To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie z truskÄ… :D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
hej dziewczyny
Najprawdopodobnie będęz dzieciaczkami w Gdyni Redłowie (lub w sopocie)
od 8 czerwca do okolo 19 czerwca
Chętnie spotkam się z wami .
czy ktoÅ› ma ochote nas poznac ?????
kachna
ja mam ochote was spotkac! do zobaczenia!
blaire
Ja również chętna. No tusiol na bank też icon_biggrin.gif
truska
nio to super , bede kilka dni wiec moge siÄ™ z wami kilka razy spotkac
a moze bedzie mialy ochote mi cos pokazac (tzn dzieciom moim) 03.gif
Tusiol
Mam nadzieję, że chociaż Truskę uda mi się w Gdańsku zobaczyć.
Żebym tylko nie miała takich dni, jak w tym tygodniu - masakra jakaś 21.gif .
blaire
Tusiol, w razie czego ściągniemy ich w nasze okolice i tyle wink.gif
truska
mogÄ™ jechac w wasze strony icon_smile.gif
paulap
A ja będę w Gdańsku i okolicach od około 20.07. Może i mnie gdzieś przygarniecie? icon_smile.gif
blaire
Ponieważ przyjazd Truski pokrywa się z pobytem w okolicach nerci to mamy nadzieję na wspólne spotkanie. Wstępnie ustalono, że będzie to 19 czerwca, w godzinach popołudniowych, ponieważ Tusiol i ja pracujemy.

Paula, jeśli będę w Gdańsku z Tobą również chętnie się spotkam icon_smile.gif
Kora ::::
może i ja się zjawię icon_smile.gif
tylko dajcie znac gdzie i czy z dzieciaczkami
blaire
Zmieniłam datę, bo się pomyliłam. Spotkanie z dziećmi odbędzie się 19 czerwca.
chojnol
Czwartek to co innego icon_wink.gif
StawiÄ™ siÄ™ 06.gif , ale po 17.30

Może Park Oruński? Chyba że impreza barowa?
Kora ::::
o kurcze! Blair - po coś Ty tą datę zmieniała icon_wink.gif
ja 19 mam wręczenie dyplomów więc odpadam icon_sad.gif
blaire
Kora, no nie żartuj icon_sad.gif
My- o ile Kornel dostanie się do przedszkola- mamy tego dnia pasowanie na żaczka przedszkolaczka wink.gif ale to do południa.
irminka2
19 czerwca to ja odpadam.

Wojtek ma ostatni trening karate, nie możemy odpuścic bo pewnie będą informacje szczegółowe o obozie letnim na który Wojtek pojedzie.Poza tym 21 jade na wesele do Szczecina więc pewnie we czwartek jeszcze pazury będe robić, zastanawiac się co zabrac bo zostajemy pare dni po imprezie.

Irmina
blaire
Kurcze... No to może jednak ta środa, 18? Wiem, że wtedy Chojnol odpada..
AniaM**
blaire - ja to Ciebie znam ale z innego Malucha:)
jeszcze Tusiolka na forum poznałam
reszta dla mnie nieznana, więc chętnie poznam
to kiedy to spotkanie i gdzie dokładnie? no i czy z dzieciakami czy bez?
blaire
Spotkanie z dziećmi. Z Tusiolem i truską ustaliłyśmy dzisiaj podczas picia kawy w moim mieszkaniu 02.gif , że idealnym miejscem byłaby Matarnia. Jest tam plac zabaw a zaraz obok kawiarnia, w razie niepogody dzieci większe mogą poszaleć w kulkach. Tam pierwsze 2 godziny są gratis. wink.gif
To kto przybędzie? Myślę, że możemy spróbować przybyć na 17:00. Kto nie da rady może później. Co o tym sądzicie?

Tusiol
nercia
truska
blaire
chojnol

Kto jeszcze?
Ewelinek
no to ja niestety odpadam bo mąż mój jedzie na szkolenie a na Matarnie nie mam jak dojechać icon_sad.gif W każdym razie miłej zabawy icon_smile.gif
blaire
Ewelinek, przecież mówiłam że cię zabiorę samochodem, prawda? To po pierwsze. Np przyjedziesz do Wrzeszcza lub na Zaspę kolejką i tam Cię zwinę. Na Zaspie pasowałoby mi najbardziej wink.gif
A po spotkaniu Cię odwiozę nawet do domu, żebyś nie musiała jeździć już kolejką. To po pierwsze. Po drugie- z Redłowa do Matarni jeździ bezpłatny autobus wink.gif
Ewelinek
bleire, ja spróbuję tym autobusem bo nie chce Ci kłopotu robić. Autobusem mogę z Karwi jechać i to jest tylko kilka przystanków - hehe w sumie to chyba jeden ;p Tyle, że ten autobus to ma dziwne godziny odlotów 08.gif sprawdzę i dam znać icon_wink.gif
blaire
Ewelinek, dla mnie to nie problem, naprawdę. Jeśli na przykład dojedziesz na Zaspę- ja tam jestem codziennie.
Ewelinek
Blaire, dzięki icon_smile.gif Sprawdziłam autobus i nawet dosyć pasuje icon_wink.gif Wg rozkładu na Matarni będę już ok. 16:30 ale tam jest co robić więc sobie na Was poczekam do tej 17. Powrotny mam o 19:20 więc też ok bo do domu zdążę przed 20 czyli zobaczymy jak rybka spać idzie 03.gif icon_lol.gif No to ok! Będę! W środę tak?
blaire
W czwartek!
Ewelinek
Magda, co ja bym bez Ciebie zrobiła?! aniolek.gif 02.gif
irminka2
Może się pokażę na jakieś pół godziny- w tym tygodniu gonie w piętkę.

Irmina
truska
jestem na minutkÄ™
więc do zobaczenia w czwartek o 17
blaire
Spotkanie przebiegło w super atmosferze. Dziękuję za wspaniałe popołudnie! Pierwszy raz od dłuższego czasu czułam takie pozytywne zmęczenie.

BARDZO się cieszę, że jednak dotarły te, które dotrzeć nie miały a te które nie dotarły niech żałują.
Ewelinek
My również bardzo dziękujemy icon_smile.gif

Dotarliśmy do domu o 22 a mimo to Antek dalej szalał icon_wink.gif

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania icon_smile.gif

Magda, przytul.gif przytul.gif
kachna
https://picasaweb.google.pl/krelka/MaluchyG...key=6RMO63VfXwg

dokumentacja - pierwsza porcja!

Dziękujemy i pozdrawiamy.

P.s. czy wszystkie  oddały Magdzie  za kawe? ...bo ja zapomnialam.... icon_sad.gif
p.s.2 bedzie okazja do kolejnego spotkania
Ewelinek
No to ja kilka od siebie dorzucÄ™ icon_wink.gif

https://Ewelinek.fotosik.pl/albumy/455376.html
parasolka
zazdraszczam i żałuję ale dziś juz wylądowałm na antybiotyku

Oskar i Nelek duzi niesamowicie, zwłaszcza Oskara bym nie poznała

Tusiol a Bartek faktycznie jakoÅ› choro wyglada - oczy takie podbite i chudy jakiÅ›, jak siÄ™ czuje - lepiej?

Dzieciaki Truśki - cudne icon_smile.gif
blaire
parasolko, no żałuj wink.gif
Myślę, że przecież będą jeszcze okazje do spotkania, prawda?
Tusiol
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=54289
I naszych kilka fotek.

Parasolko, ogólnie czuje się OK. A wygląda no tak sobie - fakt. Ale liczę, że może słońce go liźnie to będzie lepiej 29.gif .
Tusiol
CYTAT(parasolka @ Fri, 20 Jun 2008 - 12:39) *
i chudy jakiÅ›


Aż go dzisiaj zważyłam. W sumie nie jest aż tak źle. 15,5 na domowej wadze. Fakt, że urósł a waga stoi od dłuższego już czasu. Ale za to jaka oszczędność na letnich spodenkach - te same od dwóch lat trzeci sezon rozpoczynają 29.gif .
Ale ostatnio obcy ludzie na ulicy mnie zaczepiają 37.gif , że on drobny, chudy i inne takie tam określenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.