To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilnie szukam niani od maja'08 do 5-cio mies. Nadusi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

klekotka
Witam,
PoszukujÄ™ opiekunki do 5-cio miesiÄ™cznej córeczki poczÄ…wszy od maja’08 (wtedy wracam do pracy po urlopie macierzyÅ„skim). Zależy mi na opiece w mnie w domu (choć niekoniecznie - mogÄ™ dowozić córkÄ™ do niani). Mieszkam na pograniczu DÄ™bca i Åšwierczewa (niedaleko Panoramy). W rachubÄ™ wchodziÅ‚aby stricte opieka nad dzieckiem (bez dodatkowych prac domowych typu sprzÄ…tanie). Mieszkamy w domku z ogródkiem, mamy 3 pieski i doskonaÅ‚e warunki. W miarÄ™ pogody można zawsze wyjść z dzieciaczkiem na ogródek. OczywiÅ›cie kwestia wyprowadzania piesków nie wchodzi tutaj w zakres obowiÄ…zków nianiJ. OferujÄ™ pracÄ™ w godz. 9-15(16) od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tku.
Poszukuję osoby kreatywnej, potrafiącej zająć się tak małym dzieckiem, najchętniej doświadczonej (może byc to mam z dzieckiem, która chce dorobić).
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt wraz z podaniem oczekiwań finansowych (e-mail: przekupka@op.pl)
kaskago
napisałam na priv
klekotka
Dzięki Kasiu - odpisałam wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.