To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie buty ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eDorka_niezal
Wroclawianki, gdzie kupie ladne, niedrogie, ale pdobre buty dla 5-letniego chlopca? Podpowiedzcie, prosze.
EwaW
Ja dziecku kupuję buty w Deichmanie. Nie są drogie i co do jakości też nie mam na razie zastrzeżeń.
Tańsze buty możesz też kupić w CH Arena przy KOmandorskiej czy CH Gaj przy Świeradowskiej
skanna
Na Bulwarze Ikara, na przeciwko SP 118
Monisia
CYTAT(skanna)
Na Bulwarze Ikara, na przeciwko SP 118

A bardziej dokładnie??
skanna
CYTAT(Monisia)
CYTAT(skanna)
Na Bulwarze Ikara, na przeciwko SP 118

A bardziej dokładnie??


No dokładnie to właśnie naprzeciwko szkoły, tam jest tylko jedna icon_smile.gif.

Na Horbaczewskiego jest taki wysoki pomarańczowo-niebieski wieżowiec, jak przejdziesz przez tunel w nim i pójdziesz dalej tak, jak Cię droga prowadzi, to na pewno znajdziesz.

Ostatnio kupiłam tam skórzane kozaczki dla mojej córki (rozmiar 27, więc już trochę droższe niż te malutkie) za 56 zł.
Zresztą w ogóle mają taniej niż np. w centrum. Moje dziecko nosi niestety kapcie ortopedyczne Postępu - na Psich Budach kosztują 102 zł, a te same na Bulwarze 89. Jest różnica, no nie??

pozdrawiam,
skanna
Monisia
CYTAT(skanna)
CYTAT(Monisia)
CYTAT(skanna)
Na Bulwarze Ikara, na przeciwko SP 118

A bardziej dokładnie??


No dokładnie to właśnie naprzeciwko szkoły, tam jest tylko jedna icon_smile.gif.

Na Horbaczewskiego jest taki wysoki pomarańczowo-niebieski wieżowiec, jak przejdziesz przez tunel w nim i pójdziesz dalej tak, jak Cię droga prowadzi, to na pewno znajdziesz.

Ostatnio kupiłam tam skórzane kozaczki dla mojej córki (rozmiar 27, więc już trochę droższe niż te malutkie) za 56 zł.
Zresztą w ogóle mają taniej niż np. w centrum. Moje dziecko nosi niestety kapcie ortopedyczne Postępu - na Psich Budach kosztują 102 zł, a te same na Bulwarze 89. Jest różnica, no nie??

pozdrawiam,
skanna

Kurczę , przechodzę codziennie prawie koło tej szkoły ale sklepu z butami nie widziałam tam icon_redface.gif Chyba dokłaną mapkę potrzebuję wink.gif
Jutro bedę wypatrywała uważnie tego sklepiku. Faktem jest to ,że butów nie potrzebuję kupic dla Laury ale poprostu zaciekawiło mnie to bo może kiedyś się przyda...
A wogóle to Ty gdzieś tu w okolicy mieszkasz?

Pozdrawiam
Monisia
Skanna
Hura! Znalazłam icon_exclaim.gif
A najlepsze jest to , że cały czas od 2 lat przechodziałm koło niego icon_redface.gif
skanna
CYTAT(Monisia)
Skanna
Hura! ZnalazÅ‚am  :!:  
A najlepsze jest to , że caÅ‚y czas od 2 lat przechodziaÅ‚m koÅ‚o niego  :oops:


Eeee, bez przesady, w obecnej formie funkcjonuje bodajże od maja. Wcześniej był tam sklepik ze specjalistycznym obuwiem ortopedycznym. Tak więc dużych zaległości nie masz icon_smile.gif
Dorka
Jest jeszcze sklep "Zdrowa Stópka" na Psich Budach (parter małych kamieniczek przy trasie W-Z, naprzeciw kina "Helios"). Mają tam buty firmy "Bartek", bo to ich firmowy sklep, ale jest dość duży wybór, niestety może być parę złoty drożej niż gdzie indziej (choć nie zawsze, a jeszcze jest cena naszego czasu poświęcona na szukanie po całym mieście!).
Choć ja ostatnio kupiłam Wojtkowi zimowe Bartki, skórzane, zapinane na 3 rzepy w CH."Arena" (r.29 kosztował 131zł) i wtedy był jeszcze duży wybór
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.