To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dodatkowa praca na komputer

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Tak sobie pomyślałam, że przydałoby mi się jakieś dodatkowe zajęcie. Dziecko wcześnie chodzi spać, mogłabym wieczorami poklikać za dodatkowe pieniądze.

Jeżeli ktoś miałby jakąś propozycję, ew. pomysł gdzie i jakiej pracy szukać, poproszę o informacje na priva.

Chciałabym, żeby nie było to przepisywanie tekstów czy wywiadów.
ulcik
jakby co ja też się podłączam icon_smile.gif
u
szantrapa
ale flasha nie znacie? stronki www nie zrobicie? bo ja nie mam czasu a mam kogoÅ› kto potrzebuje
KM
Magda, ja niestety nie znam flascha.
ciao
CYTAT(KM @ Mon, 28 Apr 2008 - 12:40) *
Tak sobie pomyślałam, że przydałoby mi się jakieś dodatkowe zajęcie. Dziecko wcześnie chodzi spać, mogłabym wieczorami poklikać za dodatkowe pieniądze.

Jeżeli ktoś miałby jakąś propozycję, ew. pomysł gdzie i jakiej pracy szukać, poproszę o informacje na priva.

Chciałabym, żeby nie było to przepisywanie tekstów czy wywiadów.


Ja tez bym prosila o taka informacje,nie musi byc mna priva a przepisywanie tesktow jak najbardziej byloby OK
justapl
również jestem zainteresowana gdyby ktoś miał info

może być przepisywanie tekstów
klikanie w reklamy odpada bo już raz próbowałam 37.gif
Patrycja79
WITAM!Mam interesujący namiar na pracę przez internet.Zawsze to jakieś pieniądze,zwłaszcza dla kogoś kto nie pracuje zawodowo,zajmuje się domem i dziecmi.Zainteresowane piszcie na: 1sabi214@gmail.com ognisko.gif
justin
pierwszy post i tak od razu z propozycjÄ…?
Hm.
agnese
któraś skorzystała - bo ciekawa jestem
w necie pełno jest takich ogłoszeń a wszystkie kończą się na tym, że trzeba wykupić jakiś pakiet czegoś icon_razz.gif ostatnio miałam o e-book którą miałam kupić a później rozprowadzać już zarabiając dla siebie icon_smile.gif
Wiewi
ja też już kilkakrotnie sprawdzałam te ogłoszenia i zawsze to jakieś przekręty. sama szukam pracy którą można wykonywać w domu. jakby co więc się podpinam.
Roberta
Dołączam do zainteresowanych pracą w domu. Erzac z CV: biolog, specjalista ds. rejestracji leków, tłumaczenia ulotek z angielskiego, word biegle.
justysp26
Ja też jestem zainteresowna pracą w domu może być przepisywnie tekstów,wywiadów
Wszystko na czym można zarobić siedząc w domu.
MamaJulki
dołączam się do zainteresowanych
cilla
Też się podpinam. Przepisywanie tekstów, wystawianie aukcji na allegro itd.
elzbietab
Witam! W sprawie dodatkowej pracy: sama pracuję ponad rok w Fm-ie i jestem bardzo zadowolona:) Więcej info : tel 605571624
kaku2609
Najlepsza praca przy komputerze to pisanie postów, polecanie stron jakieś linki coś, to jest naprawde najlepsza praca dodatkowa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.