To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierwsze urodzinki Hanki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Hanuś- żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy

niech życie Ci da - to wszystko o czym marzysz!

życzy Meggi z dziewczynkami icon_smile.gif



Saskia
oj, pamiętam ten wątek sprzed roku, Cleo mierzącą czas między skurczami, posty dziewczyn "no jedź już: icon_wink.gif

Haniu - rośnij zdrowa, duża, mądra i piękna icon_wink.gif pociechy z rodziców i siostry icon_wink.gif
Choco.
Haneczko- wszystkiego co najlepsze. Abyś dorastała w miłości, spokoju, zdrowiu i wśród fantastycznych ludzi. Spełnienia marzeń, dla Ciebie i Twojej rodziny.
Pozdrawiam!
szantrapa
To juz??? Ależ ten czas leci, też pamietam tamten wątek tylko...trudno mi uwierzyc, że to już rok icon_smile.gif zwłaszcza jak spojrzeć na zdjęcia młodziutkiej Cleo wyglądającej na co najwyżej siostrę trzódki swojej icon_wink.gif Hanusiu, zdrówka przede wszystkim, bo wiem, że ostatnio z tym nie jest najlepiej. Zdrowiej kochana, lato idzie i trzeba to nalezycie wykorzystać. To najważniejsze. A poza tym spełnienia marzeń, wszystkich, najskrytszych. I uśmiechniętych, szczęśliwych rodziców. 100 lat maleńka!
cydorka
Hanuś kochana rośni zdrowa, uśmiechnięta w szczęsciu i miłości
cydorka
Cleo
Hania bardzo dziękuję- tygrysek z 1. postu bardzo ją ucieszyl:)
szczegolnie przydadzÄ… sie zyczenia zdrowia- od poniedzialku znowu w kolko z tajemniczÄ… gorÄ…czkÄ…icon_sad.gif

i tak- to naprawde dziwne, ze minÄ…Å‚ ROK. nieslychane!
Maciejka
Haniu, Cleo! Bardzo serdecznie Was ściskam i życzę zdrówka i samych ciepłych, radosnych dni!
Cleo
Maciejka dzieki! icon_smile.gif niech te zyczenia zdrowia sie spelnia- kolejna dobra goraczki....
szantrapa
Cleo jesteśmy z Wami, moje już zdrowe, niech i Wam sie udzieli.
Sabina
Więc DUŻO ZDRÓWKA icon_smile.gif i UŚMIECHU
addera
Sto lat Haniu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.