To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry pediatra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

♫ agitusek ♫
Witam,
chcialabym prosic o namiary do dobrego pediatry i ginekologa dzieciecego w Kielcach. Dziekuje.
iwka26
icon_smile.gif Witaj z tego co się orientuje to na Prostej-nad laboratorium jest specjalnia poradnia ginekologiczna dla dzieci,ale niestety nie mam namiarów do Lekarzy którzy tam przyjmują Pozdrawiam!
aniapatryk
Co do ginekologów to wiem ze na Wojska Polskiego 65a koło KRUS(niebiesko żółte bloki) jest 3 ginekologów ze szpitala z Prostej,w tym własnie jest napisane ginekologia dziecięca. Jest tam (Jarosinski,Lancokoroński,Miksa).
Odnośnie pediatrów szczerze nie mam nikogo z 100 %pewnością kogo mogłabym polecić
flotka
A zna ktoś pediatrę, który nie będzie mnie molestował o szczepienia? Muszę znaleźć stałego pediatrę dla moich dzieci....
aniapatryk
CYTAT(flotka @ Wed, 28 May 2008 - 17:49) *
A zna ktoś pediatrę, który nie będzie mnie molestował o szczepienia? Muszę znaleźć stałego pediatrę dla moich dzieci....

Wszyscy molestują icon_smile.gif, ale ja znam dobry sposób na zaprzestanie molestowania-proszę o to aby wydał mnie np.zaswiadczenie ze dziecko nie bedzie miec reakcji poszczepiennych typu alergia ,itp .No i wtedy lekarze milkną i ty masz spokój icon_smile.gif
aniapatryk
CYTAT(agitusek @ Mon, 12 May 2008 - 10:19) *
Witam,
chcialabym prosic o namiary do dobrego pediatry i ginekologa dzieciecego w Kielcach. Dziekuje.

Sprawdziłam ginekolog dzieciecy to dr Orłowska,przyjmuje Woj.Polskiego 65a
Mama Mateo
Pediatra wg mnie najlepszy to dr Dębowska , przyjmuje w przychodni na ul .Warszawskiej 144, oczywiście w grę wchodzą także wizyty prywatne. Przyjmuje także w przychodni na ul. Pocieszki ale tylko w weekendy i trzeba sprawdzać w jaki dzień.
ariaska
Do dr Dębowskiej chodziłam jak byłam mała i chyba rodzice chwalili sobie icon_smile.gif

Ja polecam dr. Sarzyńską przyjmuje w budynku przy rondzie, ale nie wiem dokładnie, bo ja jeździłam do domu. A na co dzień pracuje w szpitalu dziecięcym.

A teraz chodzimy do dr Bobrowskiej - Radlin, tu mamy najbliżej a lekarz bardzo dobry, nie ładuje dzieciom na dzień dobry antybiotyku icon_smile.gif
Mikunia
https://www.znanylekarz.pl/lekarze-polska-w...Pediatra+kielce.

Pzdr.
oliweczkas
Ja polecam dr Przybyszek. Przyjmuju w przychodni Medica na Stoku.
Co do szczepien to nie namawia-ale uświadamia jakie są ważne i potrzebne dziecku.
Na zdrowiu nie wolno oszczędzać!
Ma.
a ja polecam dr szczukocka, przyjmuje na ul piekoszowskiej przychodnia zapiecek. jest moja wyrocznia, ufam jej. od niej wychodze pewniejsza niz ze szpitala!ps jest tez dr szczukocki..przyjmuje prywatnie i dojezdza do domu:) 50zl wizyta ale jest rowniez wspanialy.polecam
Pewcia
CYTAT(magduskaFILIP @ Mon, 23 Feb 2009 - 12:26) *
a ja polecam dr szczukocka, przyjmuje na ul piekoszowskiej przychodnia zapiecek. jest moja wyrocznia, ufam jej. od niej wychodze pewniejsza niz ze szpitala!ps jest tez dr szczukocki..przyjmuje prywatnie i dojezdza do domu:) 50zl wizyta ale jest rowniez wspanialy.polecam


magduskaFILIPmogłabym cię prosić o jakieś namiary na dr. Szczukockiego?
Ceda
Pani doktor Wójcicka https://www.pediatrakielce.com/ Polecam bardzo, pediatra z powołania.

Dostałam namiar na nią od dwóch kolezanek, które były z wizyty bardzo zadowolone. Byłam z 10 - miesięczną córką na wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i ma super podejście do maluszków! Napewno jeszcze wrócimy do Pani w razie potrzeby.

Sam gabinet również nowoczesny, nie czekałyśmy długo w kolejce na przyjęcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.