To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ortopeda dla roczniaka...pilne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jackpot79
Poszukuje dobrego ortopedy w Łodzi dla mojej rocznej córki.Możecie kogos polecić?
Dorotka
proszę bardzo
jackpot79
Dziekuje Ci bardzo.Słyszałam ,że Synder jest naprawde dobrym specjalista ale niestety nie wiem gdzie go szukać.Nie przyjmuje tam gdzie był od lat a [personel nie chetnie daje namiary...tak czy inaczej dzieki
Dorotka
to może sprawdź w Omedze, tam podobno prywatnie przyjmował.
powodzenia i zdrówka dla córeczki icon_smile.gif
jackpot79
Dzwoniłam już,nie przyjmuje tam od roku....Dostałam jeszcze namiary na Domżalskiego(polecany i z tego co piszą specjalista jakich mało) bede startować do niego.Jak nie to będę dalej grzebać w necie(a wolałabym kogoś z polecenia)
Dorotka
Ja wiele lat temu chodziłam do Krzysia Rybaka (*) operował mnie dr Witoński, z tego co wiem to teraz pracuje gdzieś w okolicach runku na ul. Zielonej
jackpot79
O...to koło mnie.Pewnie za Zielonej w tej pryw poradni.Ja szukam lekarza poleconego,bo w necie jest ich mnóstwo.Zadzwoniłam juz do Domżalskiego.Jak wizyta sie uda to oczywiście polecę go innym.
ania26
Jak chcesz namiar na prof. Syndera zadzwon do kliniki na Drewnowskiej i zapytaj gdzie prywatnie przyjmuje albo zapytaj o przyjecie do niego w przychodni przyszpitalnej(podobno dlugie kolejki).
Jak chcesz namiary na drewnowska daj znac napisze priva
ania26
On teraz nie przyjmuje w Omedze,ma chyba cos swojego,nie wiem dokladnie gdzie ale kojarzy mi sie cos z jakimis mlynami.
Moze ktoras z mam z Łodzi rozszyfruje te mlyny
jackpot79
Nie mogłam go niestety znaleźć,ale dzieki dziewczyny.odwiedze Domżalskiego i zobaczymy co on powie.Córa ma 13 miesiecy i niepokoi mnie to,że nadal ma nózki jakby siedziała na beczce.pediatra kazał dawać jej przez miesiąc tran i pózniej udać się do ortopedy ale ja wole nie czekać.Wizyte mamy 2 czerwca.
sorrento1
Witam
Chciałam się dowiedzieć, czy byłaś u dr Dobżalskiego ze swoim dzieckiem. Mam zapewne podobny problem i nie wiem co robić. Mam rocznego chłopca, jeszcze sam nie chodzi ale podpiera się na pchaczu-chodziku. Jednak zauważyłam, że jakby pociągał lewą nóżka i nie wiem czy wszystko jest w porządku. Też wydaje mi się że jego nóżki wyglądają jakby po "beczce". Dlatego proszę napisz mi czy ty coś zdziałałaś ze swoim dzieckiem i proszę podpowiedz mi co powinnam zrobić, a przede wszystkim podaj kontakt na dobrego lekarza.
Dziękuję i czekam na informację
Pozdrowionka
Beata
wojtalak
[post edytowany przez administratora]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.