To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

brak ciałka żółtego 7 tydzień ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zosia-samosia
A to moja krótka historia

7 lat temy poroniłam w 10 tyg, a po 3 latach urodziłam zdrowego synka. W styczniu tego roku - martwa ciąża w 10 tyg , płód miał 8 tyg. Po 2 m-cach znowu jestem w ciąży, czyli obecnie. Ale jestem załamana, byłam tydzień temu na usg, pęcherzyk 13mm i nic innego nie widać, po tygodniu poszłam znowu i pęcherzyk 19 mm widać w środku pęcherz płodowy coś w nim widać bardzo małego 2-3mm przyklejone do ścianki (brak widocznej akcji serca), ale lekarz powiedział że najbardziej go martwi, że nie widać ciałka żółtego i mam przyjść znowu za tydzień na usg,ale on skłania się do tego że nic z tego nie będzie. Niby wszystko przyrasta, ale w zasadzie nic się niedzieje. icon_sad.gif(

Co Wy na to???
MoniZ
zosiu-samosiu nie wiem co ci doradzic bo nie bylam w takiej sytuacji ja poronilam w 11tc ale u nas wszytsko bylo widac tylko serduszko juz nie bilo 41.gif
trzeba miec nadzieje ze wszystko jest dobrze przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif trzymam kciuki&&&&&
tralala
.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.