To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Strój dla dorosłego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mgiełka
Dziewczyny, może wiecie gdzie można wypożyczyć przebranie dla osoby dorosłej i to nie w sezonie karnawałowym.
Poszukuję stroju księcia.
trylinka
Towarzystwo Kultury Teatralnej - Wypożyczalnia Kostiumów Teatralnych i Ludowych
ul. Podwale 23
tel. 6357127
mgiełka
wielkie dzięki icon_smile.gif
polasia
Jest też sklep/wypożyczalna na Kabatach tuż przy metrze Kabaty:

Ghont Galeria Wypożyczanie Strojów
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 11/2u, 02-797 WARSZAWA

Telefon: 022-4059005, 0607199545, 0603349054

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12-20 ( w sezonie letnim 12-19 )
Sobota: 12-16
Całoroczna wypożyczanie strojów dla dorosłych i dzieci, pracownia kostiumów historycznych, nietypowych, rzeźba i odlewy ciała, usługi plastyczne, broń i zbroja, biżuteria historyczna, skrzydła, maski.
Dokładna lokalizacja:
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 11 lokal 2U - północne wejście z metra Kabaty




Ika
Mgiełka, praktycznie każda wypożyczalnia strojów dziecięcych ma też stroje dorosłe. Polecić mogę jedną wypożyczalnię na Ochocie (co ważne, opłatę pobierają za trzy doby, a nie jak niektóre, za dzień), natomiast odradzam gorąco wypożyczalnię na Dorotowskiej (też Ochota).
mamuśka.chłidzw
ja współpracuje z tą wypożyczalnią
https://przebrania.pl/kontakt.php
Wiem, że mają dwa pkt w Wawie, ja korzystam z tego pod, bo mam bliżej.
mgiełka
Wielkie dzieki za pomoc, na pewno sprawdzę wszystkie tzn. co mają w ofercie. Mam nadzieję, że coś znajdę.
A już się matrwiłam, że będę musiała coś szyć.
mamuśka.chłidzw
ta wypożyczalnia z mojego linku posiada jeszcze różne dodatki np peruki. Wiem, że wypożyczają np. do teatrów. Ja mam od nich strój hrabiego i jest bardzo starannie wykończony.
kinia18
Nie do końca jestem pewna ale peruki chyba wypożyczają w Rokoko https://rokoko.com.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.