To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spacerówka dla aktywnych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dink
witam,

mam następujący "problem" - Bart nam strasznie rośnie i przestaje mieścić się w gondoli Quinny Buzz. Na spacerówkę jest za wcześnie, bo maluch nie skończył jeszcze 4 m-cy i z siadaniem u niego nietęgo icon_smile.gif Tak więc szukamy na gwałt fajnej spacerówki, która ma:

1. siedzenie rozkładane na płasko lub prawie płasko
2. hamulec ręczny - najlepiej na wszystkie koła
3. 3 gumowe, amortyzowane, pompowane koła (z przodu może być podwójne)
4. wygodny kosz na zakupy

ponadto powinna być ładna, z wysokiej jakości materiałów, zwrotna i niezbyt wielka/ciężka

na razie najbardziej pasuje nam Peg Perego GT3, ale może macie inne propozycje - słyszałem np., że Bugaboo jest teraz "na fali", ale jakoś nie mam pojęcia dlaczego.

pozdrawiam
mamami
jak wypróbujesz bugaboo to sie dowiesz dlaczego icon_wink.gif ale ta spacerówka akurat nie spełnia twojego wymagania żeby rozkladała sie na płasko, bo jest to siedzonko kubełkowe, tak samo jak w buzzie.

moze Jane Slalom albo Quinny Freestyle ci podpasuje?
Tusiol
Nie znam wyżej wymienionych modeli. Znam za to Freestyle'a. Jak dla nas super. Używaliśmy przy Bartku, teraz używamy przy Jasiu (pierw z gondolką teraz ze spacerówką). Dalej sprawny i funkcjonuje bez zarzutu.
parasolka
x lander xt
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.