To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

canon a60 czy a410?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sdw
Muszę juz natychmiast na przedwczoraj kupić dziecku aparat. Obiecany ma od dawna a matka, jak zwykle, obudziła sie z ręką w nocniku na 10 dni przed wyjazdem na zieloną szkołe 21.gif Oczytałam się recenzji tyle, że juz nic nie wiem. To znaczy wiem, ze chce jej kupić canona. Z recenzji wynika, że powinien być to canon a60 bądź a410. Mam na oku oba te aparaty, w zbliżonej cenie. Jeden od osoby prywatnej dugi - handlarza. Handlarz dokłada akumulatory, ładowarkę i kartę 1Gb. Prywatny nic nie dokłada (w komplecie daje kartę 128Kb) ale ma sprzęt o niższej liczbie pixeli za to o lepszych recenzjach (chyba lepszych, bo też tych recenzji nie traktuję śmiertelnie poważnie).

I ja teraz nie wiem... Pomożecie?

blagam.gif
sdw
Jeszcze Canon Ixus 30 brzmi przyjaźnie...

Który wybrać???? KTÓRY??????????????
Mika
mam ixusa 40 - nie narzekam icon_wink.gif
jak na zapasowe podręczne pstrykadło jest szybki i robi całkiem nie złe zdjecia
porównanie A60 i A410

https://www.fotografuj.pl/Article/Poradnik_..._komunie/id/158
sdw
Kupłam 29.gif

Wcale nie canona za to, hehe Zdaje się, że przez przypadek nabłam całkiem przyzwoity aparat za jeszcze przyzwoitsze pieniądze. A najbardziej się cieszę, że zaoszczędziłam na kosztach wysyłki 06.gif

Otóż wię chciałam powiedzieć, że zakupiłam Nikona coolpixa l14. Jak twirdzą opisy najenergooszczędniejszy aparat na rynku, co mię cieszy, bo nie muszę dziecięciu dawać walizy baterii bądź ładowarki. Kosztował niespełna 280 złotych z czego końcówkę dziecię wysupłało samo, bo ja nie chciałam przekroczyc 200 złotych (wkońcuż to tylko aparat dla dzieciaka) - miał byc tani, łatwy w obsłudze, robiacy niezłe zdjęcie w auto i nie czarny oraz nie srebrny 06.gif

Zrobiłam nim na razie jakies 200 zdjęć (w godzinę mniej więcej - każde ostre i wiernie oddające kolory. Dzieci wykonały zdjęć drugie tyle - prawie kazde ostre. Bateriom dołączonym do zestawu nic nie jest i wyglada na to, ze spokojnie zrobię na nich jeszcze`drugie tyle zdjęć :schock:

No, to się ochwaliłam 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.