To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

miażdżyca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Chodzi o mojej koleżnaki mamę, z która w ostatnich latach sie bardzo żżyłam.
Rok temu miała operacje na rozbicie kamieni w nerce po niej miała mega dietę, ale jakos sobie poradziła o doszła do siebie. Jednak szybko okazało sie, ze to nie koniec jej problemów zdrowotnych, ma jesczze miażdżycę w udzie, podobno w cięzkim do zooperowania miejscu, dziś lekarz na wizycie powiedział, że nie wie czy ryzykować pzrepychanie żył bo podobno moze ta krew nie miec odbicia icon_sad.gif Zwiększył dawke leków na rozrzedzenie krwi i kazał przyjśc za trzy miesiące mówiąc,ze prawdopodobnie jesli nie bedzie poprawy to grozi jej amputacja nogi 32.gif


Nie wiem jak pomóc tej kobiecie, czy można prywatnie coś zrobic, czy sa jakies kliniki, no nie wiem co robić, nigdy nie spotkałam sie z tą choroba, i jak czytam w necie, ze na te chorobe jest duża umieralnośc no to chce mi się 41.gif
Ania D.
Meggi, na mnie wielkie wrażenie zrobiło doświadczenie dr Ornisha. Podzielił dwie grupy pacjentów z dużymi problemami sercowymi na dwie grupy. Jedna miała zaleconą dietę polecaną przez zwykłych lekarzy, a druga wegańską. W tej drugiej grupie cofała się miażdżyca i inne rzeczy, które są normalnie diagnozowane jako nieuleczalne. Poszukaj informacji na ten temat (jeśli wierzysz w leczenie dietą). Diety zalecane przez lekarzy nie powodowały poprawy zdrowia, a tylko nieco spowalniały proces chorobowy. dieta Ornisha cofała zmiany chorobowe.
anita b.
Meggi, moja mama o włos uniknęła amputacji. Dostawa jakieś zastrzyki (przez kroplówkę) na przepchnięcie, diablo drogie (10 szt/1000 zł ok 1995 roku), trzeba ich było wziąć ze 40 i jeszcze pilnować, żeby w szpitalu nie rozkradli 21.gif
Ale obyło się bez amputacji.
Nie wiem, jakie są teraz lekarstwa na miażdżycę, ale ja bym się skonsultowała z innym lekarzem, a nie takim co od razu chce obcinać




To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.