To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Które zdjęcie do CV?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Cleo
Musze jakies zdjecie do CV wstawic (chyba, ze powiecie, ze nie trzeba....). Na prawie wszystkich jestem z...dziecmi. TAKICH chyba się nie dołącza, prawda? icon_wink.gif
Proszę, spojrzcie na te bezdzieciowe i powiedzcie, ktore bedzie ok do CV, bo mi sie wydaje, ze wygladam albo jakos młodo (!) albo cos nie teges, za bardzo wyszczerzona albo upiorna. ALbo ze spuszczonymi oczetami -tak chyba najlepiej wychodzę, hehe.
dzieki!

Kandydatka nr 1: (ew. po wycieciu dzieci??)



Kandydatka nr2: (ew. po wycięciu siostr, ja to ta z lewej)




Kandydatka nr 3: (po wycieciu kolezanki, ja to ta z prawej, ale jakos sie chichram glupio icon_wink.gif



kandydatka nr 4: (tajemnicza;) )



kandydatka nr 5: (wampirzyca;) )





Jeszc moze poszukam wiecej potem....
Meggi
Cleo ja bym wycięła Twoją buzię z tego pierwsezgo i byłoby ok icon_wink.gif

Mogę pomóc jesli wyślesz mi na pocztę tę fotkę to ci wytnę icon_smile.gif
Cleo
Moglabys?? bo mąz dopeiro wieczorem poznym, jak wroci, cos by pomogl... a umiesz tez rozjasnic jakos/? tylko, czy ja tma nie za bardzo uchachana? taka nieprofesjonalna jakos mina i za młodziencza moze?...
Cleo
W ogole, to co jest- 40 odslon tego postu i jedna wypowiedz!! ja tu Wam mą twarz nadobną odsłąniam, a Wy nie mozecie pomoc?icon_wink.gif
w ogole cos mi sie pochrznialo w tym cv, bo nie ma jeszce wszystkiego poinstalowanego w systemie i np. punktowanie pocielo zdania kropkami! 29.gif a foty chyba w ogole nie da sie wstawic...
Meggi
Cleo wysyłaj zobaczymy co sie d a zrobić
aurelka21@wp.pl
Meggi
CYTAT(Cleo @ Tue, 29 Apr 2008 - 14:54) *
W ogole, to co jest- 40 odslon tego postu i jedna wypowiedz!! ja tu Wam mą twarz nadobną odsłąniam, a Wy nie mozecie pomoc? icon_wink.gif
w ogole cos mi sie pochrznialo w tym cv, bo nie ma jeszce wszystkiego poinstalowanego w systemie i np. punktowanie pocielo zdania kropkami! 29.gif a foty chyba w ogole nie da sie wstawic...


Cleo a z jakigo korzystasz edytora???

W wiekszości można porostu zrobić kopiuj /wklej i potem obramowanie do fotki ustwaić opływajace.
Jak będzie szmieć problem to wyslij mi tez to CV wstawie ci fotke i odeslę. Wkońcu to robię codziennie icon_biggrin.gif
az
Ja się waham między nr1 i nr2. Ze wskazaniem na 2 (ze wskazaniem na 1). Zależy o jaka pracę zamierzasz się ubiegać. Jeśli jako modelka-nieletnia to ostatnie.
szantrapa
Cleo pierwsze jeśli już. Ale powiem Ci, że nie do wszystkich cv nalezy dołączać zdjęcie! w niektórych wypadkach jest to źle widziane nawet, zależy od tego jakie stanowisko i od innych czynników. Ja stosowałam tą zasadę , jak odpowiadałam na ogłoszenie, że jesli pisali wyraźnie to dawałam zdjęcie, a jak nie, to bez zdjęcia. i tak radzą poradniki również.
wiewiórczak
Kandydatka numer 2 i tak w ogóle na niepełnoletnią wyglądasz 06.gif
wiesiołek
Ja bym poszła do fotografa i zdjęcie dowodowe sieknęła. Takie rodzinne i wesołe mało profesjonalne mi się wydają.
Cleo
Dziewczeta, ja w lutym 30-tke skonczylam! 43.gif daltego musze jakos wygladac hm powaznie, ale ladnie/wdziecznie? hm
mam 3 oferty- tę z Cosmo na redaktorke dzialu Seks i psychologia odrzuciłam 06.gif , wiec zostaje mi: sekretarz redakcij w powanzym wydawnictwie, redaktor serwisow netowych w duzym portalu i pare NGOsow... i wlasnie sie waham, czy do tego wydawnictwa wysylac zdjecie w ogole...
Gremi
Cleo - ja podobnie jak wiesiolek uwazam ze lepiej wcale zdjecia nie wklejac jesli mialoby to byc zdjecie nazbyt rozesmiane lub takie ktore widac ze bylo wycinane bo to nie wyglada profesjonalnie. Sorki za szczerosc ale sama prosilas o opinie 08.gif

P.S. A moze dorysuj sobie jakies zmarszczki bo nikt nie uwierzy ze masz 30 lat icon_smile.gif
wiewiórczak
Dlaczego uśmiechnięta buzia jest mało profesjonalna? 04.gif
szantrapa
Jak już pisałam, wszystko zalezy od charakteru pracy. Te stanowiska, ktore Cleo opisała, wydaje mi się, że spokojnie dopuszczają uśmiechnięte zdjęcie icon_smile.gif
Mika
CYTAT(Cleo @ Tue, 29 Apr 2008 - 13:36) *
Dziewczeta, ja w lutym 30-tke skonczylam! 43.gif daltego musze jakos wygladac hm powaznie, ale ladnie/wdziecznie? hm
mam 3 oferty- tę z Cosmo na redaktorke dzialu Seks i psychologia odrzuciłam 06.gif , wiec zostaje mi: sekretarz redakcij w powanzym wydawnictwie, redaktor serwisow netowych w duzym portalu i pare NGOsow... i wlasnie sie waham, czy do tego wydawnictwa wysylac zdjecie w ogole...


wiesz... teraz jest moda na sprawdzanie kandydatów w necie
pewnie już dawno wiedzą jak wygladasz icon_lol.gif i na jakich forach bywasz icon_wink.gif

ten seks to ja mogę wziąć buuuahahahahaha icon_wink.gif icon_lol.gif 04.gif

z tą 30 to chyba kitujesz
a jak nie,to Ci zazdroszę
wrednie zadroszczę 08.gif
aluc
jak nie musisz, to nie wysyłaj żadnego
nie dlatego, żeś nieładnie wyszła icon_smile.gif ale dlatego, że to IMO nie są zdjęcia nadające się do cv
szantrapa
CYTAT(Cleo @ Tue, 29 Apr 2008 - 13:36) *
Dziewczeta, ja w lutym 30-tke skonczylam! 43.gif


to ludzie tak długo żyją ? 03.gif 43.gif

Cleo wyglądasz na nastkę, poważnie droga młodsza koleżanko, ale to nie znaczy, że masz się postarzać icon_wink.gif
Cleo
No, ja wiem ALuc ,ze to nei sa typowe do CV, ale nie mam mozliwosci teraz zrobienia innych ani na dysku nei mam innych/. Jeszcze kolega ma mi przeslac wieczorem jakies, to spojrzę. I oferty jeszcez mam inne nowe do wyslania dopiero... nie chcę juz zwlekac-jestem na granicy wytrzymalosci ogolnej. Krok pt. szukanie pracy to juz wielki postep w obecnym moim stanie psycho-fizzycznym.
Wczytam się poza tym w te ogloszenia, bo moze ine wszedzie jest mowa o zdjeciu, to po prostu nie wyslę, jak nie wspomna.
Mika- bierz tę Cosmo, bierz:)
Magda- wiesz, ale np w tym wydawnictwie, to ja sobie wyobrazam powaznych brodatych gości - intelektualistów, wiec ine mogę jak siksa totalna wygladac, bo meni do parzenia kawy wezmą, a to juz w zyciu robiłam, czas isc krok wyzej, jak sie ma te 30 lat;)
Meggi- wyslalam, mozesz zobaczyc, czy u Ciebie tez pociachane kropkami w 'dodatkowych informacjach' np? dzięki!
kasiarybka
5
użytkownik usunięty
Cleo nie za bardzo te zdjęcia do cv. Pierwsze by było nawet, ale za ciemne, a reszta fajne, ale nie do cv. A zdjęcie jednak lepiej dołączyć, tak przynajmniej twierdzi mój mąż, a on wiele cv przegląda.
emce
CYTAT(aluc @ Tue, 29 Apr 2008 - 17:56) *
jak nie musisz, to nie wysyłaj żadnego
nie dlatego, żeś nieładnie wyszła icon_smile.gif ale dlatego, że to IMO nie są zdjęcia nadające się do cv


Dokładnie.
Jesli poproszą o zdjecie - podbiegniesz do dobrego fotografa i sobie porzadne zdjecie zrobisz na cito.

O na marginesie - slicznie wygladasz! icon_smile.gif
Meggi
Cleo pokaż to które siostra wstawiła do CV, według mnie jest najlepsze.
KM
Cleo, uśmiech masz piękny i takie fotki do CV na stanowisko fotomodelki mogłabyś śmiało dołączyć. Natomiast, do pracy takiej o jakiej piszesz to raczej zdjęcie uśmiechnięte, pogodne, ale nie roześmiane. Wyczytałam kiedyś w jakimś poradniku, że na zdjęciu do CV nie powinno się pokazywać zębów.
Cleo
No wlasnie, a ja zawsze te zęby suszę 03.gif Na tym od siostry z kolei mam jakies wory pod oczmai, bo to zdjecie chyba 2 mies. czy miesiac po porodzie robione...
NIe moge tego, o ktorym Meggi Wam pokazac, bo znowu musze cos zdałnlołdować, żeby móc wyjąc z dokumentu....
Sprawdzilam- w zadnym z tych oglsozen nie proszą wprost o fote, ale moze to faktycznie rozumie się samo przez się...?
dzieki za mile slowa, ale zdajecie sobie sprawę, ze to zasluga mojej siostry-fotografki, kolegi fotografa, a w 2 przypadkach chyba tez photoshopa? icon_smile.gif
Meggi
Oto zdjecie o którym pisała Cleo:





użytkownik usunięty
Cleo, ale Ty na wszystkich zdjęciach pięknie suszysz piękne zęby... 02.gif

Takie oto stare zdjęcie znalazłam w moim przepastnym archiwum:

Cleo
Paka!!! 29.gif 29.gif kiedy to bylo? gdzie?! no, tu juz na maksa uzębienie pokazalam:)
A to, co Meggi wstawilam- jakos tak spuchnieto-podkrązono wygladam i ta bluzka dla karmiacych-no nie wiem... może w czarno-białe/szare je przemienię albo sepię, to sie nada?...
Teraz mysle nad listmai motywacyjnymi, bo wieki takowych nie pisalam, a moez jakies zasady nwoe powstaly... Cholerka, chora Hanka znowu sie budzi. pa!
Mika
CYTAT(Cleo @ Tue, 29 Apr 2008 - 21:50) *
A to, co Meggi wstawilam- jakos tak spuchnieto-podkrązono wygladam i ta bluzka dla karmiacych-no nie wiem... może w czarno-białe/szare je przemienię albo sepię, to sie nada?...


a od czego Photoshop? icon_wink.gif
wszystko da się podretuszować
jaAga*
To co wkleiła Meggi wydaje się ok, zresztą w cv będzie mniejsze, więc nikt sie aż tak wpatrywał nie będzie, warto zrobić dobre wrażenie sympatyczną buzią-a tu takową posiadasz. I wogóle inaczej sobie Ciebie wyobrażałam icon_wink.gif równolatko icon_wink.gif.
Meggi
Cleo zobacz sama w czarno-białym i sepi, chyba jednak odpada





Cienie można zretuszowa icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Po prostu, Cleo, musisz się wyrwać z domu i zrobić sobie zdjęcie u porządnego fotografa. Jesteś fotogeniczna i na pewno wyjdzie ładne.
Cleo
Przypomnialam sobie, ze moze zdjecie, ktore robila do dyplomu mgr by sie moglo nadac, choc tam dziwnie wychylona jestem, ale powazna i w porzadnej koszulce z kołnierzykiem;) no, 6 lat temu to bylo, ale co tam icon_wink.gif
MOglabym je zeskanowac, tylko niech Niebiosa naprowadzą mnie na slad dyplomu, bo wlasnie wynurzylam sie z 5 szuflad i 2 szaf i nie ma! choc zawsze był 21.gif
dzieki za wszystko! jutro-kontynuacja, ale juz ostateczna, bo czas goni!
Jaaga-a jak mialam wyglądac?icon_smile.gif
jaAga*
Hmmmm napewno nie tak jak wyglądasz 04.gif i chyba poważniej (w sensie: doroślej) 08.gif
AnkaSkikanka
Łoj nie tak się konwertuje do BW i sepii. Cleo - fajnie wyszłaś na tych fotach, ale faktycznie do CV są średnio zdatne icon_smile.gif
Meggi
CYTAT(plombiusz @ Wed, 30 Apr 2008 - 00:37) *
Łoj nie tak się konwertuje do BW i sepii. Cleo - fajnie wyszłaś na tych fotach, ale faktycznie do CV są średnio zdatne icon_smile.gif



Łoj czepiasz się, w Irfanie to było robione w pracy korzystam tylko z tego icon_wink.gif
AnkaSkikanka
Lepiej nie robić w ogóle niż tak icon_wink.gif Dobra - kuniec icon_wink.gif
Meggi
CYTAT(plombiusz @ Wed, 30 Apr 2008 - 13:22) *
Lepiej nie robić w ogóle niż tak icon_wink.gif Dobra - kuniec icon_wink.gif



Oj powiało, oj powiało 37.gif

Wiem, ze dla kogoś kto zyje fotografią, tak jak Ty, zupełnym szacunkiem to pisze, to porostu wielka zdara spojrzeć na coś takiego, ale zdjecia w Irfainie obrabiałam nie raz i na takie codzienne potrzeby w mojej pracy spełnia sie super. Gdyby chodziło o zdjecia do CV do agencji modelek to co innego.
Nieraz własnie w tym progarmie obrabiałam zdjecia i myślę, udawało mi sie nieźle, zwłaszcza jak widziałam jakie zdjecia ludzie potrafia przynosić do CV. Te Cleo to naparwdę każde jest ok w porównaniu z tamtymi. Nie zajmuje sie fotografia zawodowo, jestem w porównaniu z Tobą i Aluc laikiem, ale uwierz mi jakoś sobie radzę i nie raz coś mi sie udało icon_wink.gif
Cleo
Meggi-ja ci dziekujęicon_smile.gif
i chyab to wlasnie pojdzie, bo nie moge znalezc cholernego dyplomu mgr icon_sad.gif
AnkaSkikanka
Łoj Meggi - mam nadzieję, że Cię nie uraziłem icon_smile.gif Rozchodzi się o to, że takie przeróbki niekorzystnie wpływają na odbiór osoby ze zdjęcia. A zabawa w BW, to coś więcej niż saturacja na zero icon_smile.gif I tyle icon_smile.gif

Cleo - nie masz tam jakiegoś osiedlowego punktu foto? Trzask, raz dwa i po sprawie będzie icon_smile.gif
Cleo
punkt moze i masm ale mam tez 2 chorych dzieci 29.gif
aneea
Cleo, powtórzę, wiem, ale... zdjęcia są super i wogóle, ale do cv to one niebardzo...
Nieprofesjonalne. Te BW nieostre, nie takie..

Stań na uszach i znajdź kogoś, kto mogłby z dziecmi chwilę zostań i podskocz do fotografa.
Zdjęcie to niby drobiazg, ale cv to Twoja wizytówka, pierwsze wrażenie jakie wywoła zaważy na decyzji pracodawcy.

Trzymam kciuki za nową pracę! icon_smile.gif
Cleo
Poszukam jeszce tego cholernego dyplomu...
Nowa praca- zobaczymy, ... to nagle dosc akcje z moejj strony: ani nie mam niani, ani przekonania w męzuu, ze Hanka juz moze z kims zostac, ani ja nie ejstem pewna jako KTO moge pracowac, bo doswiadczenie mam hmm...zroznicowane;)
zobaczymy!

PS

Znalazłam jeszcze takie:
emce
Cleo, chyba najlepsze (do CV) z dotychczasowych. Tylko, że ta bluzka wyglada tak, jakby Ci przy szyi kawałki bielizny wystawały icon_wink.gif Wg mnie do cv - niekoniecznie icon_wink.gif
Naprawdę, stań na rzęsach a zrób sobie jakieś profesjonalne zdjęcie dokumentowe.
użytkownik usunięty
Kolejne piękne tylko znów nie za bardzo do cv.
Cleo a siostra nie może Ci zrobić?
Cleo
wiecie co, moja siostra teraz zkarecona przed slubem, ja mam teraz nie tylko chore dzieci, ale jeszcez meza. Jetem pzoa tym hmm 'niezrobiona'- wiecie wlosy, makijaz, brwi, podkrazone alergicznie czerwoen oczy itd.
a na neiktore oferty msuze wyslac JUZ. i wiem,z e jakz aczne kombinowac z fotgrafem itd, to w koncu nie wysle niczego i zostane w tym stanie, w ktrym ejstem.
skoro na 100% mowicie, ze wszystkie do kitu, to wysle bez zdjecia. Chyab,z e znajde dzis to z dyplomu i juz obiecuje, ze to bedize ostatnie, ktore Wam pokaże:)
Ogolnie wątek mnie bardzo dowartosciowal-dziekujęicon_smile.gif) powinnam chdozic z maską photoshopa;)
kasiarybka
A ja się wyłamię icon_smile.gif Ostatnie zdjęcie jest piękne i moim zdaniem jak najbardziej się nadaje icon_smile.gif naprawdę tak myślę.
Wydaje mi się, że jeśli szef, lub prezes to fajna i otwarta osoba, przyjmie takie CV z uśmiechem i uznaniem dla oryginalności.
Ja gdybym była szefem, napewno zwróciłabym uwagę na takie CV jako na pierwsze icon_smile.gif Oryginalne, z charakterem, bardzo mi się podoba taki pomysł Cleo icon_smile.gif
kasiarybka
2 razy poszło.
Cleo
Kasia, w koncu wyslalam kilka z tym ostatnim wlasnie - ale nie tym nr 5 , tylko tym tuz nad Tobą -z paluszkiem u główki 08.gif 03.gif
Kontyngent Sił Zbrojnych Wojska Polskiego się zainteresował 06.gif
amania
Cleo, na tym zupełnie ostatnim wyglądasz przepięknie!
mama_do_kwadratu
cudnaś Cleo (lat naście masz na 100%)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.