To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dziury :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Szukam na wakacje przysłowiowej dziury zabitej dechami icon_smile.gif - nad morzem. Nie potrzebuję żadnych ośrodków, smażalni, wypożyczalni - może byc najmniejsza z mozliwych miejscowość z dostępem do pustej plaży icon_smile.gif

Dostałam cynk na Rogowo, ale obdzwoniłam 3 z 3 ogłaszających się punktów noclegowych (kwatery) i wszędzie już zajęte!

Może ktos podpowie jakieś fajne miejsce? Będę dźwięczna 06.gif
semi
Może Łukęcin?taka całkiem dziura to to nie jest, ale z okolicznych nadmorskich chyba najmniejsza i najmniej oblegana. Jeszcze Pustkowo może, ale tam już chyba więcej luda i głośniej.
parasolka
polecam Bobolin- plaża pusta, my bylismy w ranczo Mustafa ale były tam tez inne kwatery, jeden sklep, jedna smażalnia, las i pola
to miedzy Darłowem a Darłówkiem
malinowa i Malina
Interesująco to ranczo wygląda.
az
Ja też byłam w Bobolinie w zeszłym roku. Rzeczywiście dziura. Ranczo mustafa super, ale położone jest tuż przy drodze. Ja akurat byłam w Rafie. Pensjonat taki sobie, ogólnie nie polecam. Natomiast dużo bliżej morza, na skraju lasu był fajny kemping, mieli tam też domki i pokoje w pawilonie. Super położony, tyle że bez wyżywienia.
parasolka
główny budynek faktycznie przy drodze ale cały kompleks w głebi, nie odczulismy tej drogi, na plaże woził nas bezpłatnie i i odbierał meleks
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.