To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Klocki Logo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eJustynka
Kochani
czy ktoś z Was kupił może swoim pociechom klocki Logo? Ja właśnie je zamówiłam, ale zapomniałam o instrukcji. Nie opłaca mi się zamawiać jej osobno bo koszty przesyłki 3krotnie przewyższaja cenę instrukcji.
Może ktoś mógłby mi skserować i przesłać mailem?
Byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam.
Siunia
Ja Ci raczej nie pomogÄ™, ale mam pytanko icon_smile.gif
Co to za klocki, ze instrukcja potrzebna?
Skoro zamówiłaś, znaczy przyjdą pocztą - może zamawiałaś przez internet? Podaj stronke, bo jestem ciekawa.
Skoro tak Ci zależy na tym, to znaczy, że to coś ciekawego icon_smile.gif
Zatem i ja chciałabym wiedziec "co to". Może tez się skusze?
- Siunia
ps. znam LEGO ale LOGO? Bardzo mnie tym zaciekawiłaś icon_smile.gif Czekam i z góry dziękuję
eJustynka
Już wyjaśniam. Klocki Logo są to klocki, które przez zabawę uczą najmłodsze dzieciaczki czytania, pisania i liczenia. Na każdym klocku są litery drukowane i pisane, wielkie i małe, znaki przestankowe oraz znaki matematyczne. Dzieci bawiąc się nimi w naturalny sposób przyswajają sobie litery i cyfry. Wiadomo, że jak się da takie klocki dwulatkowi to nie będzie się od niego wymagało, żeby układał słowa. Instrukcja jest potrzebna do zabaw z dziećmi starszymi. Jest udowodnione naukowo, że dziecko, które spotkało się po raz pierwszy z tymi klockam w pierwszym lub drugim roku życia, w wieku 6 lat płynnie czyta nawet Baśnie Andersena.

Ja słyszałam po raz pierwszy o tych klockach na studiach i obiecałam sobie wtedy, że będę ich szukać do skutku i znalazłam icon_smile.gif

A adres strony: https://glottispol.gda.pl

Pozdrawiam.
Siunia
A ja czułam, ze to cos fajnego będzie icon_smile.gif
Ja też MUSZĘ JE MIEĆ icon_smile.gif
Justrynko, widzę, ze to firma z Gdańska. Za to adresu tam wyczytac nigdzie nie mogę.
Czy masz gdzieÅ› jeszcze jakieÅ› namiary na nich?
Może masz gdzieś zapisany adres z przesyłki? Bo opakowanie to zapewne poszło juz do kosza ;0 (che, che, kto by trzymał papierzyska do pakowania, tym bardziej, że zużyte)
Moja Wika ma 2 lata i 3 m-ce. Myśle, ze to może być dla niej fajne. Wprawdzie juz alfabet zna icon_smile.gif
Czyli na każde "a" mówi: "ania"
"b' to babcia ... itd.
Wystarczyło chwilę nie być w domku i juz Babcia wzięła się za edukacje icon_wink.gif
Ale teraz poważnie, klocki mi się podobaja.
W pierwszej chwili, gdy przeczytałam, ze kosztuja 349 zł to padłam ... ale doczytałam dalej i ta wersja jest bardziej dla przedszkoli czy szkół icon_smile.gif Bo znalazłam tam wesrje za 89 zł.
Aj, póxno i zmęczona jestem, więc jutro jeszcze raz to obejrze.
No ale pożartuje jutro z męża i pwoeim mu (pokazując tą stronę), że musimy kupic wersje dO13 czy jakoś tak - koszt prawie 1500 icon_smile.gif
Powiem mu, ze teraz wszystkie dzieci się tym bawia i Wika też to musi mieć icon_wink.gif
Ciekawe co On na to? icon_rolleyes.gif
Pozdrawiam
- Siunia
ps. podaj mi ares jak jest to mozliwe. Ja jak tylko kupie klocki to zeskanujÄ™ Ci instrukcjÄ™ - tyle mogÄ™ zrobic. Buziaki - Siunia
eJustynka
Jeszcze nie dostałam przesyłki. Zamówiłam te klocki w poniedziałek i czekam icon_smile.gif
Jak tylko dojdą to dam znać.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Siunia
Justynko,
w takim razie czekam z niecierpliwościa icon_smile.gif
Pozdrawiam
- Siunia
anax
całkiem fajne klocki muszę się zastanowić czy nie zrobić prezentu na dzień dziecka mojemu smykowi.
eJustynka
Siunia, miałam nadzieję że te klocki dojda przed świętami i będzie prezent dla szkraba na Wielkanoc, ale chyba nic z tego icon_sad.gif

Swoją drogą, zamowiłaś już czy czekasz na ten adres?

Pozdrawiam
eJustynka
Hej, dostałam właśnie klocki icon_biggrin.gif

PodajÄ™ adres:
Przedsiębiorstwo "Glottispol" sp. z o.o.
00-260 Gdańsk Al. Wojska Polskiego 39/18
tel/fax 556-08-90

Uff, doszło przed Świętami - będzie prezent icon_biggrin.gif
Pozdrawiam.
Siunia
Justynko,
dzięki za adres icon_smile.gif
Wiem gdzie to jest mniej-więcej i po Świetach tam zajdę.
Nie zamawiałam przez internet, czekałam na adres.
Dopiero mogÄ™ odpisac, bo po pracach remontowych, dopiero od wczoraj znowu mamy internet icon_smile.gif
Pozdrawiam Wielkanocnie
- Siunia
anonimowy
Justynko icon_smile.gif
My Wojtkowi kupilismy klocki z literkami w wieku właśnie około 1,5 roku i dzisiaj w wieku 4 lat i 4 mies już powolutku czyta - nauczył sie sam, nikt z nim nigdy nie siedzi. Ot, takie czytanie przy byle okazji icon_smile.gif

Dorka
eJustynka
Dorko, a masz instrukcje do nich?
eDorka
Nie. Ale ja sama układałam z Wojtkiem króciutkie wyrazy, później on sam układał, a teraz juz klocków prawie nie używa, woli popisać literkami z magnesami na lodówce icon_surprised.gif . Nie wnikam w to, może to chwilowy zawrót łowy wink.gif
eJustynka
hehehehe, byłam pewna że to Ty, siostrzyczko icon_wink.gif
Nawet się zastanawiałam czy na gg nie zagadać.

Pozdrawiam cieplutko
eDorka
He he he, trafił swój na swego, co?
Wiadomo, że jak Dorka i Wojtek to MY icon_smile.gif
Dorka
icon_biggrin.gif no nie tylko, ja też jestem Dorką mamą Wojtka (też przedszkolaka). Niestety moje dziecię ma ciągoty konstruktorskie i zabawa polega głównie na budowaniu czegoś z różnych rzeczy (klocki drewniane, klocki Duplo, klocki Lego, zestaw drewnianych klepek od parkietu, wszystkie krzesła,fotele, taborety plus koc i inne gadżety). Literek zna tylko kilka icon_sad.gif
eDorka
Hej Dorka, mamo Wojtka icon_smile.gif Pierwszy raz spotykam kogoś takiego jak ja icon_cool.gif . Brakiem zainteresowania literkami nie przejmuj się - na wszystko przyjdzie czas. Zajęcia konstruktorskie są baaardzo potrzebne (zresztą mój Wojtek tez uwielbia klocki, deski, listwy i inne ciekawe rzeczy). U nas zainteresowanie literkami objawiło się już w wieku 1,5 roku na... bluzach i koszulkach. Ciągłe pytanie: co to doprowadziło do poznania 12 liter. Reaszta przyszła właśnie z klocków, reklam, gazet...

Acha - my mieszkamy w Opolu - niedaleko
e_Ena
Cześć
tak czytam i myślę, że może i to moje mądre dziecko mogło by być jeszcze mądrzejsze hihihi.
A drogie sÄ… takie klocki?
Siunia
Do Eny
Klocki te kosztuja 89 zł

Do eJustynki
Justynko, ja jeszcze nie byłam w tej firmie po klocki - chyba mam za blisko icon_wink.gif (kilkaprzestanków tramwajem) ale wybieram sie tam i powinnam dotrzec w tym tygodniu. Wczoraj weszłam na strone "nowej szkoły" i widziałam tam instrukcje do tychże klocków. Kosztowała 10 zł i jest wydana w formie książeczki. Skoro to jest w formie książeczki ( a myślałam, że tego mniej objętościowo) to może zrobimy tak. Jak kupie te klocki, to zeskanuję tą książeczkę i prześle Ci skany na priva. Podaj tylko adres mailowy. Bo skoro tego tak dużo to po co mam przepisywac, szkoda czasu icon_smile.gif
Pozdrawiam
- Siunia
Siunia
Zapomniałam dodać.
Klocki zamówione przez Glottispol (mają swoją stronke w necie, wpisac wystarczy www.glottispol i wyszukiwarka ją znajdzie - poprostu nie pamietam co dalej wpisać) kosztuja 89,99 zł a instrukcja (bo jest osobno do kupienia) 4,99 zł.
Natomiast te same klocki zamówione w "nowej szkole" kosztuja 129,00 zł a instrukcja 10 zł.
- Siunia
iff
dziewczyny dokonałam zamówienia także instrukcji, chetnym moge zkserować (niestety skaner mi nie działa) i rozesłać zwykłą pocztą

jak dostanę przesyłkę to powiadomię ile to zajmuje
iff
dziewczyny mam instrukcję już w domku, która chetna proszę o namiary na priv, ksero wyślę pocztą icon_smile.gif)))
nedka.
Dziewczyny, jestem logopedą. Na studiach korzystałyśmy z tych właśnie klocków (w pracy oczywiście też korzystamy icon_smile.gif ). Wykłady miałyśmy właśnie m.in. z prof. Rocławskim. Te klocki to wspaniała pomoc dla dzieciaków. Polecam.
Aha, lepiej zakupić instrukcję. Tam powinno być wytłumaczone m.in, dlaczego niektóre litery są czerwone, a inne zielone.
pa
nedka
Dorka
Właśnie zamówiłam te klocki. Jakoś podejrzewam, że mój maluch też może mieć problemy z nauką czytania (ja jako dziecko ćwiczyłam tak długo, że prawie na pamięć uczyłam się zadanej czytanki icon_sad.gif I do dziś wsominam to żle.) Niestety nie umiałam znależć w internetowym sklepie instrukcji do tych klocków icon_confused.gif . Czy któraś z mam mogłaby mnie poratować w tym względzie? Trochę informacji znalazłam tutaj https://www.babyboom.pl/temat.asp?id=359, ale chętnie przeczytałabym całość.
Dorka-gośc
https://www.babyboom.pl/kategoria.asp?id=109 dział "Przedszkole, szkoła" artykuł "Nauka czytania bez stresowania"
iff
Dorka, ja mam instrukcję, prześlij mi proszę swój adres domowy, to wysłę ksero

mail to iffona@gazeta.pl
Dorka
Iffona, bardzo dziękuję za instrukcję do klocków. Zaczynam się przez nią przegryzać icon_wink.gif . Jeśli ktoś będzie teraz w potrzebie może pisać do mnie. Mam już co "przesłać dalej" icon_wink.gif
Beata Białystok
Mam pytanie... Dla dzieci w jakim wieku są klocki Logo? Czy jak moja córeczka ma prawie 4 lata i zna prawie wszystkie litery, to warto jej kupić te klocki?
eDorka
Wojtek znal wszystkie literki juz w wieku 3,5 roku, w wieku 4 lat zaczal sam wkladac literki (udawalo sie z wyrazami 3-literowymi). Teraz ma prawie 5 lat i juz sam czyta. Powiem tylko tyle:nikt z nim nigdy nie siedzial i nie cwiczyl niczeg. Wszystko wyszlo samo z siebie. No i tych klockow nie uzywalismy.
werjula
Witam wysznupalam taki strasznie stary watek,ale jak dla mnie bardzo na czasie, poszukuje własnie tychże kolckow ,Gdyby któras z mam mial na zbyciu zestaw klocków Logo, to chetnie kupie .A może ktos ma jakis namiar gdzie można tanio kupić.
tyczka
Przepraszam,ale zacofana jestem- co mają klocki do nauki języka,jeśli nikt przy tym nie siedzi i dziecku nie czyta...?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.