To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wsparcie kobiety po poronieniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MagduB
Nazywam siÄ™ Magdalena Bogucka. Jestem studentkÄ… V roku psychologii na Uniwersytecie ÅšlÄ…skim.
Piszę pracę magisterską, w której pragnę przedstawić sytuację psychologiczną kobiety, która utraciła dziecko w wyniku poronienia.
W swoich badaniach sprawdzam na ile styl wyjaśniania zdarzeń, którym cechuje się kobieta, ma wpływ na spostrzeganie i poszukiwanie wsparcia po poronieniu.
Jeżeli byłaby Pani chętna wziąć udział w moich badanich, które są anonimowe a ich wyniki posłużą jedynie do analizy i opracowania naukowego, proszę o kontakt na maila bogucka-m@wp.pl .
Z góry dziękuję wszystkim Paniom, które odpowiedzą na moją prośbę.
Sabina
Zaciekawiło mnie to. Wyniki tych badań będziemy mogły przeczytać?
Napisałam na mail.

pozdrawiam
MagduB
Oczywiście, podzielę się wynikami badań.
Dziękuję Paniom, które już napisały z chęcią pomocy w badaniach, nie ukrywam jednak, że oczekuję wciaż na kolejne zgłoszenia.
MagduB
Spróbuję rozwiać Pań wątpliwości dotyczące badania, wątpliwości którym absolutnie się nie dziwię.
Polega ono na wypełnieniu Skali Wsparcia oraz uzupełnieniu kwestionariusza mierzącego poziom optymizmu/pesymizmu
w celu ustalenia stylu wyjaśnienia zdarzeń.

Bardzo proszę o kontakt i serdecznie dziękuję Paniom, które już się odezwały icon_smile.gif

Pozdrawiam
Magdalena
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.