To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

majówka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joaba

dziewczyny gdzie jedziecie na majówkę?
bo mnie chyba tylko grill party czeka
tissaia
no to witaj w klubie icon_smile.gif bo ja też tylko do przydomowego ogródka planuję "wojaże" icon_smile.gif
joaba
Tissaia juz mi lżej icon_smile.gif ,ja ostatni mam taki kołowrotek ,ze padam z sił ,nawet szklanka wody pod drzewkiem w sadzie to dla mnie luz,zwłaszcza po 7 miesięcznej zimie,ale ciekawa jestem jaki pomysły na wyjazdy maja mamy z maluchami,może ktoś gdzieś wybywa i sie pochwali.
szantrapa
Ja mam szpital w domu więc też ogródek. Pod warunkiem, że w ten weekend A. go odkopie bo podobno już zarósł. A dopiero co zima była. Tak więc kosiarra w ruch i pewnie się zagrillujemy w długi weekend. Bo A. oczywiście pracuje więc wyjazd odpada. Zresztą dziewczyny chore icon_sad.gif Ale byłyśmy własnie u lekarza i dostałyśmy nakaz spacerowania więc ogródek chyba będzie jednak naszym największym przyjacielem w najbliższym czasie.
amania
a my jak zwykle - GÄ…ski icon_lol.gif
szantrapa
Sam moje też chore, ale ogród mam przy domu:)
szantrapa
My wczoraj dostałyśmy nakaz wychodzenia na spacery. Ale dziewczyny mocno chore więc sceptyczna jestem. Zdrówka Wam zyczę icon_smile.gif
Silije
Ja na wesele kuzynki. Dwa dni zabawy.
joaba
Sam ja rok temu w czerwcówkę miałam ospe w domu synek 5 lat i córcia 5 miesięcy,a już mieliśmy zaklepane miejsce w Grzybowie.Mam nadzieje,że odrobicie majówke w udane wakacje latem. przytul.gif

Silije ,kurczę u mnie w rodzinie nikt ślubu 37.gif nie bierze,a sa 2 potencjalne pary-kuzyn mojego męża Andrzej-dobrze im sie powodzi maja synka więc kto wiec może weselicho będzie,a druga para to moja kuzynka -ciągle mówi,że marzy o prawdziwym ślubie-życzę jej jak najlepiej-oby wymarzyła.

Magdainpoland-obyście się wykurowały choć do majówki,mieszkasz teraz w Dziwnówku?

amania napisz coÅ› o tych gÄ…skach,jak tam jest?
szantrapa
Nie Joabo, nie mieszkam w Dziwnówku ale tam jest mój dom rodzinny i bywam często bo siedzenie samej z dziewczynami w domu mnie dobija, więc wole jak mają przynajmniej możliwość chodzenia na spacery. A od nas przecież to tylko 100 km. A Ty Joabo nigdzie nie jedziesz na długi weekend? A do Gryfina się nie wybieracie na Dni Gryfina? Ja żałuję ale odkąd są dziewczyny nie byłam, wcześniej co roku tam spędzałam majówkę
semi
magda, a co ciekawego dzieje się w Gryfinie? Od nas to w sumie ładnych parę kilometrów, ale nie aż tak daleko, żeby nie pojechać, jeśli sa jakies super atrakcje 06.gif . Na razie planów majówkowych brak. Mąz pracuje, ja nie mam prawa jazdy. Ale na parę godzin gdzieś byśmy wyskoczyli.
szantrapa
emi nie wiem co w tym roku, co roku jest super majowka bo sa Dni Gryfina, przyjeżdżają fajne znane zespoły ( dla mnie niezapomniane były koncerty Kultu, Kobranocki, mijałam się na ulicy z Tatiana Okupnik itd), zawsze jest mnóstwo możliwości zjedzenia czegoś pysznego, sa atrakcje dla dzieci, wesołe miasteczko, paintball, wieczorem na wielkim ekranie kino pod chmurką. ja mieszkałam w Gryfinie i miałam parę kroków, uwielbiałam ten długi weekend, ale wiem, że sporo ludzi ze Szczecina co roku przyjeżdza bo jest ciekawiej niż w Szczecinie. Musisz zobaczyć na stronie miasta tam pewnie jest rozkład godzinny co i którego dnia w tym roku.
semi
dzięki, sprawdze, może się wybierzemy:)
joaba

to tak blisko,może i my się wybierzemy
monia2007
Madziu na dniach miasta jest zawsze fajnie.Często Z M.jezdziliśmy na nie z racji wykonywanego zawodu.

Teraz jak Melka sie urodziła to na razie nie jezdzimy,więc zostaje nam blokowisko w W-wie 13.gif
semi
ech, nie udało nam sie pojechac, ale za to w związku z przecudną pogodą za oknem (wczoraj większośc dnia lało) zdecydowanie jedziemy nad morze. Będziemy spacerowac, spacerować...
szantrapa
emi my byliśmy wczoraj. Ale przed południem nic ciekawego jeszcze się nie dzialo, poza tym padało, mniej niż w Szczecinie ale zdecydowanie za dużo jak na chore dzieci bez wózka. Poszliśmy na Lagunę i to była zdecydowanie najlepsze decyzja, co prawda dzieciaki chore się nie kąpały ale popatrzyły sobie i pobawiły w centrum zabaw icon_biggrin.gif No a dziś ładna pogoda a mój A. dziś i jutro pracuje icon_sad.gif
#Margola
my sie wybieramy do Dziwnówka...
Plaża a potem grill na działce:))
anax
wczoraj grilowałam z rodzinka a dzis albo rynek albo zoo
mama_do_kwadratu
a ja malowałam mieszkanie, a teraz relaksuję się z desperadosem
mawra0
W tym roku nieco inaczej spędzamy majówkę. Wybieramy się na kilka dni do Chorwacji. Jedziemy na wyjazd razem z biurem europol.com.pl. Bardzo podoba mi się taka forma wyjazdu i podróży. Zwiedzimy piękne miejsca oraz wypoczniemy, a cena jest naprawdę okazyjna. Namawiamy jeszcze na ten wyjazd znajomych, jeśli się zdecydują to będzie cudownie pojechać w te miejsca z bliskimi osobami.
rowan_berry
Na sunandsnow.pl mają fajną ofertę na majówkę, rabaty na niektóre apartamenty 15%. Naprawdę warto. My już zarezerwowaliśmy 4 dni we Władysławowie.
Agatha_245
W tym roku szykuje się chyba jakoś bardzo długa ta majówka icon_smile.gif Skorzystamy pewnie z https://sevenseas.pl/ - taki wyjazd majówkowy na aktywy odpoczynek
numb55
Ja w tym roku nie zaliczyłam szczególnej majówki, ale przyszły rok zapowiada się lepiej icon_biggrin.gif a jak z waszymi wakacjami? Zapowiadają się nieco lepiej?
Simpson
Niestety tego lata nie wybieram się (może uda nam się zabrać rodzinę na weekend.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.