To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kostium rusałki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

domi
W przedszkolu jak co roku robia wiosenne przedstawienie połączone z dniem matki. W zeszłym roku Domcia była tulipanem i nie było trudno zrobić jej stroju. W tym roku natomiast będzie ...rusałką icon_mrgreen.gif . No własnie jak wygląda rusałka??? Pani Dominice powiedziała, że jest cała zielona. Domyslić się mogę, że ma suknię z wodorostów. Na głowie może jakiś wianek z wodnych lilii. Czy dobrze ją sobie wyobrażam? Nie da sie ukryć, że nigdy nie widziałam wodnej rusałki 02.gif . Szukałam w necie inspiracji ale szczerze mówiac.... marnie mi idzie 37.gif .
Czy ktoś widział rusałkę icon_cool.gif ? Pomocy blagam.gif !!!
Carrie
Rusałka jaką opisałaś to prawie postać jaka przewinęła się w Żwirku i Muchomorku.Zielona. Z wiankiem lilii na głowie to dobra koncepcja.

A tu zdjęcie

https://thetvdb.com/banners/episodes/81349-352565.jpg
grzałka
rusałka wygląda taK:
domi
Grzałka> dzieki bardzo.
znalazłam kilka rusałek na jednym obrazku, które najczęściej mają wianki kwiatów i liści na głowie, mają coś w stylu sukienek ale bardziej przypomina to narzutę, szal owiniety w około. Patrząc na te wszystkie zdjecia i łącząc je razem...wychodzi cud-rusałka 06.gif .
Silije
Moja Julka jako rusałka Goplana jest tutaj:
https://www.maluchy.pl/forum/Moja-wspaniala...ana-t52797.html
Aneczka
albo jak Fairies Disneya
Becix
Mnie się skojarzyła od razu Rusałka Amelka. 02.gif
domi
Tak będzie wyglądać moja rusałka 06.gif .


grzałka
ślicznie i bardzo rusałkowo icon_biggrin.gif
Carrie
Śliczna dziewczynka, śliczna rusałka
Silije
Domi przepięknie!
Gruszka
W rankingu rusałek obstawiałam najpierw rusałkę Carrie ( 06.gif - bardzo inspirująca icon_wink.gif ) a później rusłakę Amelkę (he he), ale zdecydowanie Twoja rusałka, Domi, jest najładniejsza icon_biggrin.gif
domi
Dzieki dzieki 06.gif . Na szczęście, że nie wyrzuciłam tej starej sukienki bo byłby wiekszy problem a tak ....odzienie gotowe. A sztuczny kwiatek lepiej się prezentuje na głowie Miki niż na ścianie 08.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.