To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zakopane - mieszkanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko.
Jakby ktoś szukał mieszkania na wakacje, weekendy itp służę namiarem:D Od 2 lat wynajmujemy mieszkanie w centrum Zakopanego, przy Krupówkach(za kościołem) icon_biggrin.gif Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane z balkonem (jedynie pralki brak) nowe budownictwo z garażem podziemnym icon_biggrin.gif cena super, za naszą trójkę 100 zł za dzień (bez dodatkowych opat) polecam.
Posiadam zdjęcia mieszkania icon_razz.gif
.Angel
Ja poproszÄ™ o namiar icon_smile.gif
mamuśka.chłidzw
poprosze o namiary na pw. Płaci się od osoby czy w sumie ryczałtem?
moko.
namiar dam, zdjecia też? wiesz chyba ceny są ustalane ze względu na osoby, ale i tak cennik jest różny. Jutro podeślę oki
mamuśka.chłidzw
Mam nadzieję, że będziesz pamiętać. Siostra szykuje się na dniach połazić po górach a i nam może się przyda w póxniejszym okresie. Trochę tajemniczo zabrzmiało z tymi cenami ale obaczym.
.Angel
Ja poproszę też o zdjęcia icon_biggrin.gif może być na pw lub podam Ci e-mail jak wolisz icon_wink.gif
Helena
ja tez poprosze namiary i zdjecia icon_smile.gif
Sabina
Ja też. Jak możesz wyszczególnić jak rozkłada się cena, to poproszę. Tzn. ile dzieci i ile dorośli. U nas inaczej rozkłada się ilość osób. I ile jest spań. icon_smile.gif dzięki

A_KA
Moko... ja też poproszę o namiary! Co prawda nie wiem kiedy teraz uda mi się wyjechać do Zakopanego... w te wakacje to już raczej nie rycze.gif , ale jak nie teraz to później na pewno skorzystam. Kocham góry! A na mieszkanie pod Zakopanem już się nie piszę... Poronin może i fajny jest, ale - jak ktoś z samochodem. Codzienne dojazdy do Zakopca busami to przesada, a w samym Poroninie to nie ma co robić jednak...
Chętnie obejrzę też zdjęcia. I chętnie poznam tajniki cen icon_wink.gif
moko.
Sabino cena jest ustalana indywidualnie, zależy ile osób i w jakim wieku dzieci.
Są dwa pokoje - w każdym pokoju są dwa łożka dwuosobowe ( a w zasadzie jak sa małe dzieci to w jednym łozku trzy sztuki się zmieszczą) więc miejsc "leżących" jest 8 (9)
W mieszkaniu byliśmy ze znajomymu, więc pomiesciły się 4 dorosłe osoby + 3 dzieci. (8-9-9 latki)
Teraz jedziemy tam z moją siostrą, więc za 4 dorosłe osoby + 3 dzieci ( wiek 7-8-10 lat) płacimy po 25 zł za osobę. W tym wszystko ( nie płacimy nic za prąd, wodę, garaż) wszystko w cenie się mieści. Ale ceny można negocjować jeśli ktoś przyjeżdza na dłużej !
Uważam ze 25 zł za osobę to fajna cena - w centrum Zakopca zwłaszcza !
Dajcie maile to wam wyśle foty !

moko.
a dodam, ze wolne jest mieszkanie w II połowie sierpnia icon_biggrin.gif
Sabina
Poproszę zdjęcia wysłałam maila icon_smile.gif
Kasiusia
Jeśli można to ja też poproszę o namiary i zdjęcia blagam.gif
domi
CYTAT(moko. @ Mon, 02 Feb 2009 - 18:53) *
a dodam, ze wolne jest mieszkanie w II połowie sierpnia icon_biggrin.gif

Tylko w tym terminie jest wolne? Ja jestem zainteresowana 2 połową czerwca i jeśli jest jeszcze wolne to daj znać...wysle maila dla zdjeć.
renata19750702
Podciągam. Potrzebny mi termin na koniec czerwca lub sam początek lipca. Amerykanie mi się na głowę walą i chciałam im trochę atrakcji zapewnić....
MARMAT78
WITAM !
CZY MOGĘ TAKŻE PROSIĆ O NAMIARY I ZDIĘCIA.
Suzana
Moge też?
Gdańszczanka
ja też ja też icon_smile.gif)
mail: milka_es@wp.pl
moko.
Suzana podaj maila.
Gdańszczanka mail wysłany.
naples
Poprosze rowniez o namiary na PW icon_smile.gif
I dziekuje !
joana_m
Ja również poprosze o namiary na maila: joana_m@poczta.fm
semi
moko czy to aktualne?październik mnie interesuje, będę wdzięczna za namiary:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.