To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chorzów i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kala101
Szukam mam i przyszłych mam z Chorzowa i okolic na pogaduchy i spacery icon_smile.gif Mama 7 miesięcznej Natali
myszka1985
Witam:) Ja mieszkam niedaleko Chorzowskiego Parku:) Mama prawie dwu latka i pięcio latka
Spodziewam sie kolejnego skarba icon_biggrin.gif
kala101
Myszka wiec może sie kiedyś umówimy na spotkanko i wspólny spacerek a jeszcze troszku i moja mała pocharcuje z twoimi szkrabami w piaskownicy itd:)icon_smile.gif Spokojnej ciąży życze icon_smile.gificon_smile.gif i szybkiego i bezbolesnego rozwiazania
Mamusiaa Adasiaa
witam Chorzowskie mamusie icon_smile.gif
jestem mam 2,5 miesięcznego Adasia. Mieszkam w Chorzowie Batorym.
POZDRAWIAM!
agniesha
CYTAT(Mamusiaa Adasiaa @ Wed, 23 Jul 2008 - 20:24) *
witam Chorzowskie mamusie icon_smile.gif
jestem mam 2,5 miesięcznego Adasia. Mieszkam w Chorzowie Batorym.
POZDRAWIAM!


Ja również mieszkam w Chorzowie Batorym? A skąd dokładnie jesteś? ja mieszkam w okolicach Tesco.
annjur
Cześć

Co prawda ja nie z Chorzowa, ale z Katowic. Może być ???? 08.gif
Fajnie pogadać z kimś ze "swoich stron".
Jeszcze parę miesięcy temu mieszkałam w Rudzie Śląskiej a to już nie
daleko od Chorzowa Batorego 03.gif
kala101
Witam witam i pewnie że może być z Katowic to przecież rzut beretem ja do katowic i na batory pieszo chodze ale ja to taki łazik jestem hehehh

Mam nadzieje że nasz wąteczek się rozwinie i będzie nas coraz więcej
Mamusiaa Adasiaa
CYTAT(agniesha @ Tue, 19 Aug 2008 - 12:09) *
Ja również mieszkam w Chorzowie Batorym? A skąd dokładnie jesteś? ja mieszkam w okolicach Tesco.



Ja mieszkam na Czempiela w tych wysokich, szarych blokach. A ty gdzie??
agniesha
CYTAT(Mamusiaa Adasiaa @ Wed, 05 Nov 2008 - 08:18) *
Ja mieszkam na Czempiela w tych wysokich, szarych blokach. A ty gdzie??

Ja mieszkam na Odrowążów a dokładnie to róg Farnej i Odrowążów 06.gif
slonceiplaza
helo

chetnie sie zaprzyjaznie z mamami z chorzowa,katowic lub okolic icon_smile.gif mieszkam w chorzowie i mam 10 mce synulka icon_smile.gif
kala101
sloncieiplaza witamy a gdzie dokładnie mieszkaszw chorzowie ja jestem z centrum z hajduckiej

A tak wogóle to dziewczyny życze wam Szczęśliwego Nowego Roku i oby był lepszy od tego kończącego się!!!!

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.