To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaka parasolka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zofelia
Witam,

Czy mogłybyście mi doradzić jaką parasolkę kupić 15 -miesięczniakowi?
Bardzo ważne dla mnie są:

* Waga - najlżejszy jaki się da (codzienne wciaganie na drugie piętro)
* Łatwość składania - jestem manualnym zerem dlatego potrzebny mi wózek bardzo prosty w obsłudze (taka parasolkowa Nokia icon_lol.gif )
* Możliwość rozłożenia na płasko, żeby dziecko mogło spokojnie spać.
* Osłona przed deszczem -młody wychodzi codziennie niezależnie od pogody

Mam pytanie do użytkowniczek parasolek:
Czy da się przejechać parasolką w deszczu i śniegu bez szkody dla juniora?
Czy parasolka wytrzyma wciąganie 10-kg malucha codziennie na drugie piętro?
Czy sprawdza się w zimie na otwartej przestrzeni, czy raczej tylko w transporcie?
Czy parasolka udźwignie torbę z akcesoriami dla Smyka?

Bardzo mi zależy na odpowiedziach bo w najbliższy piątek wyjeżdżamy i chciałabym kupić wózek przed wyjazdem. Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie.

Pozdrawiam serdecznie,
sdw
Z zcystym sumieniem moge polecic parasolke Inglesine. Pojecia tylko nie mam jak ona moze sie teraz nazywac? Ja swoja kupowałam 5 lat temu, jezdzi do dzis i miewa sie niezle, tylko obicie ma przetarte. Wiem, ze od tamtej pory pokazały sie nowsze modle np. Inglesina Jet, Inglesina Max i pewnie jeszcze wiele innych. Wszystkie takie same, modele róznia sie od siebie tylko rodzajem "bajerów".

Aha, na wszystkie pytania moge odpowiedziec twierdzaco a Twoje watpliwosci co rozwiac icon_biggrin.gif . Dla mnie to najlepszy wózek jaki miałam (a było ich kilka wink.gif ) choc do njtanszych nie nalezy.

Od znajomych wiem, ze niezle sprawuje sie tez Chicco choc jak dla mnie jest ciut za drogi a klasy tej samej co Inglesina.

Pozdrawiam
Zofelia
Wiolu,

Bardzo Ci dziękuję. Trochę mnie do Inglesiny zraża waga - 7,2 kg.
Moja spacerówka waży tyle samo albo nawet mniej.
Dlatego szczerze mówiąc szukałam jeszcze lżejszego wózka.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
sdw
Zofelia, moja wazy niewiele ponad 6 kilo, chyba 6,3 . No, co prawda niewiele mniej niz napisałas ale zapewniam Cie, ze prowadzi sie doskonale. Serio. Nie czuc wagi. Powiem Ci tylko, ze w tym roku jak bylismy na wczasach wozilismy w niej dwoje dzieci (jedno jakies 18 kilo, drugie 11) plus ogrom bagazu i swobodnie, nawet ja w ciazy, mogłam ten wózek pchac nie meczac sie jakos nadmiernie. A ja mam wózek na małych kołach (moze stad róznica w wadze?) i tak na chłopski rozum to gorzej sie taki prowadzi i ciezej od tych na wiekszych kółkach.

Zreszta, szczerze mówiac, nie wiem czy jest jakas inna parasolaka, lzejsza, ktora spełniałaby Twoje wymagania. Baby Dreams sa troche lzejsze ale "przejechałam sie " na takim najprostszym modelu, ktory rozleciał mi sie po dwóch miesiacach uzywania wiec nie polecam.
snupek
Zofelio
Anielka ma 6 mies , od urodzenia jezdzi w spacerowce - parasolce Chicco 2002 (dopinany fotelik , gondola , to samo co 2003)Waga 7 kg.
Juz kupilkam i zmieniam od wiosny na bebe comfort, nie pamietam modelu ale bardzo fajna.Maria Rosa tez ma taką moze cos podpowie.Ja duzo jezdze autobusami i wspinam sie po schodach wiec wiem o co chodzi z ta wagą
Zofelia
Hej,

No i jednak kupiłam Inglesinę.
Rzeczywiście przez ostatni tydzień nieźle się sprawowała - bardzo łatwo się prowadzi, ma wygodną rączkę, Maksio już w niej kilka razy spał na spacerze.
Jedyna wada to kolory (granatowo -biała). Pewnie za kilka tygodni będzie granatowo-szara wink.gif Mam nadzieję, że Maksio już w niej zakończy czasy wózkowe i nie będę musiała kupować kolejnego wózka.
Wózek kupowałam w strasznym pośpiechu i wzięłam jedyny egzemplarz. Prawie się spóźniliśmy na samolot.

Bardzo Wam dziękuję. icon_lol.gif

Serdecznie pozdrawiam,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.