To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

waga, wysokość itp

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko.
Oskar od jakiegos czasu stoi w miejscu..... i chudnie (ale to przez basen - 4 razy w tygodniu)
waga: 30kg
wzrost: 136 cm
rozmiar buta: 36-37 41.gif


jakis taki mały jest - chociaż nie ma po kim być wysoki:P
Mafia
No to, jak Oskar jest mały, to nie wiem jak zakwalifikować Maćka. Waży 26 kg, wzrost - 130 cm i stopa w rozmiarze 34. Basen ma raz w tygodniu, ale dwie godziny. icon_wink.gif
Jestem niska i drobna, ale mój mąż wysoki i postawny, dobija do setki.
Mika
musiałam sprawdzić czy w dobry rocznik chcę Olkę wpisać icon_wink.gif
bo ona 150cm i 35kg ,but -36

i nie ma po kim być wysoka
przynajmniej nie po rodzicach 08.gif
moko.
hehe w klasie Oskara sa chłopcy tacy wysocy ponad 140, wagowo też dość dużo,a Oskar przy nich taki jakiś malusi jest ;D o dziewczynki są też bardzo wysokie. Ja też jestem malutka w sumie (161) maż (172)
moko.
o jejku Mika czym Ty ją karmisz, ze ona tak wyrosła ? 03.gif
Mika
Moko ,Olka NIE jest najwyższa w klasie icon_lol.gif
mamy dziewczynkę któa ma 156cm i ponad 50kg icon_wink.gif
moko.
czy to na pewno 10 letnie dziecko 08.gif 06.gif 29.gif
Magduś
Norbert 146 cm i chyba 37 kg. But 38 29.gif . On ubity jest niesamowicie. Ma taką tendencję, że na zimę obrasta tłuszczykiem, a w lecie błyskawicznie to gubi.
Rusza się cały czas bo oprócz treningów piłki nożnej 3 niekiedy 4 razy w tygodniu, chodzi też na basen. A pomimo to w zimie robi się z niego taki mały niedźwiadek.
iff
o rany Mika duza ta Twoja Oleska icon_biggrin.gif
u P w klasie jest dziewczynka, ktora wzielam za gimnazjalistke, 10 latka ma ok 155 cm, waga na moje oko 45kg no i juz piers i w ogole kobiece ksztalty, gdzie tam do reszty kolezanek szczuplakow icon_wink.gif

moko faktycznie Twoj Oskar przystopowal, pamietal, ze byl zawsze troche wyzje lub na rozni z moim P
a moj P 9 latek ma 142 cm, 32 kg (wcalle wagi nie widac) i 37 rozmiar buta, nie umiem mu waskich sandalow kupic icon_wink.gif
moko.
Iff fakt Oskar zawsze był na 90 centylu, najnizej spadł do 75, a teraz jest na 25 ! wystopował strasznie! Chudnie przez basen tzn takie szerokie plecy mu się zrobiły!i umięścnione nogi, ale to przez basen ! bo apetyt to on ma straszny !!!! W sumie wagowo - nie jest źle, jest całkiem, całkiem ! Wzrostowo stanął przez pewnien okres, tzn w ciągu roku urósł tylko 2 cm i nic więcej- malutko....
może w wakacje znów podrosnie, jakiś skok będzie !
irminka2
Wojtek 32 kg, 140 cm i 36-37 rozmiar buta. W klasie wzrostem wśród średnich, ale jeden z najszczuplejszych.

Irmina
sdw
A jak teraz?

Kinga 147, 37 kilo, but 35. Ola Miki miała podobne wymiary dwa lata temu, a patrzac na inne dwunastolatki nie moge powedzieć, żeby jakoś szczególnie mała była. Za udka, jak się patrzy. po mamusi icon_confused.gif Niestety. Dobrze chociaż, że długość nogi po tatusiu odziedziczyła icon_wink.gif W portkach moich lata, bluzki zabiera, babcine buty na wysokaśnych obcasach czy koturnach są w użyciu na porządku dziennym. Wystarczy, że spuszczę z oka. Przed chwila jej właśnie skończyłam zdobic paznokcie. Szykuje się dziewczyna na wczsniejsze zakończenie roku icon_wink.gif
Magduś
Norbert 156 cm i 41 kg. Stopa - 40.
W sumie kawał chłopa z niego wyrósł icon_biggrin.gif .
Mafia
Syn waży 35 kg, buty nosi w rozmiarze 36. Nie wiem ile ma wzrostu, ale spodnie kupuje na 146 a bluzy na 152.
Pryszczaty etap jeszcze przed nim.
Mika
Ola to teraz z 160cm ma 37.gif i ... nie jest najwyższa icon_lol.gif
nie wiem ile waży za to noga rośnie -już 37-38 -na szczęście ja mam większą więc moich butów nie podbiera icon_wink.gif problem pojawia się przy zakupach-dziecko wybiera te same buty co ja
no i jak to będzie wyglądało -albo ktoś pomysli,że matka się odmładza albo,że dziecko stara-malutka -nooo może trochę demonizuję,bo szło o sandały w Decathlonie icon_wink.gif
w ciuchach moich nie chodzi-weszła w układ z moją siostrą i dostaje ciuchy od Niej
pryszczaty okres już nastaje -czas na coś oczyszczajacego
chociaż ostatnio podedukował mnie program w tv gdzie twierdzili,że jak mają pomóc to tylko maści z antybiotykiem (na to teraz za wcześnie) bo traktowanie środkami oczyszczającymi może tylko podrażniać i wzmagać problem
sdw
Tradycyjnie juz polecę Pomadę Ojca Grzegorza. Do mycia zapryszczonych dziobów, zresztą nie tylko, to jest ziołowy peparat do stosowania w chorobach skóry, jest doskonała. Nie wysusza, działa kojąco i leczniczo. Jedna flaszka półlitrowa wystarczy spokojnie na pół roku (przy jednoczesnym myciu włosów na jakieś 2-3 miesiące). Koszt około 30 zł. Naprawdę polecam, bo jest doskonała.
Magduś
CYTAT(sdw @ Fri, 18 Jun 2010 - 08:26) *
Tradycyjnie juz polecę Pomadę Ojca Grzegorza. Do mycia zapryszczonych dziobów, zresztą nie tylko, to jest ziołowy peparat do stosowania w chorobach skóry, jest doskonała. Nie wysusza, działa kojąco i leczniczo. Jedna flaszka półlitrowa wystarczy spokojnie na pół roku (przy jednoczesnym myciu włosów na jakieś 2-3 miesiące). Koszt około 30 zł. Naprawdę polecam, bo jest doskonała.


Wiola, a gdzie to cudo można nabyć? Wysypu wprawdzie jeszcze nie ma ale takie zalążki juz się pojawiają.
sdw
Magdu?, na Zagórskiej, vis a vis budynku Anonsów, s? takie dwa ma?e sklepiki, jeden z jakimis ciuchami, drugi zielarski. Pytaj w tym zielarskim. Nawet, je?li nie b?dzie, to kobieta Ci sprowadzi. Chyba, ?e bywasz w Krakowie, ?odzi, Warszawie, to mozesz kupi? w aptece Ojców Bonifratrów.
Magduś
Nie bywam icon_smile.gif. Ale na Zagórskiej bywam jak najbardziej bo to mniej więcej moje rejony.
Dzięki wielkie.
anetadr
Karolina ma 160 cm i nosi buty nr 38. Czyli ja już po niej nie mogę dziedziczyć icon_wink.gif.

Aneta
Mika
Wiola,a toto tak się nazywa? Pomada Ojca Grzegorza?
bo jak starego do Bonifratów wyślę i zrobię głupka to mne ze skóry obedrze i widelcem zadziuga icon_lol.gif
sdw
Dokładnie tak, Mika. Pomada Ojca Grzegorza.
moko.
Oskar wzrost 153cm, waga 41 kg, rozm.buta 38-39. Jest jednym z najniższych chłopców w klasie.
Monika ww
No to mój Alek strasznie wychudzony przy rówieśnikach 03.gif

wzrost około 150cm, waga w porywach 34kg, rozmiar buta 39
Ewcia!
Melduję się w wątku ststystycznym icon_smile.gif
Basia 157 cm, 37 kg i stopa 36. Tez raczej z tych chudszych (tylko nóżki umięśnione)
W ciągu ostatniego roku urosła chyba 12 cm.

Mówicie, że pomada Ojca Grzegorza? Zajrze do Bonifratrów.
Latte_macchiato
Mój Łukasz 162cm, 52kg, rozmiar nogi 40-41cm ....

moko.
Młody dalej 153cm i waga 44 kg, stopa 39-39,5
Dirty Diana
Moja Eliza ma :
150cm (około)
36-37waga
stopę 37-38
anetadr
Karolina ciągnie w górę:
wzrost - 161 cm
waga - 41 kg
noga - 38

Aneta
Abotak
Ella
wzrost 156 cm
waga 40-41 kg
stopa-5 (nie wiem ile to w polskiej numeracji , 36 chyba)
irminka2
Mój Wojtuś wzrost 152 cm, waga 36-38 kg, noga 39 a lada dzień będzie 40 bo coś mruczy ,że 39 robi sie małe icon_smile.gif.
irminka2
Podciagam wątek icon_smile.gif, bo ciekawa jestem jakie zmiany przez te dwa lata nastąpiły w Waszych dziecciach.

Moje "małe " dziecko przerosło mnie o 2 cm a ja do małych nie należę icon_smile.gif i ma już 173 cm wzrostu, waga 52 kg ,nogę 43/44 zalezy jakiego producenta , głos Mu się zmienił,że czasem nie odróżniam czy to On czy starszy syn icon_smile.gif. Właśnie na tego starszego się chyba zapatrzył i chce Go gonić we wzroście , a On mierzy sobie 186 cm icon_smile.gif.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.