Co do nadżerki to polecam lekturę, coby sobie jakieś zdanie wyrobić icon_wink.gif
CYTAT(Gośka z edziecka @ Thu, 10 Jan 2008 - 10:02) *
Coś znalazłam na temat:
https://www.kolposkopia.com/index.php/__Nad..._i_cala_prawda/
i jeszcze
https://www.kolposkopia.pl/lek.php?pid=nadzerka&d=2

CiekawÄ… rzecz o wypalaniu piszÄ….


Sun
Anka, nie przeginaj, bo klapa dostaniesz! 08.gif 02.gif wink.gif
katiek
Ja akurat Mazanowskiego NIE polecam- 0 delikatności, 0 współczucie, 0 zainteresowania. No i u mnie się pomylił w diagnozie.
Baya
Rodziłam u Zduna, badał mnie też dwa razy przed rozwiązaniem - mam o nim bardzo dobre zdanie. Fochów nie zauważyłam - raczej jaja sobie robiliśmy.
Przychodził ,też do mnie na sale jak już leżałam z małym po porodzie.... tak sam z siebie, by zobaczyć jak sobie dajemy radę i jak się czujemy.

a-ha i był bardzo delikatny - przy zakładaniu szwów (niestety popękałam), jak przy zdejmowaniu - podśpiewywał razem ze mną..... bo akurat przynosiło mi to ulgę w czasie porodu i po....
Sabina
Gosia zła, nie wiem coś mi tam popisali i że do leczenia przeciwzapalnego się kwalifikuję.
Ale najgorsze... jak mówiłam, że mnie jajnik boli, to stale mi mówił, że to normalne... wrrr 21.gif

Jak może to być normalne.
Mogę już się wypowiedzieć na temat dr. Mikłasz - Kupis
Byłam wczoraj. I okazuje się, że silny ból jajnika nie jest normalny 21.gif 21.gif 21.gif
Mam 5 cm torbiel w jajniku. Kwalifikuje się pod skalpel, ale dała mu szansę i zapisała mi leki po jednym
w każda dziurkę 29.gif
Dr. M - Kupis bada bardzo dokładnie. Zbadała mi piersi i węzły chłonne na całym ciele.
Jest miła i delikatna i bardzo dokładna. Mogę polecić. Bierze 100zł.

Później muszę znaleźć kogoś na kasę chorych, bo jak dłuższe leczenie się szykuje, to poszły by na nie grube
pieniÄ…dze. icon_sad.gif


W każdym razie nadżerkę mam wielkości kosmicznych, tylko że najpierw muszę się zająć torbielem/lą (jak się to odmienia?)
Ech...
Sabina
CYTAT(Baya @ Thu, 17 Apr 2008 - 23:30) *
Rodziłam u Zduna, badał mnie też dwa razy przed rozwiązaniem - mam o nim bardzo dobre zdanie. Fochów nie zauważyłam - raczej jaja sobie robiliśmy.
Przychodził ,też do mnie na sale jak już leżałam z małym po porodzie.... tak sam z siebie, by zobaczyć jak sobie dajemy radę i jak się czujemy.

a-ha i był bardzo delikatny - przy zakładaniu szwów (niestety popękałam), jak przy zdejmowaniu - podśpiewywał razem ze mną..... bo akurat przynosiło mi to ulgę w czasie porodu i po....


nie zarejestrowałam - w którym Szpitalu pracuje dr. Zdun?
Mika
CYTAT(Sabina @ Sat, 19 Apr 2008 - 00:52) *
nie zarejestrowałam - w którym Szpitalu pracuje dr. Zdun?


napewno w Wołominie icon_wink.gif
agnecha
CYTAT(Mika @ Thu, 10 Apr 2008 - 11:43) *
na KolejowÄ… czy do Multimediki? 29.gif

ja dodam,że jest baaardzo drobiazgowy
w 30 tyg. ciąży z Antonem na usg tak go przebadał,że nawet palce liczył i kąciki ust sprawdzał
i jako jedyny już wtedy powiedział,że 3kg to młody nie będzie ważył wink.gif

przeprowadzał operację mojej babci -była nim zachwycona


podpisuję się ręcami i nogami icon_biggrin.gif nie ma lepszego ginekologa ponad
dr n.med. Rafała Zduna
w Wołominie
w Zielonce na Kolejowej przyjmuje prywatnie
kiedyś pacjentka w poczekalni mówiła też o Mińsku Maz. ale nie jestem pewna
anusia_pl1
Witam wszystkich.. mam taką prośbę.. wybieram sie na badania do Pani dr Alicji Mikłasz-Kupis.. i mam dwa pytania.. czy mogłabym prosic o dokladny adres gdzie ona przyjmuje..? i czy długo trzeba czekac na wizyte? bardzo prosze o pomoc.. naprawde mi zalezy na szybkiej odpowiedzi..
Edi Zet :)
CYTAT(polasia @ Thu, 10 Apr 2008 - 15:39) *
W Babka Medica przyjmuje też dr Tomasz Dworniak. Generalnie zajmuje się problemami z niepłodnością ale ma naprawdę duże doświadczenie w sytacjach trudnych ciążowych i nieciązowych. Wizyta kosztuje 150 zł. Wiele moich koleżanek namówiłam do chodzenia do niego i wszystkie są zadowolne. Ja oczywiście też.




Tu była niepochlebna opinia o dr Dworniaku, ale ją usunęłam, bo pomyliłam doktorów....
Edi Zet :)
Ja prowadziłam się icon_wink.gif u dr Celińskiej i doc. Barcz ze Starynkiewicza. Polecam obie babki, choc słyszałam że b. trudno się do nich dostac....
Myszorek
jeśli chodzi o gina w wawie to polecam dr. Warzęchowskiego ze szpitala na Żelaznej,
gabinet: https://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=5929

już kilka lat jestem jego pacjentką... teraz prowadzi moja drugą ciążę... polecam szczerze
kulturalny, miły i delikatny... odpowie nawet na najgłupsze pytania...
mazona
Ja bardzo polecam dr Bożenę Kowalską z Damiana. Wiem, że na codzień pracuje w IMiD. Super kobieta, dociekliwa, pomocna i na pewno nie obcesowa. Dopiero po wizycie u niej przekonałam się, że ginekolog nie musi być wcale facetem.
Mao
A czy któraś z Was może polecić jakiegoś ginekologa w szpitalu w Międzylesiu??? Sprawa pilna, dotyczy konsultacji przed zabiegiem (nie ciąża).
Macio
Sabinko ja polecam dr Stanisław Pazio dla mnie cudowny, miły, zawsze odbiera telefony. Bardzo dokładny. Przyjmuje na Sobieskiego w pryw gabinecie i w Invimedzie. Polecam z całego serca.
naples
Z warszawy, to kolezanki maja kilku sprawdzonych ginekologow, wklejam ich dane i reszte icon_smile.gif

1.
Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: lek. med. Małgorzata Berndt
specjalista ginekolog-położnik endokrynolog
Adres: Madalinskiego 67b
NFZ/Prywatnie: prywatna przychodnia
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 80zl wizyta, 20zl wypisanie recepty
Godziny przyjmowania:
pon. 16.00-18.00
wt. 15.00-17.00
śr. 16.00-18.00
pt. 15.00-17.00
Nr telefonu: (022) 849-47-55 w godzinach 10.00-18.00

2.
Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: Robert Kulik
Adres: Krakowskie Przedmiescie 67/2
NFZ/Prywatnie: Prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: wizyta 100 zl
Godziny przyjmowania: codziennie teoretycznie od 06:00 do 19:00
Nr telefonu: tel. (22) 826 08 25, kom. 060 777 6 777
Czas oczekiwania na wizytÄ™: ostatnio sie zrobilo tam bardzo tloczno okolo tygodnia
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): USG, bada piersi
Inne: USG jest wykonywne na kazdej wizycie, bada dokladnie, wazy, mierzy...

3.
Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: Wiesław Kurach (www.wieslawkurach.ginweb.pl)
Adres: Polna 10/14 (wejście od podwórka)
NFZ/Prywatnie: Prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: Wizyta 100 zł, USG 60 zł, inne badania wg cennika (szeroki zakres badań - hormony, morfologia, krzepliwość, sód itd.), cytologia chyba 40 zl, recepty za darmo po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pielęgniarką
Godziny przyjmowania: wt., czw. i pt. 12-20
Nr telefonu: (22) 751 05 99
Czas oczekiwania na wizytę: Zapisy na konkretną godzinę (zazwyczaj na nastepny tydzień, czasem za dwa tygodnie), niestety trzeba sobie zarezerwować więcej czasu, bo do gabinetu zazwyczaj wchodzi się ok. godziny później niż się było zapisanym
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): najnowsze USG, plastikowe wzierniki, bada piersi, dba o wykonywanie badań
Inne: Rewelacyjny specjalista, zresztą ginekolog-endokrynolog, niezwykle doświadczony i wciąż się kształci na licznych kursach, uczestniczy w konferencjach;

4.
Miasto: warszawa
Nazwisko lekarza: salam salti
Adres: ul. targowa 80/82 lok. 29 (wygodny dojazd, koło dworca wileńskiego)
NFZ/Prywatnie nfz i prywatnie
Godziny przyjmowania: poniedziałek i piątek 8.00-12.00, wtorek i czwartek 15.00-19.00, środa 13.00-16.00
Nr telefonu: 619 18 06
Czas oczekiwania na wizytę: około tygodnia, ale zdarzyło mi się też, że przyjął mnie następnego dnia
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): usg, plastikowe wzierniki
Inne: bardzo miły, grzeczny i rozmowny, do tego dowcipny, rozładowuje stres. tłumaczy co robi, objaśnia usg (bez moich pytań "a co to jest", sam zaczął wskazując na usg "a tu ma pani jajnik, bardzo fajny" , pomógł mojej przyjaciółce z pewnym problemem, sprawdzony tu jest jego strona, https://www.usg4d.pl/ - wygląda jakby przyjmował prywatnie, ale podpisał też umowę z nfz.

5. Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: Guzińska Ilona
Adres: ul. Bolesławicka 33
NFZ/Prywatnie Prywatnie
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: wizyta 80 zł, wypisanie recepty za darmo, test ciążowy 15 zł
Godziny przyjmowania: od poniedziałku do piątku : 08:00-20:00, w soboty : 08:00-14:00
Nr telefonu: 601969652
Czas oczekiwania na wizytÄ™: praktycznie od razu
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): plastikowe wzierniki, bada piersi, pełne wyposażenie, elegancko, czyściutko i przyjemnie.
Inne: Bardzo mi pomogła w moich problemach z poronieniem, nikt niczego się nie spodziewał, a ona od razu wiedziała o co chodzi. Telefonicznie kierowała gdzie mam się udać, jakie badania robić, wieczorem, w weekendy, zawsze chętna by pomóc. Bardzo miła.

Podaję jej adres jej strony internetowej, tam dowiecie się wszystkiego, jak dojechać itd. : www.gabinetginekologiczny.pl


6. Miasto: warszawa
Nazwisko lekarza: dr nauk medycznych anna ejmocka-ambroziak
Adres: pani dr przyjmuje w rekol-med na ul. wałbrzyska 3/5 (tel. 843 68 28, 843 68 13) państwowo, poza tym w multi-medzie na okopowej 33 prywatnie, własny gabinet ma też przy metrze wierzbno. telefon - 605428074
NFZ/Prywatnie: nfz/prywatnie, zależy gdzie...
Cena wizyty i ew. usług (wypisanie recepty) lub badań: 80zł za wizytę, 40zł za cytologię
Godziny przyjmowania: byłam tylko w prywatnym gabinecie - wtorki i czwartki od 15
Czas oczekiwania na wizytę: tydzień
Dostępne bajery (USG, platikowe wzierniki, czy bada piersi): wzierniki plastikowe, w gabinecie łazienka, papierowe spódniczki jednorazowe).
Inne: budzi zaufanie, bardzo dobrze się z nią rozmawia, jest delikatna, spokojna, nie jest opłacana przez scheringa (jak to powiedziała "nie lubi yasminu i yasminelle, bo producent tak je wywyższa, kłamie że po nich się nie tyje, a są kobiety które tyją, są drogie bo rozreklamowane...), w ogóle rozmowa z nią była bardzo miła, rozładowała napięcie.

7. Miasto: Warszawa
Nazwisko lekarza: Maria Drapczyńska
Adres: lecznica Alfa, ul Nowy Åšwiat 58a
NFZ/prywatnie: prywatnie
Cena wizyty: 100zł-w tym badanie i recepty wypisywane na 6 opakowań z góry, cytologia-40zł
Telefon: 0 22 826 11 27
Godziny przyjmowania:
poniedziałek 16:00-19:00
czwartek 13:00-17:00
piÄ…tek 15:00-19:00
sobota 10:00-13:00
Czas oczekiwania na wizytę: zapisy najwcześniej tydzień przed wizytą,czas oczekiwania różny-mając szczęście można trafić nawet tego samego dnia,najpóźniej tydzień
Bajery: plastikowe wzierniki, badanie piersi na życzenie
Inne: pani doktor bardzo miła,badanie delikatne,wszystko cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy,wizyta jest bezstresowa
:
reniaruda_
witam
polecam ci bardzo przychodnie przy szpitalu na pl,starynkiewicza idziesz na I piętro do ambulatorium o godzinie 10-11 od ponie-piatkui na miejscu sia zapisujesz do lekarza na korytarzu zapytaj babek co czekaja kogo najbardziej polecaja ja chodze tam na kase chorych wystarczy podbita legitymacja lekarze wspaniali podchodzą do ciebie tak jak byś im płaciła polecam dr Zieniewicz dr Pietrzak fajne babki są też i faceci tam są lekarze ginekolodzy połoznicy antropolodzy i poradnie naturalnego rozrodu invitro pozdrawiam
agabr
CYTAT(reniaruda_ @ Wed, 15 Oct 2008 - 23:04) *
antropolodzy

PrZepraszam a co antropolodzy robia na ginekologii? badaja a la Malinowski zycie seksualne dzikich?b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.